Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Padání RBR s pluginem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ULIK Marek





Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 156
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to opravdu nikdo nema zadne reseni??? ani ti nejpovolanejsi z nejpovolanejsich? Sad
Tak si asi Euro neodjedu ani kdybych se posr... Sad
Příspěvek Zaslal: út květen 27, 2008 9:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chybí ti nějaký soubor, podle polohy ukazatele nahrávání typuju, že nemáš v pořádku textury u nějaké tratě...
Příspěvek Zaslal: út květen 27, 2008 9:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k tomu, ze ti haze chybu primo exe soubor, tak bude problem ais u nej, respektive u soucasti, ktere pouziva, takze bych to videl tak, ze ti tam neco chybi, treba i nejaky textacek primo v hlavni slozce nebo nejaky souborek u trati nebo tak neco... Nejjednodussi bude asi reinstall, pokud si nepamatujes, po jakem tvem zasahu to zacalo zlobit.


EDIT: Tak Wally byl rychlejsi Smile
Příspěvek Zaslal: út květen 27, 2008 9:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ULIK Marek





Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 156
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak Vam dekuju obema za tak rychlou odpoved.

Jinak reinstall probehl pred 10 dny a posledni veci, ktere jsem delal jsou nasledujici...

autamaticky update pluginu na 0.87D , instalace vozu Seat cordoba WRC a jeho nasledne preinstalovani zpet na Subo Impreza N12 , nic vic nic min a proste to zacalo padat Sad

Takze dekuju za tip (reinstall) , do kteryho se mi vubec nechce... Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: út květen 27, 2008 11:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak zkus jeste prohlidnout poradne u vsech kroku pri zmene auta, jestli jsi udelal vse spravne. Jestli mas v Physics vsechny slozky a soubory, jestli mas u N12ky vsechny textury, jestli jsi spravne v Cars.ini prepsal cesty a podobne. Pripadne zkus stahnou odtud plugin 0.87D a nainstalovat ho rucne, i kdyz tam tezko bude chyba. Ale za zkousku nic nedas, je fakt, ze reinstall je celkem na dlouho...
Příspěvek Zaslal: út květen 27, 2008 11:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ULIK Marek





Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 156
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prohlidnu, oluju, popripade zahodim a prejdu na SIMS Twisted Evil

Je pravda, ze jsem auta do hry dostaval pomoci spustitelnych souboru exe a uz to tu nekdo psal, ze si to radeji provede sam, pekne vsechno zkopirovat a mit to ve svych rukou (jako linux Very Happy )
Příspěvek Zaslal: út květen 27, 2008 12:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NAGY Martin





Založen: 20. 05. 2008
Příspěvky: 14

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ale neinstaluj tie auta lebo mne robilo pr tom stom auto podobne iba mi padla hra dal som prec a islo narmalne!sksu a uvidis... Wink
Příspěvek Zaslal: út květen 27, 2008 13:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ULIK Marek





Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 156
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no tak mam za sebou REINSTAL , coz je supr, takze Vam dekuju a muzu zase zavodit... Very Happy
Příspěvek Zaslal: čt květen 29, 2008 9:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mám problem nejak ma to nikdy netrapilo lebo sa to stavalo sem tam ale teraz nie len že nedojazdim skoro žiadny turnaj ale ak sa mi aj trošku dari tak hra zaručene padne..a to vždy z 10 pripadov je to 8 krat určite..neviem čo mám robit proste to padne behom 1 sekundy zničoho nič bez žiadneho vysvetlenia ani nič podobne proste je to otazka sekundy a už som vo Windovse a po hre ani stopa...neviem dojazdit zavod a ked sa dari tak padne hra...som už zufalý.. Crying or Very sad Crying or Very sad

PS nikdy nie na trati ale z 60% na starte RZ z 20% na ciely RZ a 20% v nacitaní RZ
Příspěvek Zaslal: st červen 04, 2008 15:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUNDLAK Jan napsal:
mám problem nejak ma to nikdy netrapilo lebo sa to stavalo sem tam ale teraz nie len že nedojazdim skoro žiadny turnaj ale ak sa mi aj trošku dari tak hra zaručene padne..a to vždy z 10 pripadov je to 8 krat určite..neviem čo mám robit proste to padne behom 1 sekundy zničoho nič bez žiadneho vysvetlenia ani nič podobne proste je to otazka sekundy a už som vo Windovse a po hre ani stopa...neviem dojazdit zavod a ked sa dari tak padne hra...som už zufalý.. Crying or Very sad Crying or Very sad

PS nikdy nie na trati ale z 60% na starte RZ z 20% na ciely RZ a 20% v nacitaní RZ


To máš za tie textúry na Acropolise Smile
Příspěvek Zaslal: st červen 04, 2008 17:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing no lol tak to teda dakujem..ale nie fakt toto je velký problem a ja si snim neviem rady Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: st červen 04, 2008 20:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA David





Založen: 25. 07. 2006
Příspěvky: 94
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: zklamání Odpovědět s citátem

Mně hra padá vždy po načítání výsledku po RZ, a to v poslední době hodně často Confused. Kdyby se mi vytvořil DMP soubor, určitě bych ho zaslal k analýze, ale po něm není ani vidu, ani slechu Wink
Příspěvek Zaslal: st červen 04, 2008 21:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja mám DMP..komu to mám poslat?? Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: čt červen 05, 2008 16:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KREMEN Martin





Založen: 01. 05. 2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Klecany

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ULIK Marek napsal:
no tak mam za sebou REINSTAL , coz je supr, takze Vam dekuju a muzu zase zavodit... Very Happy

Marku, mám úplně přesně stejné příznaky (vč. screenu - fáze kdy to spadne). Tak jsem ted taky udělal kompletni reinstall: vlastní RBR, pak patch 1.02, v. 87D, všechny tratě, naopak jsem neměnil auta ani nic jiného, poučen zdejšími diskuzemi, ale stejně mi to pada dál úplně stejně.
Mohl bys mi popsat jak jsi to dělal ty (i pořadí apod.) ? Nevím proč to u mě nepomohlo.
Dík.
Příspěvek Zaslal: so červen 21, 2008 10:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANSA Pavel ml.





Založen: 01. 07. 2007
Příspěvky: 27
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No já mám taky podobný problém, ale buď mi spadne jen RBR nebo se mi restartuje počítač... Nevim co stim, už sem asi 5x reinstaloval a daval sem to tam vsechno znova, menil sem větráčky u počítače a pořád mi to padá Sad

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport

yakabopro
Příspěvek Zaslal: pá červenec 18, 2008 11:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme