Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Nové tratě - ON LINE nebo OFF LINE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
POKORNY Lubomir





Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 105

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych se zeptat co znamená, že novu trať budou moci vkládat do velkých turnajů jen admini? Neboli, zeptám se jinak, co musí udělat jezdec, který je registrován v týmu, aby si mohl zajezdit Sosnovou, nebo další nové tratě v on-line? Díky za opdověď



BARTA Roman napsal:
Po téměř měsíci uzavírám hlasování o myšlence zda nové RZ v RBR na tomto pluginu jako ON-LINE jsou dobrá myšlenka nebo ne. Myslím, že kdo mohli tak hlasovali.

Výsledek:
88 pro ONLINE
69 proti ONLINE


Obrázek si udělejte sami. Hodně lidí bylo proti. Nicméně mě osobně ani toto hlasování nepřesvědčilo o tom, že moje další a definitivně poslední trať bude znova jen on-line a znovu jen budou moci vkládat do velkých turnajů admini.
Možná někdo z těch, kdo hlasovali proti online sám stvoří svou trať a dá ji k dispozici všem i do OFF. Beru i hlášky typu tak si to nech pro sebe ty tratě Laughing
Tak to prostě chodí. Díky za hlasování.
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2008 17:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FIST Test





Založen: 18. 05. 2007
Příspěvky: 185
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nemožné.Jste to asi nepochopily co psal Pyros.Hmmm
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2008 17:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POKORNY Lubomir





Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 105

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, zřejmě jsme to nepochopili....slušně jsem se jako fanda RBR zeptal jestli mám nějakou šanci jezdit Sosnovou a do budoucna tu trať, kterou Pyros dělá....chtěl jsem jen vysvětlit co znamená že jí budou moci vkládat jen admini do velkých turnajů...to znamená jaký bude rozdíl o proti Příbrami II, která je v každém druhém turnaji...nic víc, nic míň.. Jsem tu pár týdnů a neznám všechny fígle atd.. Mimochodem jsem hlasoval pro to aby tratě byly jen on-line.

RYTIROVA Katka napsal:
Nemožné.Jste to asi nepochopily co psal Pyros.Hmmm
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2008 18:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FIST Test





Založen: 18. 05. 2007
Příspěvky: 185
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak znova.Sosnovou si zajezdíš pouze jestli jsi přispěl minimálně 200 korunami českých na chod pluginu.Ale stejně si jí sám nevložíš do turnaje kterej vytvoříš ty osobně.No A Příbram 2 budu zřejmě obdoba.Zatím jsme si jí mohli do vytvořených turnajů vkládat.Myslím teda jen tu Příbram2.Myslím že už to pochopíš že se tyto Tratě budou dostávat jen do těch turnajů co vytvoří ADMINI tohoto pluginu...UF
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2008 18:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPERGL Martin





Založen: 03. 08. 2007
Příspěvky: 230

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Katka ti ještě zapoměla říct, že by si měl mít licenci Team Rally.
Protože to je (kromě pár testů) zatim jediný pohár kde se Sosnová jezdí.
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2008 19:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POKORNY Lubomir





Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 105

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SPERGL Martin napsal:
Katka ti ještě zapoměla říct, že by si měl mít licenci Team Rally.
Protože to je (kromě pár testů) zatim jediný pohár kde se Sosnová jezdí.


Díky a jak jí získám?
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2008 20:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Co kdyby jsi také trošku hledal Question Twisted Evil

http://rbr.onlineracing.cz/teamrally/

A čti Idea Idea Idea

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2008 20:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POKORNY Lubomir





Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 105

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HAZE Jiri napsal:
Co kdyby jsi také trošku hledal Question Twisted Evil

http://rbr.onlineracing.cz/teamrally/

A čti Idea Idea Idea


Omlouvám se...už se na nic ptát nebudu..slibuju
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2008 20:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Upřesním Katku - Příbram 2 se mě prosím netýká, myšleno vkládání tím či oním. Vašek to má tak, že se dá vkládat kýmkoli.

Vše co bylo psáno mnou se týká tratí:
Sosnová (je to speciálka = poplatek + můžou vkládat pouze admini do POHÁROVÝCH turnajů);
Šumburk - budoucí trať na konci roku (klasická RZ = budou moci vkládat pouze admini do POHÁROVÝCH turnajů. Placení nebude už nutné). Tak si to přeji já u svých RZ, prosím. Ostatní tvůrci si rozhodují sami.

P.S.: takže pokud si chci zajezdit tyto tratě tak se musím účastnit pohárového turnaje nebo ofic. tréninku - v případě Sosnové musím mít ještě zaplaceno min. 200Kč na provoz serveru. V případě RZ Šumburk musím počkat do konce roku Cool
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2008 20:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POKORNY Lubomir





Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 105

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARTA Roman napsal:
Upřesním Katku - Příbram 2 se mě prosím netýká, myšleno vkládání tím či oním. Vašek to má tak, že se dá vkládat kýmkoli.

Vše co bylo psáno mnou se týká tratí:
Sosnová (je to speciálka = poplatek + můžou vkládat pouze admini do POHÁROVÝCH turnajů);
Šumburk - budoucí trať na konci roku (klasická RZ = budou moci vkládat pouze admini do POHÁROVÝCH turnajů. Placení nebude už nutné). Tak si to přeji já u svých RZ, prosím. Ostatní tvůrci si rozhodují sami.

P.S.: takže pokud si chci zajezdit tyto tratě tak se musím účastnit pohárového turnaje nebo ofic. tréninku - v případě Sosnové musím mít ještě zaplaceno min. 200Kč na provoz serveru. V případě RZ Šumburk musím počkat do konce roku Cool


Romane díky, teď už to chápu...díky za jednoznačné vysvětlení.... jen ještě poslední dotaz, kam složit ten poplatek 200kč díky
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2008 21:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POKORNY Lubomir





Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 105

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

POKORNY Lubomir napsal:
BARTA Roman napsal:
Upřesním Katku - Příbram 2 se mě prosím netýká, myšleno vkládání tím či oním. Vašek to má tak, že se dá vkládat kýmkoli.

Vše co bylo psáno mnou se týká tratí:
Sosnová (je to speciálka = poplatek + můžou vkládat pouze admini do POHÁROVÝCH turnajů);
Šumburk - budoucí trať na konci roku (klasická RZ = budou moci vkládat pouze admini do POHÁROVÝCH turnajů. Placení nebude už nutné). Tak si to přeji já u svých RZ, prosím. Ostatní tvůrci si rozhodují sami.

P.S.: takže pokud si chci zajezdit tyto tratě tak se musím účastnit pohárového turnaje nebo ofic. tréninku - v případě Sosnové musím mít ještě zaplaceno min. 200Kč na provoz serveru. V případě RZ Šumburk musím počkat do konce roku Cool


Romane díky, teď už to chápu...díky za jednoznačné vysvětlení.... jen ještě poslední dotaz, kam složit ten poplatek 200kč díky



Už jsem to našel...díky.. Smile
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2008 21:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

je tohle NORMÁLNÍ Question Exclamation Twisted Evil Přečti si úvodní stránku ,nebo fórum a zde to je pospané milion krát Evil or Very Mad


Ale mám dobrou náladu,tak : http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=al&p=pay/paypay

A jestli se zeptáš jaké je tvé ID číslo,tak se neznám Exclamation Exclamation Exclamation Každému se oběví jen a pouze JEHO ID Idea Idea Idea

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2008 21:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POKORNY Lubomir





Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 105

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HAZE Jiri napsal:
je tohle NORMÁLNÍ Question Exclamation Twisted Evil Přečti si úvodní stránku ,nebo fórum a zde to je pospané milion krát Evil or Very Mad


Ale mám dobrou náladu,tak : http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=al&p=pay/paypay

A jestli se zeptáš jaké je tvé ID číslo,tak se neznám Exclamation Exclamation Exclamation Každému se oběví jen a pouze JEHO ID Idea Idea Idea


jen se nezblázni...napsal jsem že už jsem to našel Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2008 21:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FIST Test





Založen: 18. 05. 2007
Příspěvky: 185
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Lubomíre prosímtě neqotuj ty příspěvky prosímtě.Zahlcuješ forum...
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2008 22:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže POKORNY,příště až budeš chtít pomoci,tak si trhni levou zadní. Kdyby jsi se díval na čas vložení mé rady,tak by jsi zjistil, že jsme oba psali zároveň!!!! Ty že jsi to našel a já,kde to máš najít Twisted Evil A jestli, že jsi zde nový,tak se chovej slušně k lidem,co ti chtějí pomoci... Jinak ještě chvílku quotuj a máš utrum Idea Jinak quotovat předchozí odpověď je STUPIDITA a akorát zasíráš forum Twisted Evil

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2008 22:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
Strana 9 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme