Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Hlasování - MČR V JAKÉM POŠKOZENÍ??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

V JAKÉM POŠKOZENÍ CHCETE ABY SE JEL SERIÁL MČR?
1.ST?EDNÍ
47%
 47%  [ 40 ]
2.REALISTICKÉ
52%
 52%  [ 45 ]
Celkem hlasů : 85

Autor Zpráva
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kua tohle me tak boli kdyz to rikam, ale kdyz uz jednou jedem MCR kde uz sakra o neco jde tak by to melo bejt co nejrealnejsi a nejtezsi, protoze stejne uz vsichni zname ty trate.A Hroudo mas ve vsem co rikas pravdu ale prosim te pochop proc se to snazim tak vehementne prosadit. Rolling Eyes

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po září 05, 2005 22:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JANKŮ Petr





Založen: 03. 08. 2005
Příspěvky: 5
Bydliště: Nová Paka - CZ

Příspěvek Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

Naprosto s tebou souhlasim... Proste se kazdy musi zamyslet nad tim co chce. Snazime se udelat real z neceho, z ceho proste realita udelat nejde. Jeden muj kamos, rikal, ze RBR neni spatny, ale proste to nema na hobbyl rally cross a ma pravdu, je to proste jenom hra a vzdycky bude. Ta vec s tim tesneni je uplne postavena nahlavu, proste at se poserou brzdy, to jo, ale tesneni?? Uplnej nesmysl a to ze me zstavi 2m kerik ve 180km/h?? Uplne stejna blbost. Je proste fakt, ze uz ty trate zname a je to problem, by bylo potreba tu hru trochu prekopat. Ale souhlasim s Hroudou. Nema podle me cenu delat z neceho realitu, kdyz to proste ani relny byt nemuze. Vzdyt se podivejte na ty casy, co se tedka jezdi, me to moc realyn nepripada a pokud bude nekdo jako David, tak proste bude vyhravat s s poskozenym tesnenim... A tim neni nic mysleno proti nemu, to davam jako priklad...
Skorpion
Příspěvek Zaslal: po září 05, 2005 22:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC Michal napsal:
Kua tohle me tak boli kdyz to rikam, ale kdyz uz jednou jedem MCR kde uz sakra o neco jde tak by to melo bejt co nejrealnejsi a nejtezsi, protoze stejne uz vsichni zname ty trate.A Hroudo mas ve vsem co rikas pravdu ale prosim te pochop proc se to snazim tak vehementne prosadit. Rolling Eyes
V pohode, ja to chapu a beru to jako dalsi aktivitu tohoto SQELEHO serveru, jen doufam, ze tu zustane prostor i pro nas slabsi, kteri na MCR nemame Very Happy Ï kdyz ono to vyjde nastejno protoze v puvodnich sampionatech nas slabsi zase valcovali cizinci.
P.S. Diky Skorpiku za podporu Smile V sobotu jsem si ve Vyskove, po svem velkem vzoru, koupil modrou ksiltovku se zlutym napisem vepredu, v pravo a cernou hvezdou vlevo. Jo a k tomu modrou flisku taky z napisama Smile
Příspěvek Zaslal: út září 06, 2005 9:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
NEMEC Michal napsal:
Kua tohle me tak boli kdyz to rikam, ale kdyz uz jednou jedem MCR kde uz sakra o neco jde tak by to melo bejt co nejrealnejsi a nejtezsi, protoze stejne uz vsichni zname ty trate.A Hroudo mas ve vsem co rikas pravdu ale prosim te pochop proc se to snazim tak vehementne prosadit. Rolling Eyes
V pohode, ja to chapu a beru to jako dalsi aktivitu tohoto SQELEHO serveru, jen doufam, ze tu zustane prostor i pro nas slabsi, kteri na MCR nemame Very Happy Ï kdyz ono to vyjde nastejno protoze v puvodnich sampionatech nas slabsi zase valcovali cizinci.
P.S. Diky Skorpiku za podporu Smile V sobotu jsem si ve Vyskove, po svem velkem vzoru, koupil modrou ksiltovku se zlutym napisem vepredu, v pravo a cernou hvezdou vlevo. Jo a k tomu modrou flisku taky z napisama Smile

No chlapi nevidím důvod proč si alespoň trochu nevěřit a neskusit to i s reálným poškozením. Můj tým dostává jasné dispozice - jet na jistotu bez zbytečného riskování a dotáhnout vozy do cíle a když to vyjde budou i body. Zatím se nejezdí o prachy ,ale o prestiž tak proč to nezkusit.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út září 06, 2005 9:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Malá poznámka ke keříkum - neni to chyba v enginu RBR, ale spíš chyba u tvůrce tratě. Prostě těm keříkum je občas přiřazen moc "tvrdý" kolizní model... Např. v Joux Plane je zase pravý opak. Jedné z cedulí je přiřazen tak měkký model, že jí v pohodě projedete Wink Chybička se vbloudí...
Příspěvek Zaslal: út září 06, 2005 9:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

Abych taky řekl svůj názor tak řeknu něco co si myslím o věci hry a reality.
Samozdřejmě RBR je "jenom" hra a realitě se nevyrovná .... znám realitu.. jezdil jsem jako spolujezdec a vím co je realita a co je hra ALE:
jestli máš na reálné ježdění prachy tak proč hledáš uspokojení z jízdy v RBR?
Tento projekt jsem se rozhodl udělat právě proto že na real skrátka nejsou finance a proto že mi to dost chybí, tak se snažím vymyslet aspoň něco co by to aspoň částečně nahradilo. Ale samotná jízda rally v reále a vůbec start je jen třešnička na dortíčku pro posádku která musí vykonat bezpočet administrativních kroků proto aby si mohla vychutnat ten vytoužený adrenalin. Tak proč nevytvořit zkrátka něco co by realitě aspoň trošku neodpovídalo když máme k dispozici vše co nám to umožňuje.
Zkrátka si myslím že to není jen o tom sednout do auta, zaplatit startovné a jet. Ale to nepochopí ten kdo tenhle REAL nezažil a vždy si najde nějakou výhradu ale to jen z toho důvodu že neví o čem je řeč a jak to vlastně v reálné rally chodí.
A když si tady promítnu pravidla pro start do soutěže MČR tak toho podle mého názoru není mnoho co musím splnit abych mohl startovat.
Někdo tady mluvil o keříku co ho zastaví ve 180 km rychlosti..... já jsem ještě neviděl a to hraju RBR docela dlouho .. že by byl někde keřík uprostřed silnice...! a jestli někdo jezdí keříky tak se nedivím že nadává na realističnost.
Jestli má nebo nemá cenu dělat z neceho realitu, kdyz to proste ani relny byt nemuze tak můj názor je ten že je to hra ale kdo nechce hrát tak nemusí. Dělám to všech no jen pro to abych si sám zahrál a jestli se někdo přidá je jeho problém.

PRO HROUDU:
No a k těm pravidlům a přihláškám ... jeden odeslaný formulář na mail ještě nikoho nezabil a je to takto udělané z jednoho prostého důvodu a to:
z pozice účastníka podniku: abych měl detailní informace kdo kde jede s čím a v jaké třídě před startem a taky proto aby start všech účastníků byl regulérní. Přece nechceš aby ti sebral body jezdec který jede neregulérně.
A to jestli budeš nebo nebudeš vyplňovat prihlasky a ptat se, jestli si mužeš "profikama" jak jsi to nazval zazávodit je jen na tobě ale uvědom si že i ti "profíci" musí udělat to stejné!!
A ten profesionální server??? můj názor je ten že je na každém z nás jak moc profesionálně budem k závodění přistupovat tak tak moc profesionální server bude .. zkrátka jeho úroveň a úroveň celé soutěže je jen a jen na nás, nás všech.

P.S. prominte za tak dlouhý monolog ale nemohl jsem si pomoct protože mne rozčílil názor lidí na realitu o které vůbec nic neví.

OLSON Mike
Příspěvek Zaslal: út září 06, 2005 10:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

1. Myslim ze tato diskuze sem nepatri a uz bychom toho meli nechat.
2. Možna došlo ke smíšení reality a reality. Reality ohledně činností okolo startu si myslím nikdo nenapadá a spousta lidí si myslím to ocení. Jiná vec je realita poškození. Ta v té hre pokulhava a taky to nema cenu rozvadet. Kerik uprostred cesty neni, ale jsou treba hned u cesty a ve Vyskove by melo stat u cesty nekolik aut s ulomenym naraznikem a kouricim motorem, vcetne Pecha, ktery treba sejmul tycku s mlikem.
3. Jak uz tady nekolikrat padlo. je to dalsi rozmer hrani, ktery lidi oceni a komu se to nelibi at mi prde...... Very Happy tak to delat nemusi, nikoho k tomu nenutite Exclamation
4. Miku, nenech se zviklat blbyma kecama Very Happy

Ja asi nemam spravneho zavodniho ducha. Sice jsem byl v turnajich dost nervozni, abych neudelal chybu, ale o body mi nejde. Mozna to bude tim, ze se boduje jen prvnich 8 Very Happy Very Happy A ja osobne nemam problem s kerikama, me trapi jen to tesneni. Jsi tu kratce tak neznas vsechny debaty o zkracovani, kdy se mi i nekteri smali, ze jezdim jen po ceste Very Happy
Příspěvek Zaslal: út září 06, 2005 10:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
No chlapi nevidím důvod proč si alespoň trochu nevěřit a neskusit to i s reálným poškozením. Můj tým dostává jasné dispozice - jet na jistotu bez zbytečného riskování a dotáhnout vozy do cíle a když to vyjde budou i body. Zatím se nejezdí o prachy ,ale o prestiž tak proč to nezkusit.
U me to neni otazka viry, ale stylu. Jezdim pomalu po ceste, takze kolize jsou vzacny, ale kdyz mi v dlouhym japonsku ve 2/3 RZ zacne slabnou motor a tak tak se doplazim do cile, tak ten cas stoji za prd. A pochybuju, ze bude hodinovej servis po kazde RZ na opravu toho tesneni, takze v druhe RZ koncim uplne. Dost mi to vadi, ale zatim jsem si s tim neporadil.
Příspěvek Zaslal: út září 06, 2005 10:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
citace:
No chlapi nevidím důvod proč si alespoň trochu nevěřit a neskusit to i s reálným poškozením. Můj tým dostává jasné dispozice - jet na jistotu bez zbytečného riskování a dotáhnout vozy do cíle a když to vyjde budou i body. Zatím se nejezdí o prachy ,ale o prestiž tak proč to nezkusit.
U me to neni otazka viry, ale stylu. Jezdim pomalu po ceste, takze kolize jsou vzacny, ale kdyz mi v dlouhym japonsku ve 2/3 RZ zacne slabnou motor a tak tak se doplazim do cile, tak ten cas stoji za prd. A pochybuju, ze bude hodinovej servis po kazde RZ na opravu toho tesneni, takze v druhe RZ koncim uplne. Dost mi to vadi, ale zatim jsem si s tim neporadil.

Tvrdíš ,že jezdíš pomalu po cestě tak na opravu těsnení ti stačí jen 5 minut a jiná poškození by jsi neměl moc mít ,pokud je pravda co tvrdíš.Servis bude po každých 2RZ a to opravíš bez problémů a ztrátu doženeš tím ,že nebudeš bourat. Tak co pořád řešíš ,já s tím mám taky problémy a tak jsem přestoupil na Nko a tam ten problem nemam. Tak to udělej stejně a nikoho jinýho nominuj za sebe do WRC. A už se na tudle bezduchou diskuzi vykašlete stejně to nikdo nezmění.
Hau domluvil jsem

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út září 06, 2005 12:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

Je videt, ze toho jeste nemas moc najeto, tak se prosim nehadej!!! O te realite vim sve, jednou jsem se svezl na tech hobikach a vim co je ralita... Ale stejne je to jenom o tom, ze zaplatis startovne a to je cele!! Ale nebudu kecat o rally, tu jsem nikdy nejel ani na sedadle spolujezdce. Myslim si ze to je jenom o tom mit na to auto homologaci, licenci a zase jenom zaplatit startovne.(Nebo si pujdit auto a zase zaplatit!!! ) Ale o tom vim hovno a nebudu se prit. Ano realita je jina a mas pravdu, ze nemam penize na to abych si koupil opravdoveho zavodaka a jezdil s nim rally.
Ohledne toho stromu, tak sem asi kreten a napsal jsem ze jsou stromy uprosted silnice. Nevim o tom ale je to mozny! A sem asi taky uplne blbej, kdyz se mi zda, ze veliky kluci vyjedou z trati a porazi nejaky kerik, narazi do slamy atd. To by ale v RBR na real znamenalo konec. Nerikam nic o tom, ze chci jezdit mimo trat, to je o tom, ze to proste nedke neda a ja se tam nevejdu. Ten tromek si zkus napr ve falstone, klidne ve 190 te zastavi spicka tak 1,5m stromku. Je to o tom, ze to tam proste neda, ne o tom ze bych tam do nej chtel narazet. Stejne bych ztratil, ale je tam rovna louka, takze bych se vrati zpet na trat a takovej mist je tady spousta!!!!!!!! A v Joux plane je zase znacka, ktera te nezastavi, souhlasim.
Příspěvek Zaslal: út září 06, 2005 12:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

Nevím jak víš kolik toho mám nebo nemám najeto a o reálné rally taky končím diskuzi.

Ale zaráží mne jedna věc a to že tady pořád mluvíš o věcech které jsou mimo trať.
Vím, hra není dokonalá a má spoustu bugů ale všechno jsou to chyby hry s kterými je třeba počítat a v mém případě mne vůůůbec nevzrušuje jestli je tam stromek který mě zastaví i třeba z 200km rychlosti právě proto že je MIMO TRAŤ.

A TO cituji: "to je o tom, ze to proste nedke neda a ja se tam nevejdu"

KLASIFIKUJI JAKO CHYBU JEZDCE. Příště máš jet tak aby ses tam zkrátka "VEŠEL".
Příspěvek Zaslal: út září 06, 2005 13:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja se nechci hadat, ale to co rikas je proste blbost!!! Ja totis nevim jak ty, ale i v realu kdyz jsem rozbil auto, tak to bylo tim, ze mi to nekde nedalo a sjel jsem ze silnice. A rada, jezdit po trati je proste logicka a pekna, ale to neresi problem poskozeni. Pak mi prijde zbytecny delat ty trate tak slozity, bude tam jenom silnice a pokud z ni nekdo sjede, tak proste skonci a je to... A potom jestli jde o to jet jenom po trati, tak tam muzeme nechat nizke poskozeni nebo bez poskozeni a je to... Realny poskozeni v tyhle hre proste neni realny a to je FAKT.
Nakonec ukaze se v sampionatu, kdo jak jezdi ze... Vetsinou jsem to jel tak ze jsem nikde neboural, ale v realny poskozeni bych skoncil. Taky doufam, ze mi zbyde cas abych se do toho dostal, protoze jak na to nejsem zvyklej, tak bych skoncil i na stredni poskozeni Very Happy.
Nebudeme se o tom uz bavit a pockame na hlasovani.
Příspěvek Zaslal: út září 06, 2005 14:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Ja se nechci hadat, ale to co rikas je proste blbost!!! Ja totis nevim jak ty, ale i v realu kdyz jsem rozbil auto, tak to bylo tim, ze mi to nekde nedalo a sjel jsem ze silnice. A rada, jezdit po trati je proste logicka a pekna, ale to neresi problem poskozeni. Pak mi prijde zbytecny delat ty trate tak slozity, bude tam jenom silnice a pokud z ni nekdo sjede, tak proste skonci a je to... A potom jestli jde o to jet jenom po trati, tak tam muzeme nechat nizke poskozeni nebo bez poskozeni a je to... Realny poskozeni v tyhle hre proste neni realny a to je FAKT.
Nakonec ukaze se v sampionatu, kdo jak jezdi ze... Vetsinou jsem to jel tak ze jsem nikde neboural, ale v realny poskozeni bych skoncil. Taky doufam, ze mi zbyde cas abych se do toho dostal, protoze jak na to nejsem zvyklej, tak bych skoncil i na stredni poskozeni Very Happy.
Nebudeme se o tom uz bavit a pockame na hlasovani.


souhlasím ...ať si každý udělá svůj úsudek ...

a abych upřesnil jak chápu reálné poškození..... pro mne je to zkrátka poškození nejvyšší možné ať se to jmenuje jakkoli.
Příspěvek Zaslal: út září 06, 2005 15:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: ... Odpovědět s citátem

Jedna jednoducha otazka!!! Muze mi nekdo z tech lidi co hlasuji pro REALNE POSKOZENI tady napsat o co (KONKRETNE) je to tezsi??? Nepocitam ted to tesneni pod hlavou Exclamation Exclamation Exclamation

JA nevim jak Vy, ale ja osobne jedu vzdycky hranu a bud s tim plesknu nebo ne. A kdyz uz ji vytnu tak poradne. A to tak ze vetsinou uz nemuzu pokracovat.
Ale byl ze souboju vyrazen jenom kvuli tomu ze mi po 4km odejde tesneni pod hlavou a motor netahne... Kur*a tak to sorry ale veskera prestiz bere za sve!!!

JA NECHAPU PROC CHCETE PORAD MENIT MODEL KTEREJ PRI "BEZNYCH" POHARECH V POHODE FUNGUJE Question Question Question
Jste jak natvrdli Exclamation Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: út září 06, 2005 21:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: ... Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Ja se nechci hadat, ale to co rikas je proste blbost!!! Ja totis nevim jak ty, ale i v realu kdyz jsem rozbil auto, tak to bylo tim, ze mi to nekde nedalo a sjel jsem ze silnice. A rada, jezdit po trati je proste logicka a pekna, ale to neresi problem poskozeni. Pak mi prijde zbytecny delat ty trate tak slozity, bude tam jenom silnice a pokud z ni nekdo sjede, tak proste skonci a je to... A potom jestli jde o to jet jenom po trati, tak tam muzeme nechat nizke poskozeni nebo bez poskozeni a je to... Realny poskozeni v tyhle hre proste neni realny a to je FAKT.
Nakonec ukaze se v sampionatu, kdo jak jezdi ze... Vetsinou jsem to jel tak ze jsem nikde neboural, ale v realny poskozeni bych skoncil. Taky doufam, ze mi zbyde cas abych se do toho dostal, protoze jak na to nejsem zvyklej, tak bych skoncil i na stredni poskozeni Very Happy.
Nebudeme se o tom uz bavit a pockame na hlasovani.


A tohleto je presne to o cem mluvim (VIZ MUJ PREDCHOZI PRISPEVEK) Kdyz pojedem na stredni poskozeni a clovek vyleti z trati tak bez toho trefi nejaky strom ci kamen (zkratka prekazku) ktera mu dojezd hodne znesnadni. Kdyz ne tak mel stesti, tak jako v rally!!!


MUJ HLAS PATRI JEN A JEDINE STREDNIMU POSKOZENI!!!

A schvalne, jestli se protlaci real, tak jsem zvedavej kolik z tech vsech startujicich lidi dojede bez jedine penalizace za nedojeti RZ... Ja tipuju 0 Exclamation
Příspěvek Zaslal: út září 06, 2005 21:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 4 z 9

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme