Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

7. RM Rally 4.-10.11.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyby byla soutěž o největšího vola, tak se hlásím Evil or Very Mad
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/74463/NVEExport.mpg_5MB.html

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: po listopad 05, 2007 23:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Klasické to místo Laughing Pohoda Míro, já dal 8 crashů a až ten poslední byl smrtelný (většinou kolostřešky) Laughing

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: út listopad 06, 2007 0:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KRYSTYN Miroslav napsal:
Kdyby byla soutěž o největšího vola, tak se hlásím Evil or Very Mad
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/74463/NVEExport.mpg_5MB.html
hehe, to same misto, akorat me to jen nacechralo zadek a vytocilo, a po naslednem vycouvani jsem se rozjel primo do stromu Surprised) nejstupidnejsi havarie co se mi kdy povedla

btw taky jste meli na huatatitlapai 2 trosku barevno? Smile
Image
zrejme vypary z nejakych indianskych bylin, nebo co? Smile

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: út listopad 06, 2007 0:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tome už při tom focení Nehul! Shocked vinetou Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út listopad 06, 2007 3:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdepak, soutěž o největšího vola vyhrávám s přehledem já. Vystartoval jsem do první RZ a zapomněl, že moje G25 poslední dobou občas v první zatáčce po spuštění RBR nebrzdí. No a tak se taky stalo. Velká bala bum na tato TR je v řiti. Rolling Eyes Very Happy

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: út listopad 06, 2007 8:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SIMEK Daniel





Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Napajedla

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

cau lidi, tak tr sem dojel k prvni otocene rz, pak pri loadingu otocene rz se to seklo, a zvuk jako by nejake okno s varovnou hlaskou ale neslo videt..nic neslo delat jedine tvrdy reset.. nevite nekdo co s tim?..pozadal sem o reset tak bych to rad dojel..
Příspěvek Zaslal: út listopad 06, 2007 8:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mojmir LEHOCKY





Založen: 30. 08. 2005
Příspěvky: 171

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mne toto isté spravilo v teste otočených tratí a potom som zistil, že mi nejdu ani v shaku, tak som to preinštaloval a zdá sa že idú, no uvidím dnes večer Very Happy
Příspěvek Zaslal: út listopad 06, 2007 9:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to je smrtak ta zatacka na hualpi II... ja tam vyletel a taky konec asi 20nasobna piruletka.. a bratr tam taky vyletel ale ten pokracoval dal......
a barevno sem měl také.... to asi nebude uplně dodělané ta RZ... nebo nevím proč
Příspěvek Zaslal: út listopad 06, 2007 9:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
SIMEK Daniel





Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Napajedla

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

preinstaloval sem to a funguje to, teda test a shake, turnaj se ted uvidi.. djaka
Příspěvek Zaslal: út listopad 06, 2007 10:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na Hualapai spíš šlo o nějaké počasí, co trať nezvládne a které by asi nemělo jít povolit...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: út listopad 06, 2007 12:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUNCL Karel napsal:
Vystartoval jsem do první RZ a zapomněl, že moje G25 poslední dobou občas v první zatáčce po spuštění RBR nebrzdí. No a tak se taky stalo. Velká bala bum na tato TR je v řiti. Rolling Eyes Very Happy


Karle stalo se mi to samy na tom samym miste...Very Happy akorat s MOMO Racing, ale nastesti sem zatah a trefil se mezi stromy...Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út listopad 06, 2007 18:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOPIC Jiri





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Lučice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jdu napsat dojmy z prvni etapy - teda spis si pobrecet Evil or Very Mad
prvnich 5 rz - paráda, rozjeto na jistou bednu s bojem o prvni misto N4...
HN2 - prvni pohroma - vykašeny textury tak, že sem nevidel trat - bez rany to neslo... (rekl jsem si - ber to jako tech. zavadu na aute a zkus to dal) ale totalne mi to zkazilo chut do dalsich boju....
..druha pohroma - Mineshaft 2 (otocene trate sem netrenoval, jel jsem na rozpis a oci stejne jako minulou soutez - paradni zazitek) zde, katastrofalni zazitek - kdyz sem kvuli rozpisu dvakrat projel kosu a sjel ze strane od kud to bez divaku neslo, odstoupil sem, i když na aute nebyl ani skrabanec.... Exclamation
Musel sem to ze sebe dostat, do 2. etapy nenastupuju, jsem nasr*nej, jdu se ožrat.....

_________________
HSF - N4 "Hopkins"
http://www.lucice-motorsport.czechian.net/
Příspěvek Zaslal: út listopad 06, 2007 20:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já už jsem v klidu, ale včera jste mě měli vidět Cool
Mě zase pěkně nasral ten Huadlapajdaj II (zvaný kobra 11). Věděl jsem do čeho jdu, jel jsem už test od šneka, a proto jsem jel opatrně a neměl jsem ani jeden kontakt s břehem, příkopem či něčím jiným. Prostě čistě odjetá rz. Jaké zděšení jsem zažil, když v servisu po této rz jsem měl asi deset položek poškozeno, a to nejen nějaké 1-5 procent, ale běžně 20-30. Nestihl jsem vše opravit. Také kvůli tomu, ale hlavně díky mé fakt debilní jezdecké chybě jsem pak skončil tam kde jsem chtěl začínat tahat Sad
Vyvěsím replaj a mrkněte sami.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: út listopad 06, 2007 23:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak za vola a za smolaře se můžu považovat i já .
Nejdřív nefungoval pořádně dva dny net a jezdeckou chybou jsem s tím plesknul hned na první RZ a po 8 RZ mě to spadlo a reset jsem dostal až v půl jedenácté - skvělý . Takže zase rallye na hovno - jestli se dá tomuto říkat odstoupení z rallye vinou techniky tak mám v garáži asi pěkný idioty .
Nedá se nic než konstatovat , že tento rok je opravdu víc jak vydařený Evil or Very Mad

Navíc veškeré mé testování už probíhalo s Fordíkem a Lancie mě docela překvapovala a neustále jsem ji někde honil , abych vůbec dojel do cíle dvou RZ .
No což holt tento rok bude stát za starou Blažkovou a snad si zvednu náladu na Carlsbad A8 Cupu . Cool

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st listopad 07, 2007 7:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo, včera jsme u toho s Michalem seděli celý večer a reset jsi jednoduše dřív dostat nemohl, protože web nechodil a na stránky se nešlo dostat. Kdo byl na trati, tak problémy neměl, ale prohlížení a jakékoliv editování nebylo možné.
Jo...a kdybys testoval na Deltě, tak by ti v závodě tak neutíkala Laughing

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: st listopad 07, 2007 9:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 6 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme