Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

7. RM Rally 4.-10.11.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim, ze to je celkem klasickej komentar.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: ne listopad 11, 2007 17:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dá se to trošku omluvit, když to napíše v zápalu boje, ale měl by se omluvit. Já jsem byl kvůli penalizacím taky hned vytočenej, ale pak jsem se omluvil za to co jsem napsal a blbý připomínky smazal. Ani pořadatel není robot, ale zdá se, že teď to funguje na profi úrovni. Dolanský ovšem na foru přispěvoval, ale tady se jaksi nezastavil.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: ne listopad 11, 2007 20:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOLANSKY Tomas





Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 140
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, vím že jsem to dost přehnal.Nikdy jsem se snow modem nejezdil...Nebyl jsem zvyklej na takové chování na snow modu.Vím, že jsem udělal velkou hloupost.OMLOUVÁM SE ZA TEN KOMENTÁŘ VŠEM HLAVNĚ POŘADATELŮM!!!Uvědomuji si až teď co jsem udelal.Souhlasím s vámá pro odebrání mé licence.Bohužel nedokážu na sobě změnit to, že jsem nervák.U PC nervím pořád zejména u rbr.Vím že mě toto bude stát draho.Příjdu o licenci a neli i o místo v teamu.Asi zažádám o vyloučení z teamu.Uvědomuji si dobře i kritiku i k RZ Příbram.Ovšem tak jsem to k té RZ nemyslel...I k tomu pluginu...Ještě jednou se veřejně všem omlouvám za tuto drzost.Doufám že omluvu příjmete a budu se snažit, aby se toto už neopakovalo.
Příspěvek Zaslal: ne listopad 11, 2007 20:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

pred snow modom troska treninku Laughing nemyslim si ze licenciu ti odoberu.,to by bola hlupost,.sa moze stat kazdemu,.ze to nejake skarede slovo vyleti,.no co uz.,sme len ludia Laughing Cool

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: ne listopad 11, 2007 20:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Heh ja jsme taky driv dosti nadaval, i kdyz ne na poradatele, ted se snazim krotit a kdyz uz jsem tzv. nasrán tak klidne radeji ani nic nenapisu. Laughing Se snow modem jsme mel taky driv problemy a i ted mam pripominky ale skousnul jsme to a beru to tak jak to je proste ho musim jezdit. Laughing Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: ne listopad 11, 2007 20:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOLANSKY Tomas





Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 140
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dělej tak jak uvažuješ za vhodné.Odebrání mé licence se bránit nebudu.Komentáře podobné mému už jsem taky viděl...Možná né ta hrubé...Mrzí mě to co jsem udělal.Bohužel mé chyby si vždycky uvědomím až je pozdě...
Příspěvek Zaslal: ne listopad 11, 2007 21:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nevím brát někoho za slovíčko? prostě každý si nějak uleví Wink někdy mi to tu připadá že někdo může kritizovat o sto šest a druhý se jen na něco zeptá a je pohroma! (tím nikoho neobhajuji)

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne listopad 11, 2007 23:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VALENTA Jan





Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No jak psal Honza přede mnou, když člověka něco nasere tak si potřeuje ulevit, je pravda že kdyby se o tom komentáři nevědělo tak tu není o čem psát a tohle vlákno by bylo menší asi o 4 stránky. Já si myslím že vyloučení by bylo krajní řešení ten klučina si uvědomil že přestřelil omluvil se a to je v pohodě (teda doufám). Já jsem kolikrát tak nasranej že zapomínám něco napsat, možná je to dobře Laughing Laughing Laughing

PS: Kluků co to tu pro nás dělaj si moc vážim a smekám klobouk před jejich prací

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po listopad 12, 2007 7:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže, aby jsme to uzavřeli:
Než jsem stačil něco napsat sám, rozeběhlo se to tady po nakopnutí Bruďasem. Neměl jsem v plánu Tomašovi Dolanskému odebrat licenci. Pouze mu dát důrazné napomenutí s tím že mělo-li by se to opakovat k odebrání licence by dojít mohlo. Myslím že víc jak ta adresnost k pořadatelům mě vadí ta sprostá slova. Tomáš se omluvil, takže to považuji za vyřízenou záležitost. Wink
Myslím si, že v komentářích po RZ by se měli mnohdy zamyslet i jiní jezdci. Nejsem nějakej puritán, ale nepřipadá mě vhodné používat v komentářích "silné" výrazy. Někdy by pro vyjádření pocitů úplně stačilo naznačit. Většinou jsem ty sprostý výrazy pozoroval hlavně u mladších jezdců. Jednou jsem musel i zdrbat jednoho mladého jezdce z vlastního týmu Evil or Very Mad .

BUĎME V KOMENTÁŘÍCH SLUŠNÍ !

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po listopad 12, 2007 9:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rozeslal jsem PM s žádostí o upload replayů. Abych předešel případným problémům s nahráním, připomínám, že komu to nepůjde, ať vymaže z názvu rpl položku (leg2).
Zde názorný případ: old : tm_TR 2007 - Kizz-me Rally (leg 2)_07_Dufs.rpl
new : tm_TR 2007 - Kizz-me Rally _07_Dufs.rpl

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: po listopad 12, 2007 10:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Chrást : odešlo mě PC tak jsem nemohl reagovat , moje připomínka byla čistě jen ilustrativní - špatně napsáno a špatně pochopeno .
Co se týče resetu - jsem rád že jsme to spolu pořešili a že jste to měli dotažený až do konečného řešení resetů . Z mojí strany není připomínek vůči pořadatelům a zajištění sevisu tak se pls nečerti .

Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po listopad 12, 2007 13:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musím se zastat Chrásta:

To nebylo špatně pochopeno ale každopádně ŠPATNĚ NAPSÁNO ! Ale u Tebe mě to vlastně až tak nepřekvapuje, začínám si zvykat.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po listopad 12, 2007 13:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zvykat si můžeš .
Ale já jsem napsal že bych mohl , ale že to nedělám - tak si to přečti než se začneš zastávat a něco psát . Naopak jsem ocenil přípravu a zábavnost TR . Laughing

Ale stejně jsem na nějaký čas odkecán , takže se sem podívám akorát tak v práci .

Crying or Very sad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po listopad 12, 2007 13:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Už to že bys "MOHL" je právě ta blbost, ale co to asi nemá cenu s Tebou řešit Rolling Eyes

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po listopad 12, 2007 13:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
Zvykat si můžeš .
Ale já jsem napsal že bych mohl , ale že to nedělám - tak si to přečti než se začneš zastávat a něco psát . Naopak jsem ocenil přípravu a zábavnost TR . Laughing

Ale stejně jsem na nějaký čas odkecán , takže se sem podívám akorát tak v práci .

Crying or Very sad


Jene, nehrej si tady se slovíčkama. Tvůj původní post byl myšlený naprosto cílevědomě s cílem rýpnout si. V tom jsi mistr. Žádné nepochopení ani blbé napsání. Věnuj víc energii do nastavování vozu a všichni si oddechnem.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: po listopad 12, 2007 14:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 9 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme