Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Hlasování - MČR V JAKÉM POŠKOZENÍ??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

V JAKÉM POŠKOZENÍ CHCETE ABY SE JEL SERIÁL MČR?
1.ST?EDNÍ
47%
 47%  [ 40 ]
2.REALISTICKÉ
52%
 52%  [ 45 ]
Celkem hlasů : 85

Autor Zpráva
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:

Nebudeme se o tom uz bavit a pockame na hlasovani.


Chapou to vsichni?

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: út září 06, 2005 22:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

No ,nevidim důvod proč by auta neměla dojíždět do cíle s penalizacema. Měl jsem problém s těsněním a byl jsem mezi prvníma kdo se ozval .Ale vyzkoušel jsem si Nko a ten problem nemam ,tak jsem přestupil na jiný auto a v týmu jsme se prohodili s pilotem ,kterému těsnění vydrží .A poslední dobou zkoušíme dost často a za celou dobu jsem neslyšel o problému s motorem .Tak si zkuste změnit jízdní styl tak ,aby jste neblokovali kola a drželi plnej kulik a upravte si mapy diferáků.
Je to debata jak v kocourkově a podmínky budeme mít všichni stejný. Twisted Evil

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st září 07, 2005 6:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No nevim jestli stejny, ja jsem mel treba problem s Noikerem, to se tu resilo asi pred pul rokem. To jsem jeste nemel pedaly na brzdeni levou... A pokazdy jsem dojel se znicenym tesnenim at jsem brzsil sebemin, tak se proste znicilo. A nikdo jinej se neozval, ze by mu to delalo.... nebo kdyz tam prsi, tak staci projet jedno misto a tam se proste tesneni znici uplne...
Jizdni styl asi moc menit nebudeme, kazdej je zvyklej jet to svy a mapy vubec neresi problem tesneni atd. Jestli bude cas, tak si zkusim zajet ten test a po nem muzeme zase vest nejakou debatu... Pockal bych, az to budeme mit alespon trochu odjeto
Příspěvek Zaslal: st září 07, 2005 12:17
Návrat nahoru
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: TEST Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
No nevim jestli stejny, ja jsem mel treba problem s Noikerem, to se tu resilo asi pred pul rokem. To jsem jeste nemel pedaly na brzdeni levou... A pokazdy jsem dojel se znicenym tesnenim at jsem brzsil sebemin, tak se proste znicilo. A nikdo jinej se neozval, ze by mu to delalo.... nebo kdyz tam prsi, tak staci projet jedno misto a tam se proste tesneni znici uplne...
Jizdni styl asi moc menit nebudeme, kazdej je zvyklej jet to svy a mapy vubec neresi problem tesneni atd. Jestli bude cas, tak si zkusim zajet ten test a po nem muzeme zase vest nejakou debatu... Pockal bych, az to budeme mit alespon trochu odjeto

Na tom testu se ukáže jak moc divoký to bude a bylo by dobře kdyby se do komentářů napsalo zda těsnění funguje ,nebo zda odchází.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st září 07, 2005 13:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

souhlasím ... hlavně se vyjádřete .....
Příspěvek Zaslal: st září 07, 2005 15:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
souhlasím ... hlavně se vyjádřete .....


Je realne ze se test pojede uz tento vikend???
Příspěvek Zaslal: st září 07, 2005 16:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DOCKAL Stepan napsal:
OLSON Mike napsal:
souhlasím ... hlavně se vyjádřete .....


Je realne ze se test pojede uz tento vikend???


Respektive zeptam se jeste i jinak... Bude uz v testu zahrnut i system superally???
Příspěvek Zaslal: st září 07, 2005 16:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DOCKAL Stepan napsal:
DOCKAL Stepan napsal:
OLSON Mike napsal:
souhlasím ... hlavně se vyjádřete .....


Je realne ze se test pojede uz tento vikend???


Respektive zeptam se jeste i jinak... Bude uz v testu zahrnut i system superally???



ne ... je to věc která souvisí s novou verzí pluginu... a ta ještě není hotová ...
Příspěvek Zaslal: st září 07, 2005 16:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Test Odpovědět s citátem

zatím jsem zaregistroval dvě poruchy těsněni pod hlavou , asi by to sem měli všichni nahlásit kolikrát se tento problém objevil během testu MČR.Bohužel to v komentářích není vždy napsané. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá září 09, 2005 9:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: Test Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
zatím jsem zaregistroval dvě poruchy těsněni pod hlavou , asi by to sem měli všichni nahlásit kolikrát se tento problém objevil během testu MČR.Bohužel to v komentářích není vždy napsané. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil
Tak jsem si to teda zkusil a:
1RZ poskozeni 4% oprava by stala minutu penalizaci, tak jsem to nechal. 2RZ byla kratka, ale 1km pred cilem jsem ztratil vykon a tak-tak jsem dojel. Oprava stala minutu penalizaci. Takze potom jsem radeji uz opravoval po kazde RZ, takze vsude plus minuta, nez se mi v 5 RZ resetnul pocitac Sad Ale jak jsem rek, ja neumim na real s pedalama Sad
Příspěvek Zaslal: pá září 09, 2005 21:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Malá poznámka ke keříkum - neni to chyba v enginu RBR, ale spíš chyba u tvůrce tratě. Prostě těm keříkum je občas přiřazen moc "tvrdý" kolizní model... Např. v Joux Plane je zase pravý opak. Jedné z cedulí je přiřazen tak měkký model, že jí v pohodě projedete Wink Chybička se vbloudí...
To se stane, blby ale je, ze se nebere zretel na rychlost. Uz se mi mockrat stalo, ze jsem dostal hodiny, nedobrzdil atd, zkratka jsem zastavil bez jakekoli kolize a pri snaze se otocit, couvnout si ci jakykoli pohyb v rychlost rekneme 5km naraz do "prerostle travy" zrusi auto Sad Ale to sem nepatri, tady se hlasuje Exclamation bohuzel nepriznive pro me Sad
Příspěvek Zaslal: ne září 11, 2005 11:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na MČR je přihlášeno přes 50 jezdců, a na to jak velká diskuse, na téma Jaké se pojede poškození, byla, tu hlasovalo nějak málo jezdců. Co vy na to? Nebo už je to určeno?

_________________
Phantom
1972
Příspěvek Zaslal: ne září 25, 2005 16:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jakub Titera
Anonymní







Příspěvek Předmět: Stredni.... Odpovědět s citátem

Davam stredni pac jak to rozbiju, se vzdycky strasne naseru... real je ale fajn...Tita
Příspěvek Zaslal: ne říjen 02, 2005 0:38
Návrat nahoru
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se priznavam, hlavne sam sobe, ze realisticky poskozeni je na ho**o.
Dal jsem si vsechny vase fakta, a to obou stran, dohromady a vyslo mi ze je to tak.Jestli s to da nejak zmenit tak bych chtel dat svuj hlas na stredni.

PS normalne svuj nazor nemenin ale tady jsem si musel priznat chybu.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: st říjen 12, 2005 14:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC Michal napsal:
Tak se priznavam, hlavne sam sobe, ze realisticky poskozeni je na ho**o.
Dal jsem si vsechny vase fakta, a to obou stran, dohromady a vyslo mi ze je to tak.Jestli s to da nejak zmenit tak bych chtel dat svuj hlas na stredni.

PS normalne svuj nazor nemenin ale tady jsem si musel priznat chybu.

Já sem taky hlasoval pro realismus a čím víc o tom uvažuju a jezdím turnaje na realisticky poškození, tím víc jsem přesvědčený že střední by bylo nejlepší Embarassed Confused Idea A vidím že už jsme alespoň 2 kteří svého rozhodnutí litují. Kdyby to šlo napravit tak dík za to. Embarassed Embarassed

_________________
Phantom
1972
Příspěvek Zaslal: ne říjen 16, 2005 19:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 5 z 9

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme