Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Uz to neni o rally.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

O uceni RZ tu nemuze byt ani rec.Protoze za tu dobu co to kazdej jezdi i kdyby nejezdil casto tak musi proste je znat naspamet a to i Stryckovy okruh.Krom novacku tak snad kazdyj zna RZ naspamet a nerikejte ze ne

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: po prosinec 24, 2007 16:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No Martin to sice napsal hezky a ma i pravdu ale presne to me na tom nebavi trenovat, v real rally taky nemuzes jet 2-3 rz pred spanim a kdyz tak urcite ne ty ktere se pak pojedou v rally.


Preju hezky vanoce vsem a more rally darku.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po prosinec 24, 2007 17:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já si myslím, že RBR se nezměnilo, bylo to stejné před půlrokem, rokem. Samozřejmě jen v rozmezí tématu které tady Michal nahodil. Naopak spíš teď je to mnohem složitější, pač přibyli otočenky a nové tratě (díky Pyrosovi, Vašku Šourkovi, Vráťovi, Zdeňku Květoňovi, Wallymu a všem ostatním co na tom měli podíl). Mikeee je elitní jezdec, o tom není vůbec pochyb, ale pokud 2 měsíce nejezdí, tak výsledky nejsou a ani být nemůžou.
Co se mě týče, online jezdím skutečně jenom velké poháry a týmové testy. Offline samozřejmě zatrénuju, bez toho to nejde a z vody ty výsledky neuvaříš. S děckama na to není tolik času kolik bych potřeboval. Proto, aby mi to nezevšednělo, tak prubnu trénink off a pak nervičky v poháru. Tím bych chtěl taky poděkovat Šnekovi a Hroudovi za textury, které trať pěkně zamotají.
Ptíco, tys mě nakazil, tak dlouhý příspěvek jsem snad ještě nenapsal. Laughing

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: po prosinec 24, 2007 22:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim, že je zbytečný tady něco takovýho rozepisovat. Spíš mi to přijde jako pobrečení si nad tím, že už Michal nestačí na špici. Nevím. Podle mě každej dobře ví jak něco zajet. To je jasný, že kdo jezdí, zrychluje. Je to přesně tak jak to napsal Ptýca a víc k tomu asi není co dodat.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: po prosinec 24, 2007 22:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Red Wing CZ





Založen: 06. 04. 2006
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Bíca: Zbytečné to není, téma bylo nahozené, kdo chce tak se vyjádří, spíš mi přijde nesmyslné to tady tak ukončovat Wink

_________________
Detroit Hockeytown
Příspěvek Zaslal: po prosinec 24, 2007 22:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Heh, tak Red winga už jsem tu opravdu dlouho neviděl, možné je, že máš i jinej nick, ale ten já tedy neznám. Proč ty už vlastně nejezdíš, krom té jedné rally v prosinci tedy?

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: po prosinec 24, 2007 22:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

martin má určite v tomto pravdu..ja tiez som zacinal a jazdil som ,,hovno" pak som se zacal zlepsovat vstupil som do týmu a stále to somnou bolo lepšie no bohužial škola je preman čoraz tahšia musel som sa venovat aj iným veciam..aj ked som si na RBR sem tam našiel čas.. tak v porovnaní s ostatnmi s ktorýmy so mjazdil vyrovnané časy som sa prepadol odost hlbsie a bol som prekvapený vlastne ským superým aj napriek tomu ze idem hranu.. Sad a zatial sa to moc nezlepsilo aj ked jazdim viac...je pravda ze je to v podstate otom kto si co dovoli lebo aj tak velka vedsina znas to pozná naspamet... a neda sa tomu nijak zabranit Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: po prosinec 24, 2007 22:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martin Bíca: nedělej zbytečné závěry. Já jsem jenom reagoval na příspěvky z první strany tohoto vlákna, takže zbytečné to snad nebylo.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: po prosinec 24, 2007 22:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jasne ze me mrzi ze uz nejezdim to co jsem jezdil pred rokem a to bez treninku.Proste se to souplo jinam a me nevadi priznat ze uz nejsem nejrychlejsi, ale je to otazka priorit.Uvidime treba jeste neco zvladnu kdyz budu chtit Very Happy

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po prosinec 24, 2007 22:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAUSKNOTZ Viktor





Založen: 07. 07. 2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Presne tak, zivot je holt otazkou priorit. Kdyz clovek nema cas na to, aby RBR venoval tak moc casu - treninkum, testovani, nastavovani auta - tak holt nemuze cekat, ze bude hodne vysoko. Bohuzel to tak je. Ja jsem nikdy na spici nejezdil, takze nevim, jake to je, prijit o nejake dobre postaveni. Je pro me mozna trochu jednodussi se smirovat s tim, ze prvni dvacitka je holt zalezitosti snu...
Příspěvek Zaslal: út prosinec 25, 2007 14:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SEDLACEK Josef





Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 91
Bydliště: Ostrožská Lhota

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem s Michalem, a myslím si že otočené tratě měly být formou jako je Sosnová, ta se jezdí alesp. prozatím jednou za nějakou dobu a nemůže se zas tak rychle naučit, i když casem to bude uplně to samé podle mě jako ostatní RZ
Příspěvek Zaslal: po prosinec 31, 2007 19:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme