Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

9. Fido Rally 6.-12.1.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SCHWARZ Armin napsal:
Milan: je to kvuli tomu. Asi ti neco blokuje tu aktualizaci.


Jenomže já nevím co .Já jenom nahrál Win který jsem měl předtím + SP2 a nahral RBR
Příspěvek Zaslal: út leden 01, 2008 15:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K Sosnový potřebuješ RC4 - musíš se k ní dopracovat Wink A já se nečertím.
Příspěvek Zaslal: út leden 01, 2008 16:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ted mě něco napadlo.Může to dělat NORTHON INTERNET SECURITY že mi nechce nabídnout aktualizaci ???

Tak to bylo tím Northonem který mě nepustil na aktualizaci.Dík za pomoc
Příspěvek Zaslal: út leden 01, 2008 16:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj a hlavně,že za to mohla Sosnová,že Wink Většina problému je u lidí a jejich PC,buď něco nenainstalují,nebo mají pozapínané různé antiviry,aktualizace apod. a to jim dělá bordel v PC. Takž nejdříve vše povypínat,nahrát a pak jít krok po kroku,kde je problém. Jinak o tom,že by měla být verze RC4 na Sosnu se již psalo přímo v jejím vlákně,ale je to nejspíše už hodně stránek dozadu Crying or Very sad

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út leden 01, 2008 16:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HAZE Jiri napsal:
jj a hlavně,že za to mohla Sosnová,že Wink Většina problému je u lidí a jejich PC,buď něco nenainstalují,nebo mají pozapínané různé antiviry,aktualizace apod. a to jim dělá bordel v PC. Takž nejdříve vše povypínat,nahrát a pak jít krok po kroku,kde je problém. Jinak o tom,že by měla být verze RC4 na Sosnu se již psalo přímo v jejím vlákně,ale je to nejspíše už hodně stránek dozadu Crying or Very sad


Jestli jsi dobře četl tak jsem psal že mi nejde JENOM Sosnová (že to píše error).Psal jsem že na starém PC mi to šlo a že vše co jsem dělal na starém PC jsem udělal i na novém ale bohužel mi nejde aktualizovat plugin.A jestli musí být RC4 jsem četl a Pyros a Armin mi řekli že ho musím nějak sehnat.A
i antiviry jsem měl stejné.A nakonec jsme došil k tomu Northonu.Jestli si myslíš že jsem nic nezkoušel udělat jinak tak se pleteš,ale antivir mě vůbec nenapadl.
Příspěvek Zaslal: út leden 01, 2008 17:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se hned nerozčiluj,je Nový rok a víš co se říká Wink Navíc jsem tam dával smajlíka Exclamation
P.S. Když nejde aktualizace,je asi chyba v nastavení ochrany PC... Ale hlavně,že již můžeš jezdit,tak go,go,go Razz

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út leden 01, 2008 17:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem byl naprosto klidný Cool Cool ( i když to nemůžu potvrdit ) ,já už byl bezradný že mi jenom ta Sosna nechce jet a říkál si že přece nemůžu být takový debil (i když počítačům moc nerozumím) že na to nemůžu přijít a pak se mi Idea Idea
Příspěvek Zaslal: út leden 01, 2008 17:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
URBAN Rostislav





Založen: 13. 03. 2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Mělník

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chci se zeptat,budu muset odinstalovat textury z poslední Gen. TR a pak nainstalovat nové na Fido rally?Nebo je tam můžu nechat?

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport
Příspěvek Zaslal: út leden 01, 2008 17:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Textury z Generation Rally není nutné odinstalovat před Fido Rally.

Dohodnul jsem se s Marcelem Řezníčkem že přehodíme Sosnovou z druhé etapy do první, a Strejdu dám jako speciálku do etapy druhé. Majitelé slabších počítačových sestav tak mohou druhou etapu odjet na nižší detaily.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út leden 01, 2008 18:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mam dotaz... ve Fido Rally na druhe rz po servise ma být volba pneu a nastavení bo ne?


Naposledy upravil PALASEK Michal dne út leden 01, 2008 20:35, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: út leden 01, 2008 19:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Michal Šenk a změna sestavy tratě - naprosto skvělá zpráva. Na šotolinu budu moci použít nízké detaily.

Díky mockrát...
Příspěvek Zaslal: út leden 01, 2008 20:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PALASEK Michal napsal:
mam dotaz... ve Fido Rally na druhe rz po servise ma bit volba pneu a nastavení bo ne?


Ano po prvním servisu ma být možnost volby nastavení. Dík za upozornění, je to opraveno.

Na stránkách TR byl přidán instalátor textur na Fido Rally.

Alternativní odkaz na e-disku: Fido.exe


Naposledy upravil SENK Michal dne st leden 02, 2008 13:35, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út leden 01, 2008 20:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel se mi nedaří nainstalovat textury... Crying or Very sad Fido.exe jsem stáhnul, hodil ho do kmenovýho adresáře RBR a spustil instalaci...všechno OK, pak mi tedy vyskočí okno "Team Rally" nebo jak bych ho nazval...zde teda kliknu na Fido rally a dám instalovat...bohužel ale nedojde k žádnýmu kopírování souborů, pouze mi problikno černý okýnko a hnedka konec....

Dělám něco špatně?

Když jsem si ted zkusil odinstalovat a znovu nainstalovat Generation textury, tak všechno bylo v pohodě...jakmile jsem kliknul na Generation rally - instalovat, kopirovaní souborů proběhlo....ale u Fido rally, jak už jsem psal, mi to okno pouze problikne a konec... ve hře se žádný textury nezměnily... Crying or Very sad
----------------------
EDIT: ted jsem pauznul to "blikající okno" a píše mi to tuhle hlášku.. "Instalace textur pro Fido rally

proces SMAZE adresare track-3* a track-4* v adresari MAPS!!

Tyto tam standartne nejsou, jednalo by se jen o Vase experimenty"
-----------------

No, moc moudrej z toho tedy nejsem...co to znamená? Smile díky!

_________________
Image
Image
Příspěvek Zaslal: út leden 01, 2008 21:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mam stejnej problem, jen problikne okno a nic vic se nedeje Sad

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út leden 01, 2008 22:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ozvete se mi na ICQ 127345915

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út leden 01, 2008 22:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Další
Strana 3 z 27

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme