Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Hlasování - MČR V JAKÉM POŠKOZENÍ??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

V JAKÉM POŠKOZENÍ CHCETE ABY SE JEL SERIÁL MČR?
1.ST?EDNÍ
47%
 47%  [ 40 ]
2.REALISTICKÉ
52%
 52%  [ 45 ]
Celkem hlasů : 85

Autor Zpráva
Koleckar Tomas
Anonymní







Příspěvek Předmět: Re: Hlasování - MČR V JAKÉM POŠKOZENÍ?? Odpovědět s citátem

Jsem pro střední poškození. čus
Příspěvek Zaslal: po říjen 17, 2005 12:20
Návrat nahoru
VALENTA Frantisek





Založen: 27. 06. 2005
Příspěvky: 173
Bydliště: Liberec

Příspěvek Předmět: Re: Hlasování - MČR V JAKÉM POŠKOZENÍ?? Odpovědět s citátem

Koukám, že lidi začínají měnit názor.Tak vyhlašte nové hlasování, to by se ještě stihlo!

_________________
CARLSBAD Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: po říjen 17, 2005 18:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Re: Hlasování - MČR V JAKÉM POŠKOZENÍ?? Odpovědět s citátem

VALENTA Frantisek napsal:
Koukám, že lidi začínají měnit názor.Tak vyhlašte nové hlasování, to by se ještě stihlo!

Ono se to jeste stihne.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po říjen 17, 2005 19:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Re: Hlasování - MČR V JAKÉM POŠKOZENÍ?? Odpovědět s citátem

VALENTA Frantisek napsal:
Koukám, že lidi začínají měnit názor.Tak vyhlašte nové hlasování, to by se ještě stihlo!


Nechal bych to na prvním hlasování,nejsme malý děti aby jsme furt měnily názor to by pak těch hlasování mohlo být taky 10!!!JInak to je jenom můj názor takže sorry kdo semnou nesouhlasí

_________________
POLAK Tomas (nijanek)
Příspěvek Zaslal: po říjen 17, 2005 21:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOMOLKA Alex





Založen: 06. 10. 2005
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

DOCKAL Stepan napsal:
Nemam nic proti relanemu poskozeni, ale v Sampionatu jedine STREDNI... Vsichni tady chteji realitu, ale ja jsem jeste nevidel takovou picovinu ze odejde tesneni pod hlavou kvuli tomu ze brzdim do plynu levou nohou... VZDYT TOHLE JE PODSTATA VOZU WRC- BRZDENI LEVOU NOHOU!!!

LIDI BUDTE SOUDNI!!!




připojuji se k tomu střednímu poškození(kvůli tomu těsnění).....ve vozidlech WRC se opravdu tato technika používá u 90% všech jezdců kromě těch co vím jen D.Auriol a Honza Kopecký brzdí klasicky pravou nohou....
Příspěvek Zaslal: ne říjen 23, 2005 10:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: ... Odpovědět s citátem

Hele ja nechci nic rikat Miku, ale tady se pravdepodobne odhlasuje stredni poskozeni, tak proc nejet to...???

_________________
... RBR I´m lovin it ... Image

Geofre eWRC RBR Rally Team
Příspěvek Zaslal: po říjen 31, 2005 20:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

DOCKAL Stepan napsal:
Hele ja nechci nic rikat Miku, ale tady se pravdepodobne odhlasuje stredni poskozeni, tak proc nejet to...???


protože když narazíš na šestku do svodidel a jedeš dál je přinejmenším divné
Příspěvek Zaslal: po říjen 31, 2005 21:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
protože když narazíš na šestku do svodidel a jedeš dál je přinejmenším divné


Jezdim RBR uz dlouho a vetsinou na stredni poskozeni, ale jeste se mi nestalo ze by se po narazu do svodidel na sestku auto neposkodilo.
Vetsinou to odnese minimalne rizeni+tlumice a ovladatelnost auta de do haje. Takze nasleduje bud velka ztrata nebo dalsi crash. Coz je podle me dostatecnej trest za chybu.

Sry ale kdyz zavadis pri "REALu" na dvojku o kerik a koncis mi prijde jako podstatne vetsi blbost.
Příspěvek Zaslal: út listopad 01, 2005 12:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

CHENICEK Jarda napsal:
OLSON Mike napsal:
protože když narazíš na šestku do svodidel a jedeš dál je přinejmenším divné


Jezdim RBR uz dlouho a vetsinou na stredni poskozeni, ale jeste se mi nestalo ze by se po narazu do svodidel na sestku auto neposkodilo.
Vetsinou to odnese minimalne rizeni+tlumice a ovladatelnost auta de do haje. Takze nasleduje bud velka ztrata nebo dalsi crash. Coz je podle me dostatecnej trest za chybu.

Sry ale kdyz zavadis pri "REALu" na dvojku o kerik a koncis mi prijde jako podstatne vetsi blbost.


Jenze tak to v realu je. Kdyz se dostanes mimo trat, je tak 50:50 sance ze nebudes pokracovat. A ono to mozna vypada, ze na dvojku to vubec nejede, ale zkusili jste nekdy v realu do cehokoli nabourat pri 40 km/h? Nedoporucuju Sad

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út listopad 01, 2005 12:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teď jsem byl na stánkách MČR. Je tam zajímavý prohlášení o tom, v jakém poškození se pojede,a to bez ohledu na výsledek hlasování. A taky tu někdo umí číst myšlenky. A tak se ptám : Proč se vyhlašuje anketa, kterou se potom nikdo neřídí Question Evil or Very Mad Je to, přinejmenším dost divný postup a přístup (((((Prosadím si svou za každou cenu Exclamation Exclamation Exclamation ))))). Idea Fuj. CHCETE MÍT PROFESIONÁLNÍ WEB, ALE TOTO NENÍ PROFESIONÁLNÍ CHOVÁNÍ.

_________________
Phantom
1972
Příspěvek Zaslal: út listopad 01, 2005 14:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PAVLICEK Petr napsal:
Teď jsem byl na stánkách MČR. Je tam zajímavý prohlášení o tom, v jakém poškození se pojede,a to bez ohledu na výsledek hlasování. A taky tu někdo umí číst myšlenky. A tak se ptám : Proč se vyhlašuje anketa, kterou se potom nikdo neřídí Question Evil or Very Mad Je to, přinejmenším dost divný postup a přístup (((((Prosadím si svou za každou cenu Exclamation Exclamation Exclamation ))))). Idea Fuj. CHCETE MÍT PROFESIONÁLNÍ WEB, ALE TOTO NENÍ PROFESIONÁLNÍ CHOVÁNÍ.


Tahle soutez byla od zacatku myslena tak, aby se co nejvic podobala realnym soutezim. Proto je realne poskozeni vicemene jedina volba, ktera pripada v uvahu. Jak a proc vzniklo tohle hlasovani jsem uz psal.

A co se tyka profesionalniho chovani: Je to smula, ale nikdo nerika, ze tady musi platit demokracie. Tady nikdo nikoho nevolil, tenhle web delame ve svym volnym case, nic z toho nemame a opravdu nikomu se nemusime zodpovidat! Nebo jinak, at se vam to libi nebo ne, reditelstvi zavodu se MUZE zeptat na nazor, ale NEMUSI se tim ridit. Mike Olson mohl zcela jednostranne vyhlasit, ze se bude jezdit na real a hotovo. Misto toho se s Wallym snazi ten problem opravit. A jestli se jim to povede, tak se o to hlasovani budou starat asi jako mesic o vyti vlku - a budou na to mit absolutne narok. A komu se to nelibi, jeho problem, nikdo nikoho nenuti aby se prihlasil do sampionatu!

Howgh.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út listopad 01, 2005 14:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, kdyby se vyhlásilo POJEDE SE REAL a hotovo , tak by to bylo v pořádku. Ale když se vyhlásí anketa , tak spousta lidí hlasuje právě pro to ,že si myslí že ŘEDITELSTVÍ ZÁVODU, na to bude brát zřetel. V tom ostatním, máš samozřejmě pravdu, děláte to ve volném čase nic z toho nemáte, a toho si nesmírně vážím, DÍK ZA TO. A ta poslední poznámka Question, to se na mě nezlob, už začínám chápat jako vaše motto. Kdybych tu nechtěl jezdit, tak tady nebudu otravovat se svýma názorama a bude mě to srdečně jedno Exclamation

_________________
Phantom
1972
Příspěvek Zaslal: út listopad 01, 2005 15:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PAVLICEK Petr napsal:
Jo, kdyby se vyhlásilo POJEDE SE REAL a hotovo , tak by to bylo v pořádku. Ale když se vyhlásí anketa , tak spousta lidí hlasuje právě pro to ,že si myslí že ŘEDITELSTVÍ ZÁVODU, na to bude brát zřetel. V tom ostatním, máš samozřejmě pravdu, děláte to ve volném čase nic z toho nemáte, a toho si nesmírně vážím, DÍK ZA TO. A ta poslední poznámka Question, to se na mě nezlob, už začínám chápat jako vaše motto. Kdybych tu nechtěl jezdit, tak tady nebudu otravovat se svýma názorama a bude mě to srdečně jedno Exclamation


Pochop, ono to opravdu je motto, jinak se to ani delat neda. Je to smula, ale tak to proste je. A ver mi nebo ne, ze jestli se to tesneni nepovede opravit, tak se k tomu hlasovani prihledne.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út listopad 01, 2005 15:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Cool Smile

_________________
Phantom
1972
Příspěvek Zaslal: út listopad 01, 2005 15:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VASICEK Petr





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 6
Bydliště: Libichov

Příspěvek Předmět: poškození Odpovědět s citátem

Tak páni činovníci.Taky bych se chtěl vyjádřt k poškození na MČR.
Je mi celkem jedno v jakém poškození se MČR pojede i když jsem hlasoval pro střední. Taky ocenuju lidi kteří se o tenhle web starají ve svým volném čase.Ale duvod proč jsem hlasoval pro střed je,že spoustu
lidí tohle jezdí aby si zazávodili a pokud se pojede reál tak si asi tohle MČR MOC NEZAJEZDÍ. a ruku na srdce je to jen simulace.Skutečný auto se chová fakt jinak něco o tom vím. Střed by byl fakt mnohem zajímavější a napínavější.Zkuste nad tím popřemýšlt. DÍK.
Příspěvek Zaslal: út listopad 01, 2005 16:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 6 z 9

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme