Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

POMOC padá hra

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: POMOC padá hra Odpovědět s citátem

Prosím vás o pomoc kluci, jsem už z toho zoufalej protože chci jet v náslenujích dvou dnech TR. Situace je následovná zapnu hru v pluginu vyberu závod RZta se načte, ukáže se auto a BUM jsem ve Windows Crying or Very sad. Toto to dělá nepravidelně asi tak cca 3 krát z 10 načtení RZ. Při každym pádu to udělá DMP soubor. Asi to bude mít souvislost s upgradem PC který jsem provedl asi před týdnem. Koupil jsem novou grafiku + desku. všechno nainstaloval jak má být. V ostatních hrách mi jde vše tak jak má ... jenom v Richardovi ne Sad

PC:
CPU: Intel P4 3,0Ghz (200x15), 800Mhz FSB
Nová Deska: ASRock P4i65G, ICH5, integrovaná zvukovka a síťovka.
RAM: Dual chanel DDR Kingston 512MB 3-3-3-8
Nová GPU: ASUS AH2600PRO 512MB 600/1000 takty jsem zrušil takže jede na defalut (100% činosti max. 45°C
Zdroj: FORTRON Blue Storm II 500 Watů
TV: WinFast TV2000XP
Volant: G25
Chladiče: 2x 8cm dovnitř, 2x 12cm ven, Control panel Zalman ZM-MFC1. Bedna je tak hodně dobře větraná- hlavně podle potřeby.

Ovladače:
GPU: Catalist 8.412.0.0
Zvuk: C-Media AC97, C-media 3D

Windousy jsem nepřeinstaloval, nebylo potřeba. Vše šlo tak jako před tím co se týče windousů.

Pár DMP souborů co mi to udělalo je zde ke stažení.
http://uloz.to/209091/dmp.rar

Předem díky za každou radu.


Naposledy upravil CHAMULA Michal dne út únor 26, 2008 18:14, celkově upraveno 3 krát

_________________
Capi <> WRC.cz Capi
Image
Příspěvek Zaslal: ne únor 24, 2008 22:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RBRdriver





Založen: 13. 01. 2008
Příspěvky: 44

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nemas to na to moc výkonný?, me taky obcas nejdou starsi hry ( cca 3 roky)
protoze mam moc nadupanej kompl, zkusil bych nastavit graf. kartu, neco vypnout neco zapnout atd. chce si s tím pohrát
Příspěvek Zaslal: po únor 25, 2008 7:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak asi tuším čím by to mohlo být. V ezvukových zařízeních jsem měl nastavený zvukový hardware ATI HD sound který je na grafice. Tak jsem to odinstaloval a zakázal a jako výchozí zařízení zvuků jsem dal C-Media AC97 z desky. Takže doufám že to pojede, až se dostanu domů, tak to vyzkouším.

_________________
Capi <> WRC.cz Capi
Image
Příspěvek Zaslal: po únor 25, 2008 12:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Možná je to ATI HD zvukem který se nainstaloval při instalaci ovladačů a programků ke grafice. > odzkoušeno padá

/edit: Přeinstaloval jsem ovladače ke zvuku z verze 3.80 na 4.04 a udělalo to to samé, spadlo to při startu RZty ... tak mě napadlo proč nemám zapnutej EAX zvuk v Richardovi .. třeba to je tím. Uvidím zatím mi to z 10 pokusů nespadlo. > odzkoušeno padá

/edit: Pro jistotu jsem reinstaloval celeho Richarda, no uvidím zítra, pujdu do TR. > odzkoušeno padá

Už mě dál opravdu nic nenapadá, leda vyměnit zvukovku z integrovaný na přidavnou.

_________________
Capi <> WRC.cz Capi
Image
Příspěvek Zaslal: po únor 25, 2008 18:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím Vás, kdo máte přídavnou zvukovou kartu (ne integrovanou), napiště mi sem typ Vaší zvukovky. Nerad bych kupoval něco co bude blbnout. Díky

_________________
Capi <> WRC.cz Capi
Image
Příspěvek Zaslal: út únor 26, 2008 18:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Po upgrade na ATI x1950 XT jsem měl taky celkem časté padání a přestalo mi rbrko jet přes rbrdll.exe. Pak jsem systémem pokus omyl přišel na to, že rbrdll.exe se nesnáší s ATI tool a ATI catalyst center. Když jsem tyto dvě utility před hraním vypnul, vše OK a dodnes bez pádu. Takže vyzkoušej, uvidíš. Cool

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: út únor 26, 2008 18:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je zajímavé. No zkusím.

/edit: momentálně to zkouším přez RBRdll.exe + vypnutý Catalisty a vypadá to dobře ... zatím to ještě nebuchlo. No ... ještě nechám bejt.. může se to stát klidně v dalším závodě > odzkoušeno NEPADÁ
PS: ještě jednou díky Mirku, zabralo to Smile

_________________
Capi <> WRC.cz Capi
Image
Příspěvek Zaslal: út únor 26, 2008 18:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MITACEK Jiri





Založen: 02. 12. 2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Vřesová 92, Uh. Hradiště-Sady, 68601

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus smazat celou složku pluginu a nainstalovat si to tam znova. může to být i tím pluginem. Zmolder a tak.

_________________
Mitáček Jiří-Micina
Příspěvek Zaslal: so březen 08, 2008 9:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme