Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Vyhlášení TR 07 a Sraz RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 25, 26, 27  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Uskutečnit vyhlašení TR 07 na Kristyně?
Ano
56%
 56%  [ 60 ]
Ne
5%
 5%  [ 6 ]
Na vyhlášení nepojedu
29%
 29%  [ 31 ]
Jel bych ale jinam
8%
 8%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 106

Autor Zpráva
RYBAR Jan





Založen: 17. 02. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Zarnovica/Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som uz tiez dorazil na Slovensko a Moyo uz tiez bude co chvila doma...zraz bol uzastny a patrí za to vdaka vsetkym zucastnenym.Kto nebol moze lutovat Twisted Evil

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne květen 18, 2008 14:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem též už asi 30 min. doma. Bylo to S U P E R a ta píseň neměla chybu, doufám, že bude možnost si jí někde stáhnout a poslechnout ještě jednou Laughing

P.S. Jo tak jsem tam také viděl nějaký "divný" team, který si na focení musel dát trika zádama do předu, aby se vědělo, co jsou vůbec zač Laughing Shocked Já jim radil, ať se jen otočí zády k fotografovi,ale to nějak nechtěli.... nechápu Rolling Eyes Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne květen 18, 2008 14:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mojmir LEHOCKY





Založen: 30. 08. 2005
Příspěvky: 171

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Práve som dorazil domov. Akcia to bola fakt suprová, nečakal som že to bude až na takej profíckej úrovni. Díki za to Wink Very Happy Tí čo neboli môžu len lutovať
Příspěvek Zaslal: ne květen 18, 2008 14:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PREISINGER Peter





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 80
Bydliště: Bratislava

Příspěvek Předmět: Podakovanie Odpovědět s citátem

Ja sa tiez pripajam k podakovaniu za profesionalne pripravenu akciu plnu zabavy a pohody - bolo to velmi prijemne priatelske stretnutie blaznov od volantu Smile mimo trati RBR. Mimochodom dufam ze video z vyhlasenia sa casom dostane aj na Slovensko. Majte sa Peter

_________________
KC MOTORSPORT - http://www.kcm-rbr.cz/ LADA Cup 21074 - http://rbrslovakia.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: ne květen 18, 2008 15:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

sice nebudu originální, ale supr. akce za všechny prachy. do halíře, i s úroky Exclamation

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: ne květen 18, 2008 15:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

more aj ja som tam chel byt Laughing Laughing ..uz sa tolko nerozplivajte a piste, ukazujte,rozpravajte ,prehrávajte ale niečo nech sa už deje Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: ne květen 18, 2008 15:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kundo ty si mi tam chyběl nejvíc. Chtěl jsem s tebou porozprávať a hovno. Very Happy

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: ne květen 18, 2008 16:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOROTKA Martin





Založen: 15. 08. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: Okres Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak musim se taky vyjádřit, hned jak jsem přijel na místo konání, tak mě bylo jasný, že to nebude nijaká malá akcička, ale velkolepý zakončení sezony TR, tak jak má být, ovšem to co předvedlo trio bratrů Šenků s Honzou Dobešem během vyhlášení, na to jen tak nezapomenu, nějak sem z toho nemoh Very Happy Very Happy a hlavně David dával jeden joke za druhym Very Happy Very Happy , vše bylo dokonale připravený, ozvučení, všechno bomba, hodnocení 10/10, díky všem za super zábavu, kterou ste pro nás připravili...těšim se na fotky

_________________
nickname: Dojdis
S.A.D.A.C Motorsport
Příspěvek Zaslal: ne květen 18, 2008 16:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOLECKAR Tomas





Založen: 26. 03. 2005
Příspěvky: 89
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky chci poděkovat všem klukům z Monteku za perfektní organizaci vyhlášení.Pánové nemělo to chybu. Exclamation Jo... a samo taky klukům od 301, že s náma vydrželi až do ranních hodin. Very Happy Pánové Díky moc

_________________
#47 Schumi

www.hsfrt.ic.cz
Příspěvek Zaslal: ne květen 18, 2008 17:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
GRYGA Roman





Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 103
Bydliště: Uhřice, okr. Hodonín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Také já se přidávám k poděkování všem pořadatelům, celou sobotu jsem se náramně bavil stejně jako všichni ostatní. Třešnička na dortu v podobě moderování Davida Šenka s jeho vtípky a poznámkami neměla chybu, to platí i o videích Honzy Dobeše atd... Laughing Ještě jednou mockrát díky... Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne květen 18, 2008 17:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Právě jsem dorazil a i já musím přidat velijkou pochvalu za perfektní akci. Vše fungovalo naprosto precizně a na profesionální úrovni. Včetně pěveckých výkonů Laughing . Kluci moc díky za vše, co jste pro věc nezištně udělali.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne květen 18, 2008 18:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Famózní práce Monteku tohle byla nejlepší akce kterou jsem zažil a moc díky za vaše organizační schopnosti. David to neuvěřitelně a s přehledem zvládal, videa od Honzy best. Ještě jednou díky za akci.
Klukům od 301 moc díky sice jsem se párkrát pěkně vyklepal, ale super zážitek

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: ne květen 18, 2008 18:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVOTNY Pavel





Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HAZE Jiri napsal:
Jsem též už asi 30 min. doma. Bylo to S U P E R a ta píseň neměla chybu, doufám, že bude možnost si jí někde stáhnout a poslechnout ještě jednou Laughing

P.S. Jo tak jsem tam také viděl nějaký "divný" team, který si na focení musel dát trika zádama do předu, aby se vědělo, co jsou vůbec zač Laughing Shocked Já jim radil, ať se jen otočí zády k fotografovi,ale to nějak nechtěli.... nechápu Rolling Eyes Wink


Jen počkej zajíci, však ty na to jednou doskáčeš Laughing Na 100% jsem věděl, že si to nenecháš ujít.

P.S. Kucí kde jste, mě se stejská Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: ne květen 18, 2008 18:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Doma, u PC. Zajíc by se měl přejet Laughing Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: ne květen 18, 2008 18:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to NOVOTNY:
jj to si přece nemůžu nechat ujít Laughing to se přímo nabízelo Wink a kdo neskáče není Zajíc hop,hop,hop Razz Cool

P.S. prosím horníka z Ostravy,aby přejížděl JEN zajíce s malým Z Exclamation Exclamation Exclamation Twisted Evil


Naposledy upravil HAZE Jiri dne ne květen 18, 2008 18:28, celkově upraveno 1 krát

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne květen 18, 2008 18:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 25, 26, 27  Další
Strana 20 z 27

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme