Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

8. Generation Rally 9.-15.12.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj tenhle stromeček je tam hoodně zákeřnej Crying or Very sad jinak si ale myslim, že takovejhle náraz by "nepřežil" ani s EVO9kou..nejedenkrát jsem tu skončil...

_________________
Image
Image
Příspěvek Zaslal: út prosinec 18, 2007 15:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jo, taky jsem už tenhle stromeček potkal, ani moje Fabča nevydržela, ona toho vůbec nějak málo vydrží Sad

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: út prosinec 18, 2007 15:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOHNAL Rene





Založen: 27. 10. 2006
Příspěvky: 189
Bydliště: Kunovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Při prvním průjezdu Shepherds shield 2 sem do stromečku tukl zadkem. Nebylo by špatný nějaký videjko z TR. Třeba přímo z toho stromku dost aut to tam hodilo myslím.
Příspěvek Zaslal: út prosinec 18, 2007 16:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavně že já o tom místě dobře věděl. Byl jsem přesvědčen, že nájezdová rychlost je dostatečně malá. Byl jsem překvapenej, že mě to tam tak vyhnalo. Chytneš rytmus a pak tohle. Podle časů jsem zbytečně moc tlačil.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: út prosinec 18, 2007 17:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To jo Marťas, jel jsi hroznou palbu druhou etapu .Ten stromek je i pro mě noční můra. první tři průjezdy po SS2 jsem tam po každý skončil, takže při TR jsem ho měl v hlavě už na startu a málem jsem to ukončil pro změnu o klády Very Happy

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: út prosinec 18, 2007 18:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No tak musím take napsat něco k teto rally. Myslím že to byla jedna z nejlépe připravenych a poskladanych rally v dosavadních TR. Na rally si našla cestu i skupinka mojich fanoušku kteří mě přišli povzbudit na RZ Shepherds Shield Shocked . Jinak zkvělí je trend ktery zde nahodili kluci s videi na youtube. Je super se mrknout co se vše na rz přihodilo některym jezdcum na rz a pro případné autory review je to 1000x lepší nežli jakykoliv komentař. Jinak textury pro mě paradní věc. Zkrasněla nejen amerika ale i pro mě tedy příliš dlooouho šeda anglie Shocked Tak že díky za tu praci kterou ste tomu věnovali a musím říci že TR zraje jako víno už se těším na souboje v dalším podniku. Wink

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: út prosinec 18, 2007 18:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dovolil jsem si rz 24.
http://www.youtube.com/watch?v=wwL5o2zXCMw

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: út prosinec 18, 2007 23:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě malá připomínka. Ze statistiky Gene Rally jsem pochopil, že mám průměrnou rychlost počítanou i z penalizace 5 minut. To by asi být nemělo ne? Ale je to blbost.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: st prosinec 19, 2007 8:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POUSTKA Vaclav





Založen: 09. 08. 2006
Příspěvky: 188
Bydliště: Třebestovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to KRYSTYN Miroslav: všiml jsem si,že ti taky praskají žárovky v hlavních světlometech,zřejmě konstrukční chyba v elektrické soustavě Evo IX.

Very Happy
Příspěvek Zaslal: st prosinec 19, 2007 20:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Omluva Odpovědět s citátem

Vážení kolegové závodníci,

právě jsem se dozvěděl, že můj setup na SI06 použitý během Generation rally neodpovídal omezením stanoveným v rámci fyziky. Problém, vzniknul pravděpodobně přepisováním starých setupů, chybně jsem se domníval, že mapy zůstaly stejné, takže jsem předělal zavěšení, zkontroloval max. svornosti podle omezení fyziky a hurá na trať Exclamation .

Chybné nastavení bylo u map diferenciálů, konkrétně se shodovalo s nastavením map u SI 05 WRC.

Všem soupeřům se hluboce omlouvám, nechtěl jsem získat neoprávněnou výhodu.

Komisařům děkuji za upozornění a teamu se omlouvám za ostudu, kterou jsem mu tímto způsobil Sad .

Uvidíme se snad na přespříští rally.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 20, 2007 0:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nepovolené nastavení vozu jsem zjistil ještě u dalších dvou jezdců, a to Jardy Cheníčka a Rostě Sekery. Ve všech případech se jedná o nastavení map diferenciálů.
Co se týče Karla, tak vím, že mapy neměl přepsané úmýslně a postavil se k tomu férově jako chlap a zdůvodnění tady napsal sám.

Při této příležitosti prosím všechny, aby jednotlivá nastavení dělali z defaultu ve hře. Zvlášť teď, kdy se na pluginu objevilo tolik nových modelů a fyzik Exclamation

Oficiální výsledky zatím ještě nebudou. Konečný verdikt k postihu jezdců vydá Michal.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 20, 2007 9:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ajaj, to je nemile, to se nemelo stat Sad . Pochopitelne i u me to bylo nevedomky, vsichni vime ze se setupy po zavode kontroluji.

Tesne pred Generation se mi nejak nezdalo moje obvykle nastaveni na GB a sahnul jsem po nejakym starsim setupu z leta. Zmenil jsem predni geometrii aby to slo na novy fyzice a prohlidnul jsem zakladni veci jestli odpovidaji predpisum. Vubec me nenapadlo kouknout do map, protoze do tech jsem se nikdy moc nepoustel.

Je to ale kazdopadne moje blbost, takze se OMLOUVAM VSEM a predem souhlasim s trestem i kdyz netusim jaky bude.

Hlavne se omlouvam tymu za pravdepodobne ztracene body. Paradoxne jsem jel pohar po delsi pauze a celkem se darilo, takze to mrzi o to vic Sad .
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 20, 2007 11:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo, způsob přehmatu jak jsi ho popsal by odpovídal. Karel měl kompletně mapy z Imprezy05, u tebe jsem se snažil taky přijít jak to vzniklo, ale nezadařilo se najít nějaké vodítko. Nebyly použity ani mapy Evo9 z asfaltu ani šotolinové mapy N12. Takže to skutečně vypadá na mapy z nějaké starší enkové fyziky.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 20, 2007 12:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETEREK Petr





Založen: 22. 12. 2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

už jsem to do jednoho tématu psal ale skoro nikdo na to nereagoval. mam RC4 a v shakedownu mi omezení nefunguje. singlu jo ale někdo by si toho třeba nemusel všimnout a dostat se do zakázaných hodnot.

_________________
vodonoš týmu REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 20, 2007 14:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Petře, tak nastavuj jen v rychlé rally. Navíc u každé fyziky je readme s prahovýma hodnotama. RC4 bude muset upravit Wally a zkus to napsat do příslušného vlákna nebo přímo Wallymu pm. Nemůžeme chtít aby plugin zatím sám kontroloval všechno. Část zodpovědnosti musíme nést každý sám.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 20, 2007 15:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další
Strana 20 z 21

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme