Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Fair play
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tiez sa priznám raz som chel spravit to iste ako jakub na zaciatku sezony...ked mi prislo na um ze by bola skoda nestihnut prvuetpau o 2 hodiny kvoli skolskemu zajazdu.....a aj tak clovek ktorý to mal zamna odjazdit na to zabudol Laughing ...teraz sa za to hambím ..kludne som to nemusel vitahovat ale ked uz ste tu vsetci tak fer tak som to povedal...vtedy sa nic nekonalo a po tomto co som tu cital sa ani konat nic nebude.....nikdy!!! ja tiez nesanasam podvod!!....písem to tu len s jedneho dvovodu...jakube tvoj dvovod bol belst ruky??? príde mi to ako sprostý dvovod...ja som jazdil RBR zo zlomenou rukou bez sádry..a nasledne 2 mesiace zo sádrou...nehcapem tvoj dvovd bolesti ruky.... Rolling Eyes

prosim berte to tak ze to bolo davno...nic sa nekonalo a nikdy som v RBR teda nepodvadzal...takze dufam ze tu neuvidim prispevky aka som spina... Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: so prosinec 29, 2007 12:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REZNICEK Jakub





Založen: 28. 12. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no ruka mě bolela v zápěstí,ale to hlavní důvod nebyl...jsem zapoměl že jsem měl zákaz na počítač,mno a brácha myslím že to jel ještě před zákazem...
Příspěvek Zaslal: so prosinec 29, 2007 17:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
wilsom





Založen: 30. 12. 2007
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nedá mi to,abych se nevyjádřil k problému i když na nic většinou nereaguji.Jsem velký fanda rally už mnoho let. Jezdím po závodech, začínal jsem hrát Colina, RBR nehraji neboť vím, že na to nemám.Myslel jsem, ale, že tohle je hra tak realistická a vymakaná, že jí hrají tedy skuteční fanoušci rally. Co se to tady, ale rozpoutalo nechápu. V podstatě až na pár vyjímek se Marcela nikdo nezastal, znám ho právě ze závodů velkých kluků a to i přez to, že je ještě hodně mladý, vím, že je pro tento sport zapálený jak nikdo. Slyšel jsem už dříve jaké se dělají různé úpravy atd., jen z důvodu být nejlepší. Nedivím se, že reagoval tímto způsobem, naopak by měl být pochválen, že mu není jedno jaké praktiky jsou, byť se jedná o jeho bráchu. A názory, že budu někoho linčovat, spíš by se ten chlapec měl zamyslet sám nad sebou. U velkých kluků rally se tohle opravdu nenosí a nedělá a nikdo si taky nemění v šampionátu sedačku s někým jiným a jde tam o víc. Tak se zamyslete všichni proč to jezdíte, vím, že to jezdí spoustu kluků právě z důvodu, že se nedostanou k opravdové rally a tak to má být.Proto vítejte každé upozornění na něco nekalého, jinak se to zvrtne úplně jinam. Beru tohle jako klukovinu opravdu asi malých kluků o tom svědčí i výmluvy a obhajoby. Škoda jen, že nereaguje vedení nebo už i tady je to jako ve velkém rally, že názory jezdců se většinou neřeší.Je to škoda, vždyť rally je tak krasný sport a v této podobě je přece dostupný většině fandů,tak si to nepokažte..Omlouvám se všem skutečným hráčům, ale věřím, že ty mě pochopily co jsem chtěl říct. Radek P.
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 30, 2007 15:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, měl jsem vánoční bezpočítačovou pauzu a teď se nestačím divit, co se tady děje.

Řeklo se tady toho spoustu, a ačkoli se mne to jako manažera RT--WRC-- týká především, nikdo mně ohledně toho nekontaktoval, nenapsal, prostě nic.

Ohledně podvádění v RBR - PÍŠU ZDE JASNĚ, ŽE POKUD BYCH SE DOZVĚDĚL O KOMUKOLIV, ŽE PODVÁDÍ (A ÚMYSLNĚ) A JE Z MÉHO TÝMU, TAK MÁ NA HODINU VÝPOVĚĎ. Proto jsem rád, že se toto vyjasnilo a viníci jsou již pryč. Opravdu nestojí za to mít takové v týmu. A to že jsou mladí a něco takového si neuvědomili není pro mne žádnou omluvou.

Takže jsem velmi rád, že toto Marcel Řezníček oznámil (ačkoli bych to osobně také řešil prvně hrozbou o oznámení viníkovi a pak, to sem napsal kdyby se sám nepřiznal).

Patřím také k těm, kteří doufají, že zbytek RBR hraje fair, protože přiznejme si - kontrolovat, zda někdo neodehrává za někoho jiného by se kontrolovalo opravdu těžko. Doufám, že toto byl exemplární příklad a již se to znova nebude nikdy opakovat.
Příspěvek Zaslal: po prosinec 31, 2007 18:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOLARIK Vladimir





Založen: 08. 05. 2007
Příspěvky: 39

Příspěvek Předmět: i tací sou mezi námi Odpovědět s citátem

rad bych se podelil o zkusenos s jednim ?? z prednich?? jezdcu ze slovenska.

skousl sem od nej jiz mnoho ale zacina to prehanet. Par mesicu spatky mi zacel z teamu bez nejakeho kontaktu odebirat vsechny slovenske jezdce to jeho sureteamu skladajiciho se asi z 50 pouze slovenskych jezdcu......, na nejaky cas bylklid az dnes kdyz sem jel turnaj od nej a sekla se mi hra pri zadosti o reset zacal psat na icq (omlouvam se ze tady zaplacnu asi pul starnky ale musi to byt cele)

Zde tedy rozhovor mezi mnou a Stanislavem Pechou

Žádost o reset
Prosim ta Lado v druhom kole na 1. RZ som zachytil retarder resetni mi to prosim. Mas to u mna Wink

micák (18:32:07 25/07/2008)
si tu ladeo?

micák (18:32:10 25/07/2008)
lado*

snek (18:32:18 25/07/2008)
no

micák (18:32:47 25/07/2008)
chod prosim ta na plugin

micák (18:33:12 25/07/2008)
a prihlas sa prosim

snek (18:34:08 25/07/2008)
prave sem trefil strom myslis ze budu zadat o reset?

micák (18:34:30 25/07/2008)
nie ale nieco za nieco

micák (18:34:41 25/07/2008)
ja som volal divakov a vyhral som teraz cup

snek (18:35:19 25/07/2008)
nico za nieco? stano proc me porad presvedcujes ze v RBR nemas co delat

snek (18:35:33 25/07/2008)
me se sekla hra ty si naboural

micák (18:36:18 25/07/2008)
mozem ti verit ale nemusim - ja ti teraz verim lebo mas strasne nervy tak ok sekla ti hra tak ale ja som ti to povolil a ty teraz istotne pojdes vyhrat

micák (18:36:21 25/07/2008)
to je jasne

micák (18:36:26 25/07/2008)
kazdy by to spravil

snek (18:36:30 25/07/2008)
jenze ja mam dmp soubor ty vole

micák (18:37:14 25/07/2008)
a ja mam pekny replay jak som crashoval

micák (18:37:17 25/07/2008)
oki nechaj tak

micák (18:37:26 25/07/2008)
zamietnito ked som ta nasral

micák (18:37:28 25/07/2008)
sory

snek (18:37:46 25/07/2008)
zapomen na me protoze ty me naseres vzdycky kdyz o tobe nekde uslysim

snek (18:37:48 25/07/2008)
zbohem

micák (18:37:51 25/07/2008)
ale myslim ze keby si prave dojazdil a mal by si tam dve vitazstva a dobru naladu tak to potvrdis

micák (18:38:06 25/07/2008)
caw

snek (18:39:02 25/07/2008)
tohle nedelam ani klukum z teamu spis oni si nedovoli zadat me kvuli rany o reset protoze vi ze ja hraju fer coz se o nekterych lidech na pluginu rict neda

snek (18:39:16 25/07/2008)
uz se prosimte vzpomatuj, myslim ze roku mas na to dost

micák (18:39:59 25/07/2008)
ok aj ja ta mam rad - idem dalej vyhravat cupy - dufam ze si naladu spravis a nebudes takyto naladovy ked to na trati rozjebes

micák (18:40:00 25/07/2008)
papa

_________________
www.totalmotorsport.wz.cz
www.svistmotorsport.wbs.cz
Příspěvek Zaslal: pá červenec 25, 2008 19:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BEZSTAROSTI Jiri





Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 711

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No jooo, já už se ničemu nedivim..... Shocked Confused

_________________
WALDA Motorsport - Jiří Bezstarosti - S1600 4EVER
Příspěvek Zaslal: pá červenec 25, 2008 19:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jelikož pan Pecha náleží do CRF Rally teamu, vyzval jsem manažera Tomáše Jarolímka, aby zjednal nápravu. Pokud k tomu nedojde, bude se tím muset zabývat někdo z adminů.

Po pravdě mě to taky neudivuje, protože nedávno se jistý člen tohoto fóra dožadoval resetu po havárii postupně přímo u dvou adminů, a to i přes to, že mu byl reset opakovaně zamítnut.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: pá červenec 25, 2008 19:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PECHA Stanislav





Založen: 03. 06. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Bratislava Dlhé Diely

Příspěvek Předmět: trest Odpovědět s citátem

Dobre teda potrestajte ma le chcem vediet ako a po pripade aj hovorit o vyske trestu! Co chcete spravit. Je to cesky plugin. Slovensky neexistuje. Bojovat tu proti KOLARIKOVI je nesmysel pretoze adnini su taktiez cesy a pochybujem ze daco zmozem. Uz sa vela zmenilo. Nejazdim na ranky ale na pohare. Absolutne netusim ako moze vizerat taky trest co to vobec bude... Odobranie licencie?
Příspěvek Zaslal: pá červenec 25, 2008 20:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak poslyš, kolego

1) Nejdřív ze všeho se začneš chovat fair. To znamená, že když to rozsekáš, nebudeš žádat o resety, protože tomu se říká ve slušné společnosti podvod.

2) Netahej sem nějaké národnostní kokotiny. Podvodník zůstane podvodníkem a je jedno, jestli je z Čech, Slovenska nebo třeba ze Zimbabwe.

3) Neprskej kolem sebe a radši se zamysli sám nad sebou a tím, jak se chováš.

4) Co se trestu týče, potřeboval bys spíš pár facek. Tím, že budeš prudit si rozhodně nepomůžeš.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: pá červenec 25, 2008 20:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PECHA Stanislav





Založen: 03. 06. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Bratislava Dlhé Diely

Příspěvek Předmět: prisaha Odpovědět s citátem

Prisaham ze uz nikdy nebudem ziadat o falosny reset. Je to pre mna sice trapne ale ked som to uz takto pokurvil tak sa vsetkym ospravedlnujem a slubujem ze sa to uz nikdy v zivote nestane. Ono ja ziadam o reset tak raz za pol roka..... Ale i tak ja nikdy nepodvadzam na turnajoch - prave naopak pokial naburam a volam divakov tak bojujem do konca a vela krat sa mi uz podarilo ten cas co pomahali divaci stiahnut na dobre umiestnenie. Este raz sa ospravedlnujem. Bola to spinavost. Len prosim ziadne tresty. O problemy s adminmi nestojim.... A inak na zaciatku tohto fora niekto pisal: Jeden z poprednich jezdcu ze slovenska s Nkem porazil WRCcka o 40 sek. Tak po prve: WRCcka porazam na kazdom turnaji - su asi az prilis rychle a kazdy s nimi bura a ten cas 40 sek. je smiesny. To by museli ist spiatockou. WRCcka porazam to je fakt ale o 40 sek. to je hlupost.....
Příspěvek Zaslal: pá červenec 25, 2008 20:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Stano, tak zas ty? Troska tu bol klud,. asi si bol na dovolenke alebo v detskom tabore co? Toto co je tu napisane je teda vrchol,. Ty v RBR proste nemas co robit, nasral si cely TOTAL Motorsport Team a TUNING.SK Rallye Team,. o ostatnych neviem, ale urcite by sa nasli,. o tom nepochybujem,. tak sa uz konecne uvedom, alebo sa o to aspon snaz, ale ak tu slubujes taketo veci ze uz nebudes nikdy vo svojom zivote a bla bla bla... myslis si ze potom vsetkom ti niekto uveri? Ty hrajes na pohare a na ranky, chces byt najlepsi na svete, a take hlasky ze davas kazde WRC a ze vyhravas vsetky cupy(tebou vytvorene samozrejme) je dost ubohe,. Si namysleny ***pííííp*** ktory sa hodi max. do ligy Colin Mc rae Rally 2.0... tak paaa

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: so červenec 26, 2008 8:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím vás Arrow upřímně,nevěděl jsem o tomhle problemu Arrow se Standou to řeším.Jen doplním že zbytek teamu s tím absolutně nemá nic společneho ani ja jsem o tom nevěděl.Jen aby si někdo nemyslel že když tu mame Standu,jsme všichni stejný.Omlouvám se tímto všem ktere CRF poškodilo nebo naštvalo a pro příště už se nic takoveho doufám nestane. Wink
Příspěvek Zaslal: so červenec 26, 2008 12:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOLARIK Vladimir





Založen: 08. 05. 2007
Příspěvky: 39

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CRF nikoho neposkodilo Wink , Stanik skodil i kdyz byl v teamu se mnou proto dostal padaka od byvaleho managera. Myslim ze je to kvalitni jezdec jen potreboval lecbu sokem aby se dal dokupy

_________________
www.totalmotorsport.wz.cz
www.svistmotorsport.wbs.cz
Příspěvek Zaslal: so červenec 26, 2008 14:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JADAMEK Karel





Založen: 05. 11. 2007
Příspěvky: 121
Bydliště: Hodonín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jako člen CRF RBR Teamu jsem rád, že nás nehážete díky Stanovi do jednoho koše. Mě osobně je blbé žádat o reset, i když mě to hodí do windows. Asi jsem na podvádění moc starej Laughing Na našem CRF foru jsme si o tomto jezdci udělali jasno, tak doufám, že jeden jezdec (který u nás nebyl ani týden) nepoškodí jméno celého teamu. Sry za OT, ale musel jsem k tomu něco napsat.
Rally zdar a zádí vpřed...

_________________
>>>born to be wild<<<
Příspěvek Zaslal: út září 02, 2008 16:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Karle ted jsi dokázal že jsi totalní srab. Zamknout nějaké téma protože to jde tobě proti setsti promin, ale tohle jsi ted přehnal.
Příspěvek Zaslal: so listopad 21, 2009 14:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 6 z 7

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme