Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Nastavení obtížnosti

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Nastavení obtížnosti Odpovědět s citátem

Jeste jsem se chtel zeptat, kdyz jedu turnaj, tak poskozeni je vzdy realisticke, nebo se to da nekde nastavit? Ja to nejak jedu vzdy na realisticke a jak to jedu naplno, tak vetsinou i po malem (nekdy velikem) tuknuti do stromu koncim ) Diky Petr
Příspěvek Zaslal: pá březen 18, 2005 23:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Re: Nastavení obtížnosti Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Jeste jsem se chtel zeptat, kdyz jedu turnaj, tak poskozeni je vzdy realisticke, nebo se to da nekde nastavit? Ja to nejak jedu vzdy na realisticke a jak to jedu naplno, tak vetsinou i po malem (nekdy velikem) tuknuti do stromu koncim ) Diky Petr
ted vyjde novy plug in kde se ta bude dat nastavit
Příspěvek Zaslal: so březen 19, 2005 12:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bohate by stacila alespon stredni obtiznost. Bez poskozeni je nesmysl, ale realisticky poskozeni na 12 trati se mi zda docela brutalni. Staci proste po nejake kolizi alespon dojet, coz pri realistic neni mozne Sad
Příspěvek Zaslal: so březen 19, 2005 13:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tak, v další verzi už to je a turnaj se pojede s poškozením, jaké nastaví tvůrce...
Příspěvek Zaslal: po březen 21, 2005 9:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Bohate by stacila alespon stredni obtiznost. Bez poskozeni je nesmysl, ale realisticky poskozeni na 12 trati se mi zda docela brutalni. Staci proste po nejake kolizi alespon dojet, coz pri realistic neni mozne Sad


Ale poskozeni se zatim neprenasi z jedne RZ do druhe.

A propos. Proc mate takovou umrtnost s Realistickym poskozeni ? Co poskodite ?
Me odejde tesneni pod hlavou valcu, jinak by mi to vubec nevadilo. Kdyz to opru do stromu, tak je to holt smula. I kdyz poskozovaci model je spatny, (rozbyt predek o vetvicku v 20 km/h mi vadi), ale musime to tak brat, autori si to trochu ulechcili. Je dulezite jet rychle, ale hlavne asi dojet do cile. Na druhou stranu diky vasim odstoupenim se muzu posouvat dopredu Smile
Příspěvek Zaslal: po duben 11, 2005 15:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Skorpion napsal:
Bohate by stacila alespon stredni obtiznost. Bez poskozeni je nesmysl, ale realisticky poskozeni na 12 trati se mi zda docela brutalni. Staci proste po nejake kolizi alespon dojet, coz pri realistic neni mozne Sad


Ale poskozeni se zatim neprenasi z jedne RZ do druhe.

A propos. Proc mate takovou umrtnost s Realistickym poskozeni ? Co poskodite ?
Me odejde tesneni pod hlavou valcu, jinak by mi to vubec nevadilo. Kdyz to opru do stromu, tak je to holt smula. I kdyz poskozovaci model je spatny, (rozbyt predek o vetvicku v 20 km/h mi vadi), ale musime to tak brat, autori si to trochu ulechcili. Je dulezite jet rychle, ale hlavne asi dojet do cile. Na druhou stranu diky vasim odstoupenim se muzu posouvat dopredu Smile
No ja jezdim na klavesach a mam s dojizdenim problem. Zkus si zajet na klavesach par RZ na REAL a schvalne jestli dojedes! samozrejme ze sotolina je lehci zkus si zajet asvalt!
Příspěvek Zaslal: po duben 11, 2005 16:06
Návrat nahoru
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
No ja jezdim na klavesach a mam s dojizdenim problem. Zkus si zajet na klavesach par RZ na REAL a schvalne jestli dojedes! samozrejme ze sotolina je lehci zkus si zajet asvalt!


Ja jsem volantovej, kdyz byl kdysi moc drahej, tak jsem si udelal svuj ze zahradni hadice, pak koupenej a v roce 2000 jsem si brigadou vydelal na Microsofti FeedBack a bez volantu uz mam problem.

Ale chapu to tak, ze vymetas okraje, eventuelne nedotocic, ci pretocis vracak a tim to poskodis ?
Příspěvek Zaslal: po duben 11, 2005 16:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Bohate by stacila alespon stredni obtiznost. Bez poskozeni je nesmysl, ale realisticky poskozeni na 12 trati se mi zda docela brutalni. Staci proste po nejake kolizi alespon dojet, coz pri realistic neni mozne Sad


Hele a proc mas GREAT RALLY bez poskozeni Very Happy
Příspěvek Zaslal: po duben 11, 2005 17:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Odpoved je jednoducha : i kdybych dal stredni, tak by se nikdo neprihlasil, takhle se snad nekdo prihlasi.
Jinak nevim jak ty, ale vetsinou to jedu na krev a pak staci jenom tuknuti a bud to hodi prez budku, nebo te to hodi do stromu a je konec(na realisticke). Ale jak jsem koukal na Steelyho nebo toho fina, tak na krev to jet uz dnes nestaci.... Smile Rally skolu uz mam docela nacakanou, ale stejne to nekde vzdycky podelam Sad. A jeden maly trik, tajemstvi je v ..... Smile
Příspěvek Zaslal: po duben 11, 2005 18:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Odpoved je jednoducha : i kdybych dal stredni, tak by se nikdo neprihlasil, takhle se snad nekdo prihlasi.
Jinak nevim jak ty, ale vetsinou to jedu na krev a pak staci jenom tuknuti a bud to hodi prez budku, nebo te to hodi do stromu a je konec(na realisticke). Ale jak jsem koukal na Steelyho nebo toho fina, tak na krev to jet uz dnes nestaci.... Smile Rally skolu uz mam docela nacakanou, ale stejne to nekde vzdycky podelam Sad. A jeden maly trik, tajemstvi je v ..... Smile


No ja prave spis jezdim pomalu na jistotu a jsem zvyklej na poskozovani. Nekdy to ma vyhodu jet si v klidu to svoje a vy tri draci obcas udelate chybku a hned jsem ve vedeni. Ale o to vic me nastve, kdyz odpadnu - jako treba v sobotu nemecko dve zatacky pred koncem Smile A taky jsem covece trochu nervozni a obcas udelam naprosto zbytecnou hloupou chybu Sad
Jo a diky za ten trik Smile
Příspěvek Zaslal: po duben 11, 2005 21:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme