Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Hledám pomocníky
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Hledám pomocníky Odpovědět s citátem

Jelikož už sám nestíhám, a cítim, že moje nestíhavost ovlivňuje jak kvalitu stránek, tak turnajů atd..., hledám nějaké dobrovolníky, kteří by byli ochotni pomoc s těmito činnostmi:


Administrace turnajů, moderování fóra
- mazání nepotřebných turnajů, vracení lidí do turnajů, dělat pořádek ve fóru, vytváření nových týmů, atd...


Programátor stránek - PHP + mySQL
- už se tu nahromadilo asi milión nápadů na zlepšení, které nemá kdo udělat Sad


Pořadatel pohárů
- dohlížení nad regulérností (časy, repleje,..), vytváření samotných turnajů pro pohár, psaní výsledků o novinek, atd.... Prostě vše okolo pohárů


Já sám bych se dál rád věnoval pokud možno vývoji pluginu a vývoji nových tratí. Preferovat budu ty, kdo jsou zaregistrováni ve fóru delší čas, ale neni to podmínkou - každá ruka vítána... Přihlášky piště do tohoto tématu (je to věc veřejná Wink ):
Příspěvek Zaslal: ne srpen 21, 2005 21:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Cau tak ja bych asi vzal toho moderatora a mozna taki poradatele turnaju(ale nevim jestli bych ty turnaje zvladnul) Question .

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: po srpen 22, 2005 19:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Re: Hledám pomocníky Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Jelikož už sám nestíhám, a cítim, že moje nestíhavost ovlivňuje jak kvalitu stránek, tak turnajů atd..., hledám nějaké dobrovolníky, kteří by byli ochotni pomoc s těmito činnostmi:


Administrace turnajů, moderování fóra
- mazání nepotřebných turnajů, vracení lidí do turnajů, dělat pořádek ve fóru, vytváření nových týmů, atd...


Programátor stránek - PHP + mySQL
- už se tu nahromadilo asi milión nápadů na zlepšení, které nemá kdo udělat Sad


Pořadatel pohárů
- dohlížení nad regulérností (časy, repleje,..), vytváření samotných turnajů pro pohár, psaní výsledků o novinek, atd.... Prostě vše okolo pohárů


Já sám bych se dál rád věnoval pokud možno vývoji pluginu a vývoji nových tratí. Preferovat budu ty, kdo jsou zaregistrováni ve fóru delší čas, ale neni to podmínkou - každá ruka vítána... Přihlášky piště do tohoto tématu (je to věc veřejná Wink ):



Ja si beru toho pořadatele.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po srpen 22, 2005 20:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky kluci. Ještě jsem ale zapomněl na jednu důležitou věc a to, že pořadatel by se neměl účastnit poháru, jelikož by měl výraznou výhodu (znal by skryté tratě) a myslím, že se to ani moc nehodí. Takže si to včas můžete rozmyslet Smile

S black sniperem se pak dohodneme přes ICQ...
Příspěvek Zaslal: út srpen 23, 2005 9:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BLACK*SNIPER napsal:
Cau tak ja bych asi vzal toho moderatora a mozna taki poradatele turnaju(ale nevim jestli bych ty turnaje zvladnul) Question .
Konecne tu nekdo udela poradek Very Happy
p.s. Walli nechapej to prosim jako kritiku na tebe, nemuzes delat vsechno a jsem ti moc vdecny za to co delas. Pluginy a turnaje jsou dulezitejsi, nez korigovat neukaznene forkare ale "cerny zaskodnik" je da do late. (doufam ze namas nic spolecneho s panem Schwarzem Very Happy )
Příspěvek Zaslal: út srpen 23, 2005 9:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Díky kluci. Ještě jsem ale zapomněl na jednu důležitou věc a to, že pořadatel by se neměl účastnit poháru, jelikož by měl výraznou výhodu (znal by skryté tratě) a myslím, že se to ani moc nehodí. Takže si to včas můžete rozmyslet Smile

S black sniperem se pak dohodneme přes ICQ...



Aha to je špatný, ja chci jet Pohar. Sad

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: út srpen 23, 2005 9:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja chci jet taky pohar. Takze poradatele asi ne Sad .

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: út srpen 23, 2005 10:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Gratuluji Wally, moc pěkné stránky Smile
Příspěvek Zaslal: pá srpen 26, 2005 9:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: já taky Odpovědět s citátem

Ahoj Wally já už Ti sice psal,ale stejně se připomenu že bych pomohl,ale něco hodně jednoduchýho protože umím jen html Sad
Příspěvek Zaslal: pá srpen 26, 2005 20:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo Wally zapomnel sem se zmínit ze html taky umim.

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: pá srpen 26, 2005 22:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No tak bych jeste mohl delat vse okolo turnaju do poharu mimo jejich zakladani, to by musel delat nekdo kdo nepojede, ale to budew asi proble protoze ten kdo je tady zaregistrovanej asi bude chtit jezdit.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: so srpen 27, 2005 9:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

kluci ja na cas vubec nemam ja jsem rad ze jsem rad. ale ti poradatele by mohli byt treba 2 nebo 3. kazdy by poradal ten turnaj ,který nepojedou. př: honza jezdi jen "B" tak by poradal "A" mirek jezdi "A"..... no a tak nejak. doufam ze to chapete

_________________
Jezdim na klavesnici :-/ RT--WRC--
http://rtwrc.ddaja.net
http://ddaja.net
Příspěvek Zaslal: so srpen 27, 2005 10:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chápeme a dík za postřeh. Jenže mikeee je ještě manažer týmu, takže by se ho týkaly všechny turnaje. Ale kdyby se někdo zúčastňoval jenom jednoho poháru, tak by to samozřejmě šlo...
Příspěvek Zaslal: po srpen 29, 2005 15:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no tak to že se pořadatel nemuže učastnit tech poharu je spíš bych řekl nevýhoda ..... ale to je jedno..... a navíc jede se už tak na hraně že je uplne jedno jestli vim co pojedu nebo ne a na víc je dobré vědět co se vlastně pojede... protože třeba mnozí z nás máme odlišné nastavení na usa .. jiné zase na austrálii ...jiné na anglii jestli me chápeš ..... a když nebudu vědět co pojedu tak si nemůžu nachystat to správné nastavení..... i když je to všechno šotolina... tak s nastavením usa se austrálie jet nedá....atd a jestli si myslíš že bude pořadatel trénovat to co se právě pojede ..... je jedno protože tratě skoro všichni důkladně známe tak jaké trénování.

to je můj názor a myslím že nebudu sám.


bral bych to protože mám spoustu času na burnese ale chtěl bych se taky účastnit...... co ty ny to?? WALLY?
Příspěvek Zaslal: po srpen 29, 2005 18:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Popravdě řečeno se mi moc nelíbí, že každý používá speciální nastavení na každou rz )daleko od reality, ale to už se tu probíralo). Ale to jde taky ošetřit ja možná asi nevíš - nastavení jde zamknout přes několik rz (od servisu do servisu) a to chci taky použít. Víš co - já udělam hlasování a to to rozhodne. Přestavuju si to takhle:


A licence - jména rz budou smyšlená
B licence - jména rz budou originální
MČR - rozhodne hlasování tady
Příspěvek Zaslal: po srpen 29, 2005 19:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme