Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Fair play
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
Martine Bíco nechceš přestoupit do SADACU Laughing Laughing Laughing


Díky za nabírku Martine, moc si toho vážím, ale nemám důvod přestupovat. Je mi ctí reprezentovat KIZZ-ME WRT !!!

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 21:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsme v tom vlákně fair play. Martin Burger založil turnaj (svůj první), přihlásil se do něj nějaký falko22 a jeho komentář po RZ3 zní: "kreteni proc tam davate nejakou penalizaci za zkraceni trate ubozaci a jeste 45 s je to ubohost" Takový bych nakopnul do zadnice.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 21:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no to je priklad toho.,ze takyto hraci by si mali radsej zajazdit CMR... Razz

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 21:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
REZNICEK Jakub





Založen: 28. 12. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Urban:mno máš pravdu,ale když po třetí nebo pokolikátý ti to nevýjde a potom se konečně svezeš a máš to dobře rozjeté tak máš radost pochopitelně a potom,když víš prostě nepojedeš tak hledáš možný způsoby.Marceli ,já to jet nemohl protože mě bolela ruka máco...to asi nevíš...mno a já si vybral špatnej způsob a udělal jsem podvod a navíc jsem sebou stáhnul kamaráda...je mi hrozně trapně,protože podvody taky nesnáším,ikdyž se to nezdá Crying or Very sad ...já si to ani neuvědomoval co dělám Laughing ...proto bych chtěl potrestat jenom sebe...
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 22:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky si přihřeju polivčičku Laughing Káždý tady ted řeší potrestání a tresty, ale už to tu padlo x krát, nechme to na vedení TR a ostuda je taky dobrý trest, jde o to si uvědomit že je to hra Laughing , prosím nekamenovat
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 22:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych tě ukamenoval hned ale nechce se mi Cool Cool
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 23:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a když už se tu řeší i ty přestupy tak mám dotaz na Petra Bajgara zda by nechtěl přestoupit do mladého a perspektivního týmu Hrabová Motors.Tymu který je finančně zajištěný takže by jsi měl i krásný plat a nárok na pobyt v lázních atd.. Laughing Laughing ( a byl by jsi tady týmová jednička ) Razz Razz Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2007 23:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

co finančně zajištěný???? to jako fakt... nechcete mě taky??
Příspěvek Zaslal: so prosinec 29, 2007 0:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Palásek: tebe bych nechtěl ani zadarmo! (berte to s nadsázkou Very Happy )

.. a co se týče toho rozjetí, ehm, kolikrát sem měl taky dobře rozjeté TR, a kolikrá sem s tím fláknul a byl sem nasranej, skoro pořád Smile , ale co nadělám, nevyšlo to, nevadí, zkusím příště Idea

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: so prosinec 29, 2007 0:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PALASEK Michal napsal:
co finančně zajištěný???? to jako fakt... nechcete mě taky??


Jo je to soused a bude furt rýpat
Příspěvek Zaslal: so prosinec 29, 2007 0:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HOLUB Milan napsal:
a když už se tu řeší i ty přestupy tak mám dotaz na Petra Bajgara zda by nechtěl přestoupit do mladého a perspektivního týmu Hrabová Motors.Tymu který je finančně zajištěný takže by jsi měl i krásný plat a nárok na pobyt v lázních atd.. Laughing Laughing ( a byl by jsi tady týmová jednička ) Razz Razz Laughing Laughing


Milan ty mi to budeš pořád vyčítat že jsem se na vás vysral a šel jinam co Laughing Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: so prosinec 29, 2007 0:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No Petře ,konečně tým šlape jak hodinky ,takže ti nemám co vyčítat Laughing Laughing Laughing .A rýpat budu nonstop Cool Twisted Evil Cool To je ode mne vše,nebot
to není k tématu

for PALASEK M. bohužel pro tebe tu není místo ,fakt promiň.Já hledám jezdce jako je Petr ( kteří to většinou na turnajích rozjebou jako já a zbytek týmu Laughing Laughing Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: so prosinec 29, 2007 1:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Po přečtení tohohle vlákna, jsem teda jak na trní. Je sice pěkný, že se tady chlapci z toho pěkně vypovídali, přiznali vinu nebo je někdo napráskal, to je jedno, ale to nic nemění na tom, že to je PODVOD TĚŽKÝHO KALIBRU!!! Jsem znechucenej a otrávenej a zjistit tohle u někoho ze svýho týmu, tak okamžitě končí! Žádám vedení o exemplární trest všech zúčastněných v týhle aféře, tohle je VĚDOMÝ a ZÁMĚRNÝ podvod a pokud se takové věci budou tolerovat, zvažuju odstoupení našeho týmu z TR, neboť závodění v takovém prostředí nemá smysl Exclamation Exclamation Exclamation

Sorry kluci, ale tohle je na mě trochu silný kafe, pokud někoho vůbec napadne jednat způsobem jako teď vy, tak podle mě nemá v TR (RBR) co dělat.

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: so prosinec 29, 2007 1:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Martin: neutíká ti, že je to pořád opravdu jenom hra Laughing, beztak viníci odchází od nás z teamu takže je nikdo nemůže vyhodit a ani by jsme to neudělali nejspíš.

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: so prosinec 29, 2007 11:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Možná je to trochu patetický, byl jsem v lehce podroušeným stavu, ale plně si za tim stojim! Pokud někoho napadne podvádět takovým to způsobem, může to svalovat na dočasný pomatení mysli nebo já nevim co, ale tohle prostě neberu. Je to samozřejmě jenom hra a exemplárním potrestáním nemám na mysli oddělit dotyčným hlavu od těla, ale rozhodně to neni jako když někdo použije třeba zakázanej setup, to je většinou (aspoň doufám) způsobený nevědomostí.

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: so prosinec 29, 2007 11:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 5 z 7

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme