Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Fair play
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

POUSTKA Vaclav napsal:
Hrouda napsal......nez se trapit, ze na spicku ztracim radove minuty.
Já na českou špičku ztrácím řádově minuty a trápí mě to. Very Happy
Vasku, ja jsem svatecni jezdec a jezdim vicemene default setup, tazke me to netrapi, ale chapu a je spravne, ze ostatni maji ambice byt vepredu, ale je pro to potreba trenovat a testovat setup, tak se snaz Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so listopad 24, 2007 20:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POUSTKA Vaclav





Založen: 09. 08. 2006
Příspěvky: 188
Bydliště: Třebestovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já se snažím,ale nejsem talent. Laughing
Tak pracuju aspoň na spolehlivosti,to není sice cesta k vrcholu,ale k potřebnosti v teamu.(si myslím)
Příspěvek Zaslal: so listopad 24, 2007 20:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Spolehlivost dela divy. V Team Rally dojizdim patej az sedmenj s nekolikaminutovou ztratou a bylo z toho prvni misto prubezne, ted uz jsem zas treti, ale i tak to neni zle.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so listopad 24, 2007 21:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Má pravdu, předsedo Laughing

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: so listopad 24, 2007 22:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

U šenků mají zmáknutou strategii víc, než by se předpokládalo Cool

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: so listopad 24, 2007 23:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Spolehlivost dela divy. V Team Rally dojizdim patej az sedmenj s nekolikaminutovou ztratou a bylo z toho prvni misto prubezne, ted uz jsem zas treti, ale i tak to neni zle.


Máš pravdu Martine, pořád kroutim hlavou nad tvým stylem, který růže přináší. Já se pořád honim s Martinem na čele, ale vždycky někdo z nás dá ránu a směje se ten třetí, což si ty. Máš to zmáknutý jako mladej Wilson (jenom bacha, aby ta ztráta na kilometr nebyla už moc velká) Ne dělám si srandu, Very Happy jsi hodně rychlej a netřískáš s tim a to je cesta k úspěchu. A pokud jezdíš default, tak to nemám slov.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: ne listopad 25, 2007 14:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K tomu bych jen dodal, že defaulty k novým fyzikám opravdu nedělal Hrouda Laughing

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: ne listopad 25, 2007 15:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DENDYS Juraj





Založen: 10. 11. 2007
Příspěvky: 35

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

POUSTKA Vaclav napsal:
Hrouda napsal......nez se trapit, ze na spicku ztracim radove minuty.
Já na českou špičku ztrácím řádově minuty a trápí mě to. Very Happy
Ale taky mám pár jmen která ve výsledcích hledám jako první a porovnávám svůj výkon s jejich.Mezičasy jsem vypnul,protože ,když jsem je sledoval,tak jsem to většinou někam napařil.


taky se mito stává takže je mam tyky vaply.. a jinak se těšim na to vylepšeni proti UFO ja jezdim chvilku.. a i kdyz jedu na krev a trat co mi fakt de a nahodou se nevysekam a nejakej Nkař ze zimbabve me natre o pul minuty tak sem ci celou dobu myslel ze sem uplne levej... jezdim DEFAULT setupy na vsem. a ted ted sem teda rad ze vim cim to je cim to je!!
Příspěvek Zaslal: ne listopad 25, 2007 21:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BICA Martin napsal:
Máš pravdu Martine, pořád kroutim hlavou nad tvým stylem, který růže přináší. Já se pořád honim s Martinem na čele, ale vždycky někdo z nás dá ránu a směje se ten třetí, což si ty. Máš to zmáknutý jako mladej Wilson (jenom bacha, aby ta ztráta na kilometr nebyla už moc velká) Ne dělám si srandu, Very Happy jsi hodně rychlej a netřískáš s tim a to je cesta k úspěchu. A pokud jezdíš default, tak to nemám slov.
Vy se prohanite moc pekne a vzdycky si rikam, kdo z Vas koho dozene k chybe a ja se posunu nahoru Wink . Memu stylu se nehezky rika "Hyena styl" i kdyz to neni muj pripad. Ja jezdim jen opatrne a bez dlohyho trenovani. Od minulyho Tr jsem nic nejel (malo casu Crying or Very sad ) A k tomu setupu, ze zacatku mi to nestalo za to, ale Michal Senk me svou zlepsujici se formou tlaci nenapadne k tomu, abych do toho sahnul a musim priznat, ze v RM Rally jsem uz trochu sahnul do tlumicu, ale prozatim jen vod pasu bez testovani a uvidim, jak se mu bude darit ted. No a Wilson, v irsku sice ztratil pres deset minut, ale je sedmej, jako ja, takze to srovnani sedi.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne listopad 25, 2007 22:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REZNICEK Marcel





Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 153
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když se tu bavíme tedy o podvodech, tak když budu sprostej: tak mě sere že sou mezi náma takový namachrovaný blbečkové, který ze sebe dělaj jako sou dobrý a nej, a nechávaj za sebe jezdit ostatní Team Rally, jen aby byly dobrýExclamation Exclamation Exclamation To mi přijde trapný, nechápu proč to hrajou, nemůžou z toho nic mít!!!!A dále mě udivuje i jejich chování když chtějí přestoupit do jiného Týmu, nejdřív se domluvý za zády manažera, nic mu neřeknou a přestoupěj, je to sice jejich věc, ale to se nedělá a přijde mi to nefér Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
Image
http://www.fidorallyteam.cz/
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 14:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nemyslíš, že je to trochu moc zásadní obvinění na to, aby se jen tak štěklo na fóru bez jediného důkazu či jména? To bys měl řešit s pořadatelem TR.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 14:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
REZNICEK Marcel





Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 153
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, to máš pravdu, já důkazy mám, ale nechci bejt bonzák, ale je to tak, stalo se to teď v posledním TR.

_________________
Image
http://www.fidorallyteam.cz/
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 14:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli že se něco takového stalo,měl by jsi to opravdu řešit s pořadatelem Exclamation To není bonzování Idea Jak k tomu příjde někdo,kdo se snaží a pak jej předjede na cizí nick někdo jiný Question Twisted Evil

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 14:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Promiň, ale pak je lepší nepsat nic, pokud to nechceš řešit. Takové náznaky ničemu nepomůžou...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 14:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SCHWARZ Armin





Založen: 28. 12. 2005
Příspěvky: 155
Bydliště: NDR

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ven s tím! Chceme vidět krev!Image
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 14:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 2 z 7

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme