Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

LEN TAK

 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PECHA Stanislav





Založen: 03. 06. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Bratislava Dlhé Diely

Příspěvek Předmět: LEN TAK Odpovědět s citátem

PROSIM O POMOC. V POSLEDNOM CASE MA HRA STALE VYHADZUJE NA PLOCHU. VZDY PRI NIAKOM NACITAVANI. TAKTO MAM POTOM SAME DNF. STAVA SA TO STALE CASTEJSIE A UZ SOM ZUFALY. JAZDIM INA S LANCER EVO 9 N4. AK NIEKTO VIE CIM TO JE ALEBO AKO SA ZBAVIT TOHTO PROBLEMU NECH MI PROSIM NAPISE NAJLEPSIE NA MOJ MAIL fiawrc07@azet.sk PROSIM O RADY A DOPREDU DAKUJEM.
Příspěvek Zaslal: čt listopad 01, 2007 16:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No hlavně vím, že když budeš psát vše velkými písmeny,tak to je jako by jsi dráždil býka červenou, toto admini přímo nesnášejí Wink Jinak problém jsi posal dost obecně,určitě jsi se díval do jiných támat a sháněl jsi odpověď dříve naž jsi založil další vlákno oničem Question Exclamation

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt listopad 01, 2007 16:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZASTOUPIL Jan





Založen: 28. 10. 2007
Příspěvky: 51
Bydliště: Dolní Benešov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

co takhle zkusit nejaky patch?? a na klavesnici si najdi cudlik "Caps Lock" a nez zacnes psat, tak ho zmackni Wink
Příspěvek Zaslal: čt listopad 01, 2007 18:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PECHA Stanislav





Založen: 03. 06. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Bratislava Dlhé Diely

Příspěvek Předmět: len tak Odpovědět s citátem

Haze Jiriku len sa ti ukludni a nepustaj sa do mna. Ano pytal som sa na to dost ludi a len malo z nich mi na to vobec nieco malo povedalo... A ak ti vadi taka vec ze pisem velkymi pismenami tak si uz na tom dost zle. LOL
Příspěvek Zaslal: čt listopad 01, 2007 19:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PECHA Stanislav





Založen: 03. 06. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Bratislava Dlhé Diely

Příspěvek Předmět: len tak Odpovědět s citátem

Zastoupile Jane - dalsi retard na zozname ja som nevedel ze ste vsetci v tomto fore taky retardovaní a budete ma upozornovat na to ze pisem velkymi. To sa tu nenajde jeden normalny ktory bi mi normal. pomohol??? Sak uplne normalne mi povedz ze nevies v com je problem alebo mi pomoz a nepcuj mi do mojho pisania ACH
Příspěvek Zaslal: čt listopad 01, 2007 19:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj jen do nich, takhle se určitě všichni pohrnou s pomocí. Jinak jak napsal už Jirka, takhle obecně podaný problém ti nikdo nevyřeší.
PS: vláken týkajících se pádů hry je tady už tolik, že pokud by sis je pročetl, nemusel bych asi zakládat nové (ale ono je to jednodušší že?)
PPS: a můžeš se pustit i do mě Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt listopad 01, 2007 19:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hele, Stanislave, myslim, ze hlavni a prvni veci, kterou delam, kdyz neco po nekom chci je, ze se chovam slusne a ukaznene.
To by bylo k chovani, ted k tematu a k tvemu problemu - jak psali kluci nademnou, je tu spousta temat, kde se tato problematika resi, nejsem si jisty, ze ses do nich podival, protoze by jsi tam castecne odpovedi mozna nasel. Taky jsi nenapsal, jak jsi to zkousel vyresit - nekolikrat probirany ZFix a podobne srandicky spouste lidem pomohly... Takze vyzkousej tuto moznost, pokud to nic nevyresi, zkus presneji specifikovat problem, popsat co mas za stroj a podobne... A predevsim BACHA NA TO, JAK SE CHOVAS....
Příspěvek Zaslal: čt listopad 01, 2007 21:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Téma zamčeno Exclamation
Příště využij funkce -> Hledat
http://rbr.onlineracing.cz/forum/search.php?mode=results
stačí napsat padani a najde Ti to spoustu témat k pádům RBR a jejich řešení.

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: pá listopad 02, 2007 7:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme