Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Fair play
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Marcel Řezníček: Tak ven s tím, pokud máš jasné důkazy. Je to podvod vůči ostatním, v pravidlech je napsáno, že pokud máš nějaký podezření, tak ho zděl vedení.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 15:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

...pokud své tvrzení nepodloží, potrestal bych jej samotného za šíření poplašné zprávy Cool

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 15:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Armin : ty jsis tam dal ale provokativni fotku Laughing

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 17:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
REZNICEK Marcel





Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 153
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DEJMEK Vaclav: už sem to řek řediteli TR, ale blbě se to dokazuje, bohužel to udělali dva mistři u Tebe v Týmu, tak si je prověř!Já jména zveřejňovat nechci, přijde mi to bonzáctví!

KRYSTYN Miroslav: já nic nerozšiřuju Exclamation Mluvím pravdu!Jen se to blbě dokazuje ikdyž se to stalo!Michal Šenk už o tom ví, a řek že si na ně dá pozor na dalším TR!

_________________
Image
http://www.fidorallyteam.cz/
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 17:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

U mě jo? Tím hůř, dám vědět manažerovi. Každopádně jsi psal že máš důkazy, spojim se s Michalem.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 17:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chvástal si se, že máš důkaz a teď se to špatně dokazuje? Říkáš, že nebudeš bonzovat a řekneš, že to udělal někdo z RT-WRC? Meleš pátý přes devátý. Když sis tim tak jistej, klidně to tady můžeš vyhlásit ať se můžou k tomu sami aktéři vyjádřit. Pokud ne, tak se zahrab hluboko pod zem, takovýhle kecy mám nejradši.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 17:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bacha, tohle je velice závažné obvinění proti členům týmu RT--WRC-- Exclamation . Jako člen se nenechám urážet a prosím o vysvětlení. Nemusí to být tady na foru ale klidně icq nebo pm. Confused Prostě CHCI VĚDĚT jak to je Evil or Very Mad . A jestli to je planý poplach tak příště nemel kraviny Exclamation

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 18:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bohuzel,nejde o plany poplach.. Akter jsem ja a Jakub Reznicek... Vysvetleni mam... melo se jednat jen o tento zavod,respektive druhou etapu v ktere jsem zaskakoval za Jakuba ktery byl zaneprazdnen,alespon takto mi to bylo receno,mel to pekne rozjete a poprosil me abych to ze nej dojel,vim ze se to nedela,neni to sprave,omlouvam se.. Ale stejne jsem skoncil v tusim 20Rz celou dobu me trapilo svedomi a neudrzel jsem to..Rika se mi to jeste hur kdyz ted odchazim z RT--WRC-- Toto bych si v zivote za ramecek nedal to mi verte Sad Nejsem zadny podvodnik,rika se to blbe ale je to tak jak to je...stydim se, zklamal jsem,poskodil ani nee jak sebe ale spis RT--WRC-- kteremu se velmi omlouvam..moje blbost,moje zavahani,muj trest... Rt z toho vynechte..chtel jsem pomoc,ale uz vim ze to nebyla nejlepsi rozhodnuti. Opravdu me to nesmirne mrzi..neni co dodat Sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Naposledy upravil MIKULKA Jan dne pá prosinec 28, 2007 18:39, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 18:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
REZNICEK Jakub





Založen: 28. 12. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Embarassed Embarassed takže co psal Honza je pravda...jestli chcete někoho potrestat tak mě...klidně už se nesvezu..je pravda že nemám čas...já vím nikoho to nezajímá Embarassed Embarassed Embarassed .mno a ty brácha jsi to nemusel říkat.že nejsem u tebe v teamu je moje věc...
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 18:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
REZNICEK Jakub





Založen: 28. 12. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jo a omlouvám se hlavně teamu.A Honzo promiň že jsem tě do toho zatáhnu Sad l...
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 18:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Absolutně vaše počínání nechápu,zde se jede o body a to bych pak mohl říci např. nějakému Maďarovi,aby odjel na můj nick,že nestíhám.... Myslím,že takový Nyilas či Blitzer by pěkně prohnali i Toma Jungera... pokud by tedy Blitzer měl set O.K. Wink Když jsi neměl čas,nedá se nic dělat a nedojedeš Exclamation To by Tě těšily body vyjeté PODVODEM Question Exclamation To je snad ještě horší,než si "upravit" set Twisted Evil

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 18:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
REZNICEK Marcel





Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 153
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musel, přijde mi nefér chlubit se cizím výsledkem!Je to blbý vůči ostatním!Nevím co Vás to napadlo!Ale už se o tom nechci víc bavit!Řekl jsem to jen pro dobro, a aby byl pořádek v TR!Koho by to pak bavillo jezdit kdyby podváděl každej!

_________________
Image
http://www.fidorallyteam.cz/
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 18:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jirko me to doslo hned po 1Rz kdyz jsem ve vysledcich videl kubovo jmeno,toto se nedela ja to moc dobre vim,ted uz dvojnasob.. ale kuba mi napr poslal nekolik DVD o rally zadarmo a ja nevedel jak mu to oplatit..bohuzel nebylo to nejvhodnejsi reseni Sad
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 18:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
REZNICEK Jakub





Založen: 28. 12. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já si uvědomuju svojí chybu a mrzí mě to...čekám na trest...klidně o přijití licence na tr Sad Sad .ikdyž by mě to mrzelo
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 19:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chybama se člověk učí. Kluci si asi neuvědomili co dělají. Myslím, že stop na jednu soutěž to vyřeší ať se v tom nemusíme babrat, ale je to věc pořadatele. Nepovažuju Honzu za podvodníka. Spíš bych zlynčoval Marcela Řezníčka, protože nechápu jak někdo může napráskat vlastního bráchu. To je snad eště horší než to co udělali kluci. Zůstává nad tim rozum stát. Sad

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 19:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 3 z 7

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme