Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Uz to neni o rally.
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Uz to neni o rally. Odpovědět s citátem

Po 2mesicni pauze jsem se opet pustil do RBR ale bohuzel musim rict ze tohle s rally nema uz nic spolecneho je to jen o tom kdo ma nejvice casu a nejpevnejsi nervy natrenovat tu onu trat.

Jen tak jsem se musel vyjadrit takze kdo chce se pridej ten svuj nazor.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po prosinec 24, 2007 13:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo chtel vyhravat, musel casto trenovat uz od zacatku. Ja si to uzivam porad, protoze trenuju minimalne a jezdim skoro jen velke pohary. Sice neni sance vyhrat, ale samotna jizda me porad bavi.
Stale se jedna o nejlepsi moznost, jak si velmi vzdalene doprat pocitu rally jezdce.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: po prosinec 24, 2007 13:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je fakt ze je to jedina vec kde se cejtim jako v aute.Ale nejaka ta realita, furt tady vsichni rikaj jak to chctej mit realny ale tohle opravdu s realitou nema nic spolecneho, mimo fyziku aut a trate.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po prosinec 24, 2007 13:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SKALA Jan





Založen: 07. 05. 2005
Příspěvky: 491
Bydliště: rue Latécoère 68 - 78143 Vélizy, Paris

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

bohužel se musim přidat k michalovi. řikám si to pořád. Pokud v TR přijde na RZ kterou neznám a jedu na diktát tak mužu jet sebelíp ale jsem v S16 třeba 15. v RZ které znám mužu klidně vyhrát. ale to neni rally a ani mě taková výhra moc netěší. Nic lepšího na PC ale neni..
Nechci se učit RZ nazpamět abych moh vyhrávat, chci aby to pro mě byla rally a proto ze šotoliny umím nazpamět snad jen 3rz. Dneska už to jsou spíš okruhy ktery se jedou odněkuď někam.
Je to prostě vývoj a proto jsem i trošku rád že se nedá jentak jezdit ta sosna a aspon tady se zachová duch rally. Snad takových RZ bude víc.
Příspěvek Zaslal: po prosinec 24, 2007 13:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím, je tu velká spousta lidí, kteří se nijak netají tím, jak znají tratě nazpaměť. Vidět je to hlavně, když se ukáže nějaká nová trať, kterou neznají, nebo se nastaví podmínky které je překvapí (mlha). Ale já stejně na RBR nezanevřu. Jezdím si svůj závod s těmi, kteří jsou na tom obdobně a rád se s nimi setkám na každém větším turnaji. Honění za nej časy nechávám mladším Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po prosinec 24, 2007 13:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel, s nedostatkem času ubejvá i motivace. Chvíli jedu říkam si dobrý, na druhé RZ si říkam, no tak ještě deset a budu to mít za sebou a na třetí to pošlu někam do kytek. Nějak poslední dobou nemam moc náladu, občas vytáhnu nějaký orig. auto a zajezdim s wrcem, ale jinak Sad Výsledky turnajů jsou dá se říct nalinkovaný a žádné velké překvapení se nekoná, snad jen občas. I tak si ale najdu čas zajezdit, je to příjemné odreagování. Snad to bude v příštím roce lepší a bude víc času nejen na RBR.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: po prosinec 24, 2007 13:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, takový Chrást jezdí taky jenom jednou za čas a vyhrývá poháry. Idea . To že kdo chce být lepší musí trénovat je jasné a je to tak v každém sportu, a v každé hře. Otázkou je, na kolik to pak člověka baví. Taky už nějak ztrácím motivaci. Ale Míšo, nejezdil si dva měsíce neto jak?, podle mě ta situaci byla stejná i tehdy.

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: po prosinec 24, 2007 14:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano byla ale tehda jsem jeste blahove cekal zmenu ani nevim proc.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po prosinec 24, 2007 14:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A co se chrasta tyce tak nikdo nevi kolik jezdi offline, ale je to proste borec kterej jezdit strasnou palbu na jistotu.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po prosinec 24, 2007 14:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jn, to neví nikdo u nikoho. Musíme se prostě smířit s tím, že je to pořád jenom hra, byť v mnoha směrech skoro dokonalá. V takových případech jako máš ty třeba pomůže věnovat se něčemu jinému, dát si od ježdění pokoj a pak až bude chuť si k tomu sednout a třeba se to změní Wink , teda u mě to tak funguje Smile

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: po prosinec 24, 2007 14:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem si dal pauzu k rFactoru abych mel okruhy se vsim vsudy.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po prosinec 24, 2007 14:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja kdybych furt trenoval tak do tydne me to prestane uplne bavit.V rFactoru jezdim sampionat F1 a priznam se ze uz me to nebavi, bo neznam poradne zadnou trat a nez se nani naucim jaks taks tak odjedu haldu kol a pak me nebavi celej ten mod.A proto v RBR jen obcas trenuju a to hlavne kdyz jsem nejel dlouho jistej povrch napriklad snih.Jinak spis jen veky pohary

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: po prosinec 24, 2007 14:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michale.....od tebe to teda opravdu nechápu, proč říkáš zrovna ty takové věty.....
Víš určitě, že to záleží na spoustě okolností. Dám ti příklad: já, když jsem jezdíval MČR, tak jsem neměl peníze na to, aby jsem si mohl pořídit internet domů, tak jsem MČR jezdil 1x týdně na 2h u Mike Olsona v herně......dostat se do první 10. byl pro mě max. úspěch......

Ty jsi měl asi internet doma že? Byl jsi student.....co měl tzv. hovno co na práci (jen tvých 1000 příspěvků na fóru), tak co jsi měl dělat? Zajímaly tě auta a rally, tak si jezdil RBR.....a furt a neříkej že ne!
Bohužel, čas odnesl vše do pryč.....dostudoval jsi, a najednou si začal chodit do práce.....a najednou se vše změnilo.
Už si neměl čas na ježdění po celý den, ani večer už ti nezůstal, musel jsi se postarat o bydlení, práci, rodinu....atd. a z toho plyne že po 2.měsících opravdu nic nezajedeš.....to jsem viděl teď na Euru.....bojoval jsi o 20.flek.....a víc ani hovno.....dokonce i já jsem ti dával.....možná to je u tebe jinak, ale u spousty mých kolegů to tak dopadlo......a proč jsem teď tam kde jsem?

Protože mám internet doma, práci mám již zajištěnou, bydlet mám kde, a hlavně žena mi RBR toleruje!!!!!!!!!!!!!!!!! (Bisaha, Kozák...a spousta jiných, co dříve jezdili, takovou toleranci nemají..........je to smutné, ale je to tak) a PC hry jsou prostě můj koníček...a rally zvlášť....proto než jdu spát, tak si vždy dám 2-3 rz před spaním.......tím pádem narozdíl od MČR teď bojuji o čelo v Team Rally a o tom to je......v žádném sportu bez tréninku opravdu na špičce nebudeš......takže začni bojovat, jezdit, trénovat.....a TY opět budeš na špici......a neschovávej se za nějakou výmluvu, realitu, skutečnost nebo co, máš určitě na to, opět vyhrávat a nevím jak jiní, ale já bych byl velice rád, kdyby si opět začal pravidelně závodit, protože čím větší konkurence, tím lepší závody, super prožitky, kt. když se pak na srazu potkáme, nebo třeba ICQ, jsou na dlouhé povídání do ranních hodin. Oj......to jsem se rozpovídal.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: po prosinec 24, 2007 14:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

...ale napsal si to moc hezky Martine Shocked

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: po prosinec 24, 2007 14:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOLECEK Dalibor





Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Rožnov p.R.

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja myslim hlavni podstata veci tohodle tematu je v tom ze pokud jezdis casto RBR tak tech 35 RZ (ted presne nevim kolik jich je) se da casem naucit. Poznal jsem to i na sobe ikdyz se snazim spis jezdit podle not ale casem si hlavne kriticke mista zapamatuji a jezdim cim dal lepsi casy(ikdyz na spicku porad daleko). Pravda je ze ve vsem vcem chce byt clovek dobry se musi trenovat, ale je rozdil trenovat a trenovat nazpamet. Tadle hra je nejlepsi co jsem kdy hral a k realite ma nejbliz, ale jek psal michal ..kdyz to srovnas z rally(treba WRC, juniory, atd..to je vpodstate jedno) tak kdyz vezmes pocet RZ ktere odjedou za rok a pocet podniku a hlvne pocet treninku jednotlivych podnicich(kterych je sakra malo) tak v tomhle to ma k realite jeste daleko, ale bohuzel je to vec ktera je tezko resitelna.....i prsto ..Love RBR
Příspěvek Zaslal: po prosinec 24, 2007 15:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme