Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

IRC 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine,schválně si stáhni repleye Skrobane a třeba Inkina,to je vůbec vrchol.Sice tam s 16kou Ladou porazí i spoustu S2000,ale jakým způsobem.K tomu Skrobanovi,evidentně tam ve dvou esíčkách,jede rovně.Jsou to zrovna ty esíčka,kde pokud chce člověk projet dle pravidel,musí tam jet hodně pomalu,řekl bych na jedničku,ale proč se brzdit,nemusím jít téměř do nulové rychlosti,střihnu si to pěkně po trávě na trojku a nikde se nemusím hrabat,že?Soupeření tímto způsobem opravdu nechápu!
Příspěvek Zaslal: so listopad 15, 2008 13:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No a proto se snažím zakládat turnaje s licenci kterou ti pšontci nemají Laughing Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: so listopad 15, 2008 13:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musím se přiznat asi budu mít taky škraloup, s Nkem sem jel bez tréningu a je to pomalé Very Happy , Na tanneru II sem najel do pravé 5 moc brzo a i když sem se snažil to ještě zkorigovat vypadá to jako cut...je to cut, tak se omlouvám a jestli dostanu pentli tak to chápu.

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: so listopad 15, 2008 17:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Los Race of Champions je na webu, mrkněte nato, první kolo se jede už od čtvrtka.
Jinak řekl bych že jediný kdo může být spokojený s losem je Lukáš Utrata. Smile

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: po listopad 17, 2008 10:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Eště se vyjádřím k tomu katování. Předem říkám, že jsem replaye nekontroloval, dělal to Honza Brablec, Turecká a Portugalská rally skoro žádné penalizace, Ruská rally tam pár penalizací bylo, asfaltové soutěže taky skoro žádné penalizace, ono tam totiž ani není moc kde katovat.
Co se týká toho taneru tam je to špatné asi z 10ti lidí co sem se včera díval zatím akorát D. Rafaj a Jan Kundlák (1cut = 10s) M. Bíca 0, všichni ostatní zatím 4 a více..
Jestli si někdo myslíte, že nějakcí Rusáci nebo Poláci jsou v celkovém pořadí výše než vy jen protože podvádějí,, tak se můžete rovnou vrátit do rally školy. Penalizace budou vysoké, nemůžeme kontrolovat všecko, ale já mám čisté svědomí, řekl bych že to bylo fér.

Pak je tu eště další a daleko smutnější věc a to jsou resety,, Je neuvěřitelné kolik lidí to rozbije a dá si reset,, bohužel to dělají pro změnu hlavně češi, a hlavně nováčci na pluginu, ne vždy se to, ale podaří dokázat. Pár lidem jsem vzal licence, někdo dostal výstrahu. Ty jména jsem nezveřejnoval, a ani to nemám v plánu.

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: po listopad 17, 2008 14:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
GRIESSL Karel





Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 10 Vrsovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ty jména bych klidně zveřejnil,ať jsou ostatní zakladatelé turnajů více obezřetní. Wink
Příspěvek Zaslal: po listopad 17, 2008 19:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně jsem taky pro zveřejnění. Takhle si z toho dotčení moc dělat nebudou

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po listopad 17, 2008 19:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHLEBNY Ludek





Založen: 29. 05. 2007
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci nikomu šahat do svědomí, ale už sem si několikrát taky všimnul, že někdo má v průběhu závodu "havárie na xRZ" a nakonec po resetu dojede.
Příspěvek Zaslal: po listopad 17, 2008 20:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nebojte,až to bude vše komplet,tak to zveřejním.Je toho zatím moc,někteří experti byli schopni katovat aj 13x na dvou RZtách,z toho většina katů připadá na Tanner Shocked Very Happy .

edit: Co ale zveřejním,jsou lidi,kteří nekatovali.Ze 17lidí jsou bez katu zatím jen 4(Bíca,Kulhánek,Sekera a Já),Ti se bát nemusí.1 cut mají Kundlák a Rafaj-S1600).Tímto tedy taky chci oznámit,že replaye z posledního podniku kontroluju já a pokud bude kdokoliv chtít zkontrolovat moji replay,kteroukoliv,stačí to napsat sem,nebo přes pm.Většina ostatních závodníku si potom dělá z Tanneru cuttovací trať.Myslím si,že ta trať je nějak udělaná a jezdit úseky,kde je jasně vyznačená cesta(zátáčka),tak střihat to rovně a co nejkatším způsobem,je škoda a znehodnocování tak pěkných tratí.Co je však horší,že je to proti pravidlům většiny kvalitních pohárů a je potřeba to hlídat.


Naposledy upravil RESL Jan dne po listopad 17, 2008 20:29, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: po listopad 17, 2008 20:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

toto by ma zaujímalo kde ja som tanner skrátil ...bože dobre že nemá posledný čas jak tu trat nemám rad a dávam si pozor a skroban co to dá o pol minuty lepšie nemá nič...je to tvoja nenavist proti mne alebo ja som kkt Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: po listopad 17, 2008 20:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo v klidu,měl si dva katy,oba dva kousek před cílem Tanneru,v jednom případě si byl ovšem rozhozen a to jsem neřešil.Druhý cut je ovšem myslím jasný,kdyžtak nato mrkni.K ostatním jsem napsal,že to zveřejním později,takže Adriana nech zatím být.Proti Tobě nic nemám,něco se mě nelíbilo a to jsem řekl.Ale to bylo.Jinak Tebe za nějakýho cuttera nepovažuju,to už většinou poznáš na časech Tanneru Wink .

edit: A výsledky zatím neberte moc vážně,opravdu se budou na špici hodně měnit Wink
Příspěvek Zaslal: po listopad 17, 2008 20:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KULHANEK Ales





Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 197
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tyjo ja kdyz to tady tak procitam tak se nestacim divit... Shocked A to jsem vzdycky premejslel proc mam na Tanneru tak blbej cas...ted mi je to jasny... Evil or Very Mad

_________________
Aluna
S.A.D.A.C. Motorsport
TR - Mitsubishi Lancer Evo 9 Gr.N4
WCN - Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A8
Příspěvek Zaslal: po listopad 17, 2008 20:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUNDLAK Jan napsal:
toto by ma zaujímalo kde ja som tanner skrátil ...bože dobre že nemá posledný čas jak tu trat nemám rad a dávam si pozor a skroban co to dá o pol minuty lepšie nemá nič...je to tvoja nenavist proti mne alebo ja som kkt Crying or Very sad


Honzo já jsem taky koukal na Adrianův replay a opravdu čistý není. Nemusíš hned mluvit o nenávisti a nedělej ublíženého. Na tvoje jsem nekoukal, ale Honza Resl jistě rozezná nechtěný cut po chybě a cut úmyslný pro vydeletování vlásenek. Každý si replaye může prohlédnout jsou nahrané na pluginu. Taky jsem o tom s Romanem diskutoval a jsem rozhodně pro tvrdé tresty za každou zatáčku na kontrolovaných erzetách. V pravidlech jsem nenašel jaká penalizace za jeden cut má být. Každý dobře ví, že cutovat nesmí a má to v pravidlech i anglicky. Zkátka kdo má dodat replaye ať je dodá, řekl bych že by to měli být u všech stejný RZ.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: po listopad 17, 2008 20:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine,asi by to měly být pro všechny stejné replaye,ale uděli jsme menší chybu v tom,že se kontaktovali někteří jezdci moc brzo a replaye začali na plugin přibývat ještě poměrně dlouho před koncem soutěže a někdo by si teoreticky mohl dát 1+1 dohromady a na těchto RZ nekatovat.Proto jsme se mrkli i na jednotlivé časy v RZ a snažili se vybrat ty,kde by ten daný člověk mohl katovat,ovšem 1x Tanner a 1x Pirko bylo zachováno,i když v obrácených verzích.Osobně jsem byl ještě pro tvrdší kontrolu v podobě né jednoho Tanneru,ale dvou.Předem říkám,že pokud někdo jede mimo cestu,na neuskákaném povrchu v menší rychlosti,přistupuju k tomu hodně důsledně.A nějaký dohady od špičky,že to bylo těsné neberu.Lidi ve špičce jsou myslím dost slušní piloti nato,aby si to byli schopni pohlídat.Pokud jezdím buď a nebo,tak to buď vyjde a nebo mě halt 2cm utečou a mám smůlu.A ostatní RZty mluví jasně za všechno,pokud nejde katovat(většinou Pirko Menoko),ty lidi to zvládnou bez problému a nekatují.Takže nějaký netrefení do zatáčky taky neberu jako omluvu.Ti tři nekatovači,co jsem viděl,mě totiž jasně utvrdili v tom,že nekatovat není problém,jen si to člověk prostě musí taky trošičku hlídat.
A znovu říkám,na toto je potřeba se zaměřit,pač 3-4 Tannery,můžou úplně v klidu udělat 20-30sekund a prohrát člověku závod,v horším případě mistrák.Toť můj pohled na věc.
Aleš: Taky jsem se tomu vždycky divil a říkal si,ty vole,ty jedeš takovou sr..ku a ono to zase až tak není.
Příspěvek Zaslal: po listopad 17, 2008 21:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

sry honzo nenarážal som na teba... už dlhší čas mám s romanom janku zlý vztah a diskusia medzi nami je ničomu... preto ked som tam videl moje meno skvor som si pod tým pomyslel ,, zas hladal nieco kde by mi to mohol pripísat" ok berem spet ja samozrejme rozumiem ...vieš poviem ti to uprimne...ak bude Adrian prvý tak ja potrebujem aspon 3 miesto aby som získal titul... po odrátaní neopravneneho penalizovania by som to 3 meisto mal... ale ked mi zobereš 10 sekund tak prehrajem ten boj o sekundu...nedá sa aj na tom rusovy najst neičo sak to neni možne že tak išiel na tom lanceri...prosimta ktoru RZ si mi to pozeral?? poslednu sekciiu som išiel nechtiac na suchých gumách to viacmenej ovplivnilo jazdne vlastnosti..dik Wink
Příspěvek Zaslal: po listopad 17, 2008 22:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Další
Strana 19 z 21

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme