Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

9. Fido Rally 6.-12.1.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Michala Šenka: - proč narážíš na mne ohledně textur ??? Nevím o tom, že bych je nějak reklamoval či tak podobně.

A OHLEDNĚ SOSNOVÉ - to myslíte opravdu takto vážně, že v každém dalším TR bude takto Sosnová zařazena, takže si již na low detaily TR nezajedu ani jednu etapu ??

Nemyslíte, že byste mohli mít aspoň malý ohled na ty, pro které to pořád je větší či menší problém a oddělili ji do zvláštní etapy tak jak jsem navrhoval, či aspoň nechali pouze třeba 2x v etapě 1 a ve druhé již ne ???

(Nechci tady rozpoutávat na toto téma diskuzi, ale pouze bych chtěl aby bylo zváženo, či bude Sosnová pravidelně zařazována podle stejného schematu či ne)
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 30, 2007 20:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vzdyt staci nastavit jen kvalitu grafiky vysokou a zbytek co se zaskrkne automaticky tak odskrtnout.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 30, 2007 21:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FAZEKAS Petr





Založen: 02. 02. 2006
Příspěvky: 30
Bydliště: Vetrni

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:
A OHLEDNĚ SOSNOVÉ - to myslíte opravdu takto vážně, že v každém dalším TR bude takto Sosnová zařazena, takže si již na low detaily TR nezajedu ani jednu etapu ??

Nemyslíte, že byste mohli mít aspoň malý ohled na ty, pro které to pořád je větší či menší problém a oddělili ji do zvláštní etapy tak jak jsem navrhoval, či aspoň nechali pouze třeba 2x v etapě 1 a ve druhé již ne ???


Zcela souhlasim s timhle nazorem - nevim kolika lidi se to tyka, ale napr. mi zatim Sosnu naplno dat nemuzem, proste to naplno nechodi, a takhle zarazena prakticky znemoznuje ucast v jakymkoli zavode v TR...
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 30, 2007 21:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já tu Sosnu rozjedu jakš takš,hrozně se to kouše takže to je peklo no Arrow Nechci si nějak stěžovat ale...zvážit by se to rozhodně mělo Arrow
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 30, 2007 22:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

5 PANCOCHA Jaroslav "Pridavam se k hodnoceni textur, opravdu je blbe videt cesta."

Tvůj komentář po RZ5. Ale neber si to osobně, uvedl jsem Tě jako známého kritika všeho možného...

Co se týče Sosnové, obracejte se na tvůrce tratě. Po minulém podniku nijak zásadně negativní ohlasy nebyly, tak nebyl důvod Sosnovou zakazovat.

Ještě info k aféře Mikulka/Řezníček: Oba jezdci dostávají stop na jeden podnik TR. Odebral jsem jim licenci a po Fido Rally jim ji zase vrátím. Myslím že pro tentokrát to bude dostatečný trest. Doufám že podobné aféry už nebudeme muset řešit.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 30, 2007 22:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Marcel -pěkná sestava , ale pro mne těžký oříšek co se týče asfaltu a strejčka Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po prosinec 31, 2007 14:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Michal Šenk:

Aha - díky za připomínku, ano toto jsem skutečně napsal - spíše to bylo konstatování, než výtka. Textury Anglie se mi obzvláště líbily. V USA to už bylo podle mne trochu přesaturováno. Trať v Anglii byla opravdu trošku špatně vidět - hlavně díry a tak podobně. Každopádně to bylo velmi zajímavé a určitě jsem to nejen já uvítal.

Ohledně Sosnové - já nejsem pro zákaz Sosnové, pouze se mi prostě nelíbí, že je zde podruhé za sebou zařazena ve stejném smyslu a vytváří to trochu šablonu pro další turnaje. Já v Sosnové problém nemám, ve vysokém rozlišení jsou pouze občas problémy na orig. tratích, zvlášť při smyku a podobně. A prostě - jen jsem chtěl, aby se dala ještě nějaká etapa v TR zajet v klidu na nízké detaily....

Možností je spoustu - zvláštní třetí "Sosnová" etapa, Sosnová 2x v jedné etapě a podobně - nesklouzávejme ke stejnému počtu RZ a Sosnová vždy nakonec - v této variabilitě je mj. kouzlo TEAM RALLY.
Příspěvek Zaslal: po prosinec 31, 2007 18:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ty kokso... low detail? Shocked neskutocne v tejto dobe... Very Happy Laughing Laughing Very Happy

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: po prosinec 31, 2007 19:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,napíšu to tady protože se to týká i TR.mám problém se Sosnovou a to tento:

Při načítání (tak v polovině) mi to udělá takový blbý zvuk a hodí nápis a pak při Entru mě to hodí do winu.

RUNTIME ERROR!

Program...\SCi Games\Richard Burns Rallz\Richard Burns Rally_SSE.exe

This aplication has requested the Runtime to ternate it in an unusualway.please contact the apliccation's suppor team for more information.

Na starém PC mi to jelo bez problému.Ted když jsem si koupil novou bednu a nainstaloval nový Win. a věci co jsem měl předtím + RBR a vše potřebné k tomu tak mi to udělalo toto.ZAPLACENÉ mám,nainstalované mám Patche,obrácené tratě,Příbram,Rally školu2 a Sosnovou.Plugin jsem nainstaloval 0,87 RC3 ale na RC4 mi to nenabídne žádnou aktualizaci ( na starém PC jsem měl RC4). A mám tam i Z fix.Mě jede vše kromě te Sosnové. Předem dík za pomoc.
Minulou TR jsem odjel bez problému ,ale to bylo na sterém PC


Naposledy upravil HOLUB Milan dne po prosinec 31, 2007 23:18, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: po prosinec 31, 2007 19:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BEZSTAROSTI Jiri





Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 711

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Maš tam i Z Fix?

BTW: Koukal sem na ty textury na stránkách Fido RT a řikám to nemá chybu - fakt nádherná práce Very Happy
Příspěvek Zaslal: po prosinec 31, 2007 22:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REZNICEK Marcel





Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 153
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za chválu skladby trati, ale největší zásluhu na všem má Michal Šenk Exclamation Very Happy To on dělal textury tratě Exclamation Díky Michale Wink

_________________
Image
http://www.fidorallyteam.cz/
Příspěvek Zaslal: út leden 01, 2008 14:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HOLUB Milan napsal:
Zdravím,napíšu to tady protože se to týká i TR.mám problém se Sosnovou a to tento:

Při načítání (tak v polovině) mi to udělá takový blbý zvuk a hodí nápis a pak při Entru mě to hodí do winu.

RUNTIME ERROR!

Program...\SCi Games\Richard Burns Rallz\Richard Burns Rally_SSE.exe

This aplication has requested the Runtime to ternate it in an unusualway.please contact the apliccation's suppor team for more information.

Na starém PC mi to jelo bez problému.Ted když jsem si koupil novou bednu a nainstaloval nový Win. a věci co jsem měl předtím + RBR a vše potřebné k tomu tak mi to udělalo toto.ZAPLACENÉ mám,nainstalované mám Patche,obrácené tratě,Příbram,Rally školu2 a Sosnovou.Plugin jsem nainstaloval 0,87 RC3 ale na RC4 mi to nenabídne žádnou aktualizaci ( na starém PC jsem měl RC4). A mám tam i Z fix.Mě jede vše kromě te Sosnové. Předem dík za pomoc.
Minulou TR jsem odjel bez problému ,ale to bylo na sterém PC


Pánové, moc bych se přimlouval za to, abyste přestali vše svádět na Sosnovou. Proto sem to opravdu nedělal Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: út leden 01, 2008 15:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Romane já nic nesvádím na Sosnovou já jenom píšu že po zakoupení nového PC a nainstalování RBR a všeho k tomu potřebného mi nejde akorát Sosnová která mi při načítání napíše ten text.Proto jsem se zeptal proč to dělá a ty se hned čertíš,to nechápu.Já nevím čím to je jestli to je pluginem nebo mám něco špatně v PC.
Píšu že mám plugin RC3 a nechce se mi aktualizovat na RC4 a já nevím jestli je to kvůli tomu


Naposledy upravil HOLUB Milan dne út leden 01, 2008 15:45, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: út leden 01, 2008 15:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARTA Roman napsal:
HOLUB Milan napsal:
Zdravím,napíšu to tady protože se to týká i TR.mám problém se Sosnovou a to tento:

Při načítání (tak v polovině) mi to udělá takový blbý zvuk a hodí nápis a pak při Entru mě to hodí do winu.

RUNTIME ERROR!

Program...\SCi Games\Richard Burns Rallz\Richard Burns Rally_SSE.exe

This aplication has requested the Runtime to ternate it in an unusualway.please contact the apliccation's suppor team for more information.

Na starém PC mi to jelo bez problému.Ted když jsem si koupil novou bednu a nainstaloval nový Win. a věci co jsem měl předtím + RBR a vše potřebné k tomu tak mi to udělalo toto.ZAPLACENÉ mám,nainstalované mám Patche,obrácené tratě,Příbram,Rally školu2 a Sosnovou.Plugin jsem nainstaloval 0,87 RC3 ale na RC4 mi to nenabídne žádnou aktualizaci ( na starém PC jsem měl RC4). A mám tam i Z fix.Mě jede vše kromě te Sosnové. Předem dík za pomoc.
Minulou TR jsem odjel bez problému ,ale to bylo na sterém PC


Pánové, moc bych se přimlouval za to, abyste přestali vše svádět na Sosnovou. Proto sem to opravdu nedělal Twisted Evil


Skvělá odpověd
Příspěvek Zaslal: út leden 01, 2008 15:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SCHWARZ Armin





Založen: 28. 12. 2005
Příspěvky: 155
Bydliště: NDR

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Milan: je to kvuli tomu. Asi ti neco blokuje tu aktualizaci.
Příspěvek Zaslal: út leden 01, 2008 15:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Další
Strana 2 z 27

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme