Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Fair play
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
REZNICEK Jakub





Založen: 28. 12. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

souhlasím...kdyby mi řekl a´T se přisnám jinak mě napráská,tak bych se přiznal...já vím co mu vadí...mohl to ale vyřešit jinak Sad Sad .souhlasím s trestem,ale nechci aby to odnesl Honza.prosíííím on za to nemůže
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 19:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Bica: že ty bys někoho linčoval je jiná věc. Kluci by si to měli vyříkat mezi sebou. Rolling Eyes

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 19:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No potrestaní je plně v kompetenci pořadatelu do toho bych vedení TR nezasahoval. Samozdřejmě že musím napsat že se mě to nelíbí , ale kluky bych proto nepranyřoval myslím že když je to na foru je to trest sam o sobě a sem si na 100% jistej že se to v jejich případě již nebude opakovat. Tolerovat se to neda pokud je to v tak vysoce postaveném turnaji jako je TR ale rozhodně bych je nevlačel forem a nehazel nadavkami. Stalo se tak v 1 rally .....prasklo to sou vytrestani až až. Tak bych to nechal byt a čekal pouze na vyjadření vedení TR

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 19:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VANEK Jakub napsal:
To Bica: že ty bys někoho linčoval je jiná věc. Kluci by si to měli vyříkat mezi sebou. Rolling Eyes


To bylo myšleno spíš obrazně. Je jasný, že je to jejich věc. Doufám, že dobro a pravda zvítězí nad lží a nenávistí. Very Happy

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 19:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REZNICEK Jakub





Založen: 28. 12. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj mě ta ostuda stačí Embarassed Embarassed Embarassed .Navíc se to řeší zrovna v takovou blbou chvíli...Honza přestoupil a já chci taky...mno ale nechci být srab a utíkat.nevím co dělat prostě Sad
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 19:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jasně, všichni odejděte kuňa. Problémy se řeší a neutíká se před nima Exclamation

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 19:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kubo pozor,ja uz o prestupu uvazoval dobrej mesic..vzdycky me to lakalo jezdit za SADAC tak jsem se odhodlal a zkusil to..kdyz martin souhlasil,uz jsem bez vahani prestoupil a bylo to pred touto aferou,ja pred nicicm neutikam Sad
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 19:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teď to nebylo myšlené na tebe honzo, sorry, jenom mě to prostě vyvádí z míry Crying or Very sad

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 19:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REZNICEK Jakub





Založen: 28. 12. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

promiň honzo já to blbě napsal...však já vím,jsme se o tom už bavili...já vím že neutíkáš...říkám že je to blbá scvíle teďka no,protože je mi jasný že si každej bude myslet,že jsme utekli,teda ještě jsem nepřestoupil... Wink
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 19:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
REZNICEK Marcel





Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 153
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BICA Martin: Nevím jak ty, ale já podvody nesnáším!!!!A je mi jedno kdo to udělal!!!!Já proti bráchovi nic nemám a neudělal jsem to schválně!!!!Ono když někdo řekne pravdu tak to nasere!.Ale podvody já prostě podporovat nebudu!A že práskám na vlastního bráchu?Co Ti je do toho?Aspoň je vidět jakej jsi!Kdyby to udělal nějakej tvůj známej nebo brácha tak to necháš bejt protože jinak by ses ho dotknul viď! Evil or Very Mad

_________________
Image
http://www.fidorallyteam.cz/
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 19:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No taky se to tyka už mě a mého tymu ktereho se přestup tyka. Na tom přestupu nevidím nic nefer Exclamation Exclamation Exclamation Pokud mě jezdec požada že chce zavodit v mém tymu a ja ho chci nevidím důvod proč bych ho nemohl přijmout. Nefunguje tady totiž žadný trh s jezdci tak mě přijde samozdřejmé že si jezdec najde místo kde by chtěl jezdit a pokud mu to vyjde tak požada manažera o uvolnění. Sam sem shaněl cele dosavadní TR jezdce do N4 a marně. To mam požadat každého manažera jetli se mužu zeptat třeba Martina Bíci zda by chtěl jezdit za SADAC? A on mě pak třeba řekne že ne chci zustat u svého tymu. To se ho mohu přeci zeptat rovnou a když bude chtít tak pak to dohodnem s manažerem. Na tom není nic podrazackého. Ja sem oslovil i Hroudu ktereho mě vyfoukl Montek Evil or Very Mad ale rozhodně sem nemyslel že dělam něco nefer při jednaní s ním když jezdil ještě za WRT Subaru kde nejezdil za tym na body proto jsem ho oslovil. Na co pak by ti manažeři byly? kdyby se nesnažili dostat do svého tymu ty nejlepší jezdce. Stanovte pravidla o přestupech at se dělají přez forum a bude to aspon nějaka zabava Laughing Tak že začnem ne? Martine Bíco nechceš přestoupit do SADACU Laughing Laughing Laughing

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 19:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro všechny: ROZTRHEJTE SI OBČANKY! Laughing Laughing

_________________
Image
Image
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 20:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k tomu, že se jedná o jezdce z mého týmu, tého času, tak se k tomu osobně vyjadřovat nebudu a budu to řešit pouze v rámci týmu. O tom jak to bude postihnuto v TR musí rozhodnout Michal.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 20:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
URBAN Rostislav





Založen: 13. 03. 2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Mělník

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Řeknu to asi takhle,Jakub Štěpánek(promiň že Tě jmenuji)bojuje o celkové umístění v TR ve třídě A8,v 6 TR po první etapě to měl skvěle rozjeté,byl na prvním místě ve své třídě a asi kolem 4 místa celkově a nemohl nastoupit do druhé etapy kvůli pracovnímu vytížení a taky nikomu neřekl aby to za něj nějak dojel,prostě skončil bez bodů a tomu říkám fair.Prostě když to nemůžu odjet,je to smůla,nedá se nic dělat,ale je to jen hra a zkusme tady být poctivý

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 21:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

REZNICEK Marcel napsal:
BICA Martin: Kdyby to udělal nějakej tvůj známej nebo brácha tak to necháš bejt protože jinak by ses ho dotknul viď! Evil or Very Mad


Nenechám, udělal bych to úplně stejně jak psal Jakub, upozornil bych ho na to. Pokud by nedokončil soutěž, asi bych mu jen řekl, že jestli to ještě jednou udělá, oznámím to pořadateli. Pokud by se umístil, pohrozil bych mu, že pokud se nepřizná, oznámím to pořadateli. Podvody taky nesnáším.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 21:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 4 z 7

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme