Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

setupy original aut

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
STOFANAK Stanislav





Založen: 06. 08. 2007
Příspěvky: 11

Příspěvek Předmět: setupy original aut Odpovědět s citátem

No nakolko je nastavenie auta v RBR velmi blizko realite, tak by mazaujimalo ci niekto neviete kde zohnat original nastavenia jazdcov, s ktorym jazdili. Napr: jazdim s focusom 04 tak ked sa nemylim tak vtedy s nim jazdil Gardemaister a Kresta, tak by som bol velmi zvedavy s akym nastavenim jazdili tyto jazdci sotolinu vo finsku a asfalt v nemecku trebars.
Myslim ze na tomto fore som asi cital ze niekto porovnaval setup hakkinena a andretiho tak by ma zaujimalo ako sa k tomu dostal.
Uz som aj rozmyslal ze napisem chlapcom od M-Sport alebo to Stobartovcom ci by mi nevedeli helfnut. Alebo dalsia moznost oslovit konkretnych jazdcov.
Příspěvek Zaslal: út říjen 23, 2007 13:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ono to jde vzít spíš přibližně, něco funguje, něco ne. Já mám setupy na Polo S2000 a co se týče geometrie, tak na vývojové fyzice S2000 fungují bezvadně, některé hodnoty ale nelze v RBR použít.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: st říjen 24, 2007 12:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Henri





Založen: 09. 05. 2006
Příspěvky: 16

Příspěvek Předmět: Default setupy Odpovědět s citátem

Proč jsou Defaultní setupy u většiny aut tak zmršené. Auta poskakují jako by země měla poloviční gravitaci. A řízení je: Co auto to diametrálně jiný úhel řízení a jiná geometrie.
Když si s tím 2 měsíce hraju, tak ty pružiny většinou přivedu do nějakého rozumného kompromisu. Problém je to, že to vezme strašnou spoustu času a vzhedem k tomu, jak často se mění fyziky, tak to podle mě snad ani nestojí za to...
Příspěvek Zaslal: so listopad 03, 2007 17:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyby se měl default ladit na každou fyziku na rekordy, tak se udělá pět aut za rok a to prostě nejde.

Navíc k čemu by v té hře bylo ladění setupu, kdyby ty defaulty byly u všeho na rekord? Nedokonalé jsou i proto schválně. Kdo nechce nastavovat a jen sednout a jet, ať hrahe CMR nebo jinou arkádu.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: so listopad 03, 2007 18:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K obměná fyzik N4 a S1600 už nejspíše nebude, jedou na fyzikách nových, A8 a WRC se blíží k vydání, takže ani tam změna fyzik poté přicházet nebude. Tudíž uděláš setup a měnit ho už nemusíš, bude-li ti sedět.

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: so listopad 03, 2007 23:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme