Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Arctic Lapland Rally Finland
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dej si reset neblázni. Tohle je nepředvídatelná situace a jezdec jí nijak neovlivní. Kdyby sis kopnul do zástrčky tak neřeknu, ale takhle bych ti ho dal.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 20, 2007 20:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Promiň Martine, ale pořadatel nemůže dělat výjimku z pravidel sám pro sebe ani pro nikoho jiného. Nejde na základě toho, že někoho znáš a víš, že nepodvádí mu umožnit reset nad rámec pravidel. Jak by k tomu přišly ty stovky ostatních, co neznáš? Určitě je mezi nimi taky hodně těch, co za pád hy nenůžou a nedostanou ho. U turnaje pro známé neřeknu ani popel, ale u turnaje rozměrů Eura to nejde. Od toho ty pravidla jsou.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 20, 2007 20:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně jak píše Mirek tak to je, už jsem vychladl nedá se no Twisted Evil

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 20, 2007 21:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Presne jak pise Mira Fric. Me treba ted nedavno vypnuli elektriku v S-Cupu, nevim teda jestli v celym Brne Very Happy , ale ani ve snu by me nenapadlo zadat o reset, pac toto se rozhodne neda povazovat za odstoupeni zpusobene padem hry.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 20, 2007 22:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak me trosku mrzi, ze zatim ve startovce 80% cechu... mam kontakty na nemeckej mistrak, jenze tam ty borci neprenesou pres srdce, ze nemohou jet s WRC. snad se neprizniva bilance zlepsi, protoze zatim je to takova bohemka, ani ne barumka a to me mrzi:( preju poradatelum, at se to zlepsi...

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 20, 2007 22:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vždyť já vim, že to nejde. Já jenom myslel, že v pravidlech je povolen reset když za to jezdec nemůže. To je blbý no, těžko se to dokazuje. To by potom mohl každej vytáhnout mašinu ze sítě a že mu vypadl proud. Máte pravdu hoši. Asi si koupim UPS Very Happy

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 20, 2007 23:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Stejskal: Upřímně si Tvého rozhodnutí v S-cupu velmi vážím, protože pokud mě paměť nešálí, nikdo z lidí v celkovém skóre před Tebou nebodoval a po resetu by Ti stačilo jen dojet k významnému vylepšení pozice v tabulce...

EDIT: Nejvíce jsem na tom "neprodělal" asi já Embarassed


Naposledy upravil FRIC Miroslav dne čt prosinec 20, 2007 23:11, celkově upraveno 1 krát

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 20, 2007 23:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

STEJSKAL Petr napsal:
....pac toto se rozhodne neda povazovat za odstoupeni zpusobene padem hry.


To je odstoupení způsobené pádem hry, kdežto pád hry je způsoben vypnutím PC, kdežto vypnutí PC je způsobeno vypadnutím proudu. Very Happy

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: čt prosinec 20, 2007 23:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Otevřena galerie k Arctic Lapland Rally Finland

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 21, 2007 10:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KULHANEK Ales





Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 197
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem se svezl jen 6RZ a dal me to nechce pustit...Zkusim popsat muj problem (na foru jsem nic podobneho nenasel). Po sestce mi to spadlo, od poradatelu jsem dostal reset, ALE kdyz jsem zkusil pokracovat po resetu tak ve hre pri pokusu vlist do turnaje mi to napsalo "Nespravne nastaveni auta" (nebo tak nejak, nepamatuju si tu hlasku doslova presne). Napadlo me, jestli na to nema vliv hejbani se setupem, taxem skocil do rychly rally, ulozil default setup do jedny z pozic a zkusil to znovu a stejny problem. Navic, kdyz jsem to chtel zkusit znovu, uz se mi turnaj Eura v seznamu NEUKAZAL Crying or Very sad Poradte prosim nekdo, jestli mam vubec sanci jeste pokracovat...
Příspěvek Zaslal: so prosinec 22, 2007 9:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skokem do rychle rally automaticky přijdeš o reset hry a proto Tě to nepustilo.
O Tvém problému slyším poprvé a nevím co se stalo.
Dej si novou žádost o reset a uvidí se co se stane Very Happy

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: so prosinec 22, 2007 10:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KULHANEK Ales





Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 197
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OK. O te rychle rally jsem nevedel...kdyz me to tam zas nepusti, poslu screenshot s tou hlaskou...Zatim moc dekuju...
Příspěvek Zaslal: so prosinec 22, 2007 18:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Řešil jsem to stejné v TR. Žádný reset nepomohl. Nakonec jsem dva jezdce pustil do závodu od začátku. Následně jsem toto konzultoval s Vaškem Korálem a dozvěděl jsem se že problém byl asi v tom, že si jezdci před udělením resetu změnili svůj setup. Musí být stejný setup se stejným názvem na stejné pozici. Nemám ověřeno, jestli je to tak. Pokud došlo ke změně, zkus to vrátit zpět.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 23, 2007 8:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KULHANEK Ales





Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 197
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tome zaslal jsem ti screen mailem, ta hlaska z ni "Nenalezeno spravne nastaveni auta". To co psal Michal je mozny, jelikoz jsem prenastavoval pomer brzd. ucinku, ALE bylo to prvni co me napadlo, takze jsem to vratil zpet a do eura me to stejne nepusti... Sad (S nazvem setupu, nebo pozici jsem nehybal...Nevim, myslim si, ze me v tuhle chvili asi uz nikdo neporadi co s tim, ale nebylo by spatny na to prijit, cim to presne je, aby na takovy konine zbytecne nevyhorel nekdo dalsi... Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 23, 2007 20:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Asi se zmenilo datum souboru se setupem.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 23, 2007 20:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme