Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

7. RM Rally 4.-10.11.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem to taky dojel Razz Byl to pěkný závod s Lukášem Valentou a Martinem Dorotkou Smile V druhé etapě jsem na dojdise ztratil pouhé 3 setiny. Takže rozhodla ztráta z první etapy. Díky Vám pánové za pěkný souboj.

Jinak na falstone II. jsem taky žádnou černou oblohu neměl. Je to zvláštní.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá listopad 09, 2007 17:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOLARIK Vladimir





Založen: 08. 05. 2007
Příspěvky: 39

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to byla boziii rally. Jednoznacna pochvala pro autora Wink

_________________
www.totalmotorsport.wz.cz
www.svistmotorsport.wbs.cz
Příspěvek Zaslal: pá listopad 09, 2007 17:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych se zeptat Tomaše Dolanského na jeho komentář k rz 19. Doufam že to bylo jen chvilkové pomatení. Jinak bych to totiž viděl na stop na další zavod Twisted Evil v tom tvrdším případě na odebraní licence TR. V každém případě by se měl asi aspon omluvit pořadatelum ( pokud to už neudělal ) a zamyslet se nad svymi komentaři Idea

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: ne listopad 11, 2007 10:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRATOCHVIL Roman





Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Čína,Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Naprosto s Tebou souhlasím Bruďas Exclamation Ten komentář je opravdu na "úrovni" a byl bych pro odebrání licence.Je to asi trochu kruté ,ale krutější je ten komentář

_________________
Krtek
SUPER ZELENĚ ZELENÝ ADMIN
http://www.hsfrt.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: ne listopad 11, 2007 10:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

škoda že to napsal velkym, jinak bych si toho nevšiml, ale když jsem dneska hledal komenty kluků z týmu, tak jsem na to narazil, čistě náhodou, ale...


k rally: po dlouhé době jsem si zajel celkem v klidu, pěkná soutěž, ale výsledek bohužel neni uspokojující.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne listopad 11, 2007 10:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem se koukal na jeho dotazy a odpovědi ve foru a úplně mě to stačí Exclamation Pochyboval o ceně 100 000,- Kč na server,že prý hodně zbyde a kam půjde zbytek peněz, RZ Příbram jej po 3 měsících omrzela, RBR má stažené z netu... a podobně Mad Tohle si snad nedovolí ani Palásek a to je nějaký "kanón" Evil or Very Mad To, že nesnáší a neumí jezdit se snow modem mu nedává právo ostatní urážet Idea

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne listopad 11, 2007 11:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bezpodmínečně vyloučit z TR. Styděl bych se jezdit pohár s tímto člověkem. Stohl taky neřekne "jděte do p**i s tim blátem vy k****i. " Nemusel vůbec startovat.

EDIT: Mimoto se mi ho nepodařilo najít ani mezi dárci na nový server.


Naposledy upravil BICA Martin dne ne listopad 11, 2007 11:36, celkově upraveno 1 krát

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: ne listopad 11, 2007 11:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to nekdo prehnal... Evil or Very Mad tohle k rally nepatri, a pokud se neumim vyrovnat s tim ze neumim jezdit na snehu, tak si nevybijim vztek na poradatelich a adminech, kteri toho pro nas obycejne jezdce delaji z dobre vule az az...

Jinak k rally: Dovezl jsem poprve ve sve kratke a neuspesne kariere bod tymu. I kdyz se SR a tragickym vykonem, tak mam radost a tesim se na dalsi podnik od kluku z RBR Generation... Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne listopad 11, 2007 11:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVOTNY Pavel





Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

100% s tebou Dawe souhlasím. Pomálu se zapojuji do diskuzí, raději jsem v ústraní, ale tohle mě pěkně naštvalo. Když nadávám tak akorád na sebe a na moje ruce a ne na pořadatele. Tohle nepatří mezi normálně smýšlející lidi. Uf. Tak zase někdy.
Příspěvek Zaslal: ne listopad 11, 2007 11:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak som si to precital,.Tomas toto si nemusel,. Evil or Very Mad Evil or Very Mad mal by si byt rad ze organizatori a admini toto vsetko pre Nas robia a ne nadavat im,.troska sa uvedom a bacha na komentare., Evil or Very Mad Twisted Evil

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: ne listopad 11, 2007 11:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Dolanský : bezesporu patřím ke kritikům a občas si neberu servítky ,ale to co si dovoluješ ty vůči lidem které neznáš to je na vyloučení bez pardonu .

Já jsem tuto rallye taky nedojel a mohl bych si možná dovolit komentovat organizátory jako bandu idiotů , když mě povolili reset hodinu před ukončením etapy . Přesto , že se mě to nelíbilo tak to nedělám jelikož oni si s tím dávají práci a dělají nám zábavu .
Bylo by záhodno se za svůj přiblblý komentář omluvit Evil or Very Mad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne listopad 11, 2007 12:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ty by si mohl dovolit komentovat pořadatele jako bandu idiotů? Tak tos teď přehnal ty trošku. Včera jsem řešil pro chlapa z tvého týmu řešil přes telefon, což bych nemusel a z tebe tady vypadne zas taková kravina? Ty prostě nejsi schopný napsat post aniž bys do někoho zajel. Vyřešili jsme ti včera ten reset? Vyřešili tak do toho zpětně kurva už nešij. Evil or Very Mad V komentářích bys ses mě uklidnit taky, i když "velikostil" a hloubky komentu Dolanského to nedosahuje

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: ne listopad 11, 2007 13:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chrást & Karlovarák: Klídek hoši Smile

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne listopad 11, 2007 14:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle už je moc Exclamation Dolanskýmu bych odebral licenci fertig. Evil or Very Mad

_________________
Capi <> WRC.cz Capi
Image
Příspěvek Zaslal: ne listopad 11, 2007 14:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Najednou by jste všichni chtěli odebírat licence. Neni tomu dlouho co se tu řešila přehnaná penalizace, jak je to tvrdé atp. a to šlo jen o jeden závod. A teď by jste chtěli někomu vzít licenci do konce TR za nerozumnej komentář?? No to by mohlo jít k ledu rovnou víc lidí. Kdyby to sem ráno Roman K. nenapsal, tak by si toho jen málo kdo všimnul, já jsem si to v noci taky přečetl, ale nijak sem se tím nezabejval. Člověk se občas v komentářích dočte spoustu zajímavostí. Nechal bych to na Michalovi, ale vzít někomu licenci jen pro tohle se mi zdá maximální kravina a já jsem proti. Hlavní slovo bude mít Michal. Tím bych uzavřel diskuzi o tom komentáři.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne listopad 11, 2007 14:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 8 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme