Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Noiker
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Noiker Odpovědět s citátem

POkazdy tak kolem pate minuty se mi znici tesneni hlavy valcu a auto uz sotva jede, stava se vam to taky? Zkusil jsem dat dlouhou prevodovku, ale moc to nepomohlo...
Příspěvek Zaslal: st březen 16, 2005 23:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No me se to nikdy nestalo ale na foru rbr-online tam to taky resili
Příspěvek Zaslal: čt březen 17, 2005 8:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A to jedeš na "realistické poškození"? Mně se to teda nikdy nestalo (jenom když jsem projel nějakým stromem), ale jezdim většinou na to normální nastavení
Příspěvek Zaslal: čt březen 17, 2005 8:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No jedu vsechno na realisticke nastaveni a asi ten motor zadru, nebo nevim, ale podle me by to normalne vydrzel, to by asi nikdo nemohl dojet finskou rally, ze? Smile) Jeste jsem se te Wally chel zeptat, kdyz jedu turnaj, tak poskozeni je vzdy realisticke, nebo se to da nekde nsatvit? Ja to nejak jedu vzdy na realisticke a jak to jedu naplno, tak vetsinou i po malem (nekdy velikem) tuknuti do stromu koncim Smile) Diky Petr
Příspěvek Zaslal: čt březen 17, 2005 21:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Maybe 0.7 enforces manual gears. That is of course bug and I must find it Sad


Update: I found it. Please use version 0.7B. Please try to go again FOG Weekly #2. Sorry for problems...
Příspěvek Zaslal: po březen 21, 2005 14:30
Návrat nahoru
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No me bohuzel nejde brzdeni levou, takze to nejak neresim Smile No ale ty pulmetrovy stromky to je fakt blbost, ale co se da delat. Ja bych byl pro, aby bylo i nejaky pokracovani, ale to asi nevyjde Sad
Příspěvek Zaslal: po březen 21, 2005 20:27
Návrat nahoru
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Fakt jsem hledal, ale nansel jsem vhodnou diskuzi Wink

Uprostred RZ (Noiker) mi na trati zhasnul motor (hodne siroky prujezd zatackou az travou, ale zadny problem, kolize ...) a trvalo dlouho nez jsem ho zase nastartoval. Nevite cim se to mohlo stat a hlavne jak co nejrychleji nastartovat.

To uz je podruhe, co jsem v celem japonskem turnaji ztratil na Skorpiona par sekund a tentokrat DVE Sad To zase nebudu spat !
Příspěvek Zaslal: so duben 02, 2005 22:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Fakt jsem hledal, ale nansel jsem vhodnou diskuzi Wink

Uprostred RZ (Noiker) mi na trati zhasnul motor (hodne siroky prujezd zatackou az travou, ale zadny problem, kolize ...) a trvalo dlouho nez jsem ho zase nastartoval. Nevite cim se to mohlo stat a hlavne jak co nejrychleji nastartovat.

To uz je podruhe, co jsem v celem japonskem turnaji ztratil na Skorpiona par sekund a tentokrat DVE Sad To zase nebudu spat !
rychle nastartovat proste zaradis neutral a pridals plyn az to naskoci das kvalt a jedes ale kdyz ti zdechne pri jizde nekdy naskoci sam jindy musis dat ten neutral ale startuje to fakt dost rychle
Příspěvek Zaslal: so duben 02, 2005 22:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No je ale blby pokud mas nastaveny blokovani razeni neutralu pokud nestojis Sad
to Hrouda: Ja to zkusim tolik nestipat a pak Ti ujedu Smile
Příspěvek Zaslal: ne duben 03, 2005 0:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ddaja napsal:
Hrouda napsal:
Fakt jsem hledal, ale nansel jsem vhodnou diskuzi Wink

Uprostred RZ (Noiker) mi na trati zhasnul motor (hodne siroky prujezd zatackou az travou, ale zadny problem, kolize ...) a trvalo dlouho nez jsem ho zase nastartoval. Nevite cim se to mohlo stat a hlavne jak co nejrychleji nastartovat.

To uz je podruhe, co jsem v celem japonskem turnaji ztratil na Skorpiona par sekund a tentokrat DVE Sad To zase nebudu spat !
rychle nastartovat proste zaradis neutral a pridals plyn az to naskoci das kvalt a jedes ale kdyz ti zdechne pri jizde nekdy naskoci sam jindy musis dat ten neutral ale startuje to fakt dost rychle


No ja mackal stridave plyn i starter ale zdalo se mi to strasne dlouhy. Ale ono v originale to taky trva nekdy dlouho, kdyz to chcipne, ale proc to zhaslo behem tahleho prujezdu zatackou (zadny razeni, przdeni...) mi neni jasne, ale ono v te hre nejsou vsechny situace uplne podle reality. (viz napr prejezd pres parezy podvozku neublizi a celni naraz ve 20 do metroveho keriku zdemoluje masku, chladic olejovou vanu...)
Příspěvek Zaslal: ne duben 03, 2005 15:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
to Hrouda: Ja to zkusim tolik nestipat a pak Ti ujedu Smile


Jen se tres, prijde den a ja te predjedu Very Happy
Příspěvek Zaslal: ne duben 03, 2005 15:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Co se týče toho těsnění, tak bržděním levou pod plynem to je zcela určitě, osobně s tím mám problém hlavně na francozskej silnicích. Co se týče reality karambolů, je to dost nevěrohodné. Neni problém hodit auto 5-8 přes boudu a při troše štěstí se nic krom laku a kastle nezničí. O těch keřích sem už taky přemejšlel, myslel sem, že když narazim v nízkej rychlosti, tak jím jakoby neprojedu, ale když se o nějakou větev zastavim ve smyku v rychlosti okolo stovky a pak jen počítam kolečka, tak mne to fakt naštve. Jinak na zimních tratích se mi zdálo, že některym stromkem se project dá a na další trati tím samim už ne, tak fakt nevim.
Příspěvek Zaslal: so duben 09, 2005 16:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To jako na asfaltu brzdis levou??? To je docela drsny, nee? Ja jsem koukal, ze na mokrym asfaltu do toho obcas jdou, ale na suchym nejak nevim.
To poskozeni je takove jeste nedodelane, chtelo by to dalsi verzi RBR. Dost za to taky muze spatny rozpis, pak je clovek z trati ven a je konec...
Příspěvek Zaslal: ne duben 10, 2005 11:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
To jako na asfaltu brzdis levou??? To je docela drsny, nee? Ja jsem koukal, ze na mokrym asfaltu do toho obcas jdou, ale na suchym nejak nevim.
To poskozeni je takove jeste nedodelane, chtelo by to dalsi verzi RBR. Dost za to taky muze spatny rozpis, pak je clovek z trati ven a je konec...


Mas pravdu je to drsny ale delaj to i na suchym.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: ne duben 10, 2005 12:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No já brzdim všude levou, přece nebudu přešmajdávat pravačkou.
Příspěvek Zaslal: ne duben 10, 2005 16:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme