Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Hlasování - MČR V JAKÉM POŠKOZENÍ??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

V JAKÉM POŠKOZENÍ CHCETE ABY SE JEL SERIÁL MČR?
1.ST?EDNÍ
47%
 47%  [ 40 ]
2.REALISTICKÉ
52%
 52%  [ 45 ]
Celkem hlasů : 85

Autor Zpráva
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
OLSON Mike napsal:
sleduješ politiku ???? viděl jsi že by zákonodárci dodržovali zákony??
Uz jste to sice vyresili, ale nezlob se na me Miku, obcas se chovas jako blbec. Kdyz Ti nekdo neco vytkne a ma pravdu, tak neodpovis, nepriznas sebemensi chybku a okamzite zautocis na cokoli a tato reakce to je fakt ulet. Jak uz psalo nekolik lidi, nez jsi prisel s MCR, tak to tu bylo klidnejsi. Ber to jen jako nazor jodneho z mnoha, i kdyz uz jsi nekolikrat naznacil, ze te nazory hracu nezajimaji.
p.s. Radeji nereaguj, bude to lepsi,nez: mas blby jmeno, jsi debil, jsi off-topic atd.. Very Happy
p.p.s. V zadnem pripade to nechapej jako utok na tebe Very Happy




víš k tomu útoku na jméno ...... když Petr Janků reaguje na jiné věci ve foru tak je zalogován jako Petr Janků ... a když se chce do něčeho navážet tak se loguje jako škorpion ..... si toho všimni ... a to mě deprimuje .... když už tak na rovinu ........ a vůbec blbosti neřeším ..
Příspěvek Zaslal: pá listopad 04, 2005 11:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci vyprdněte se na to,vždyt to nemá cenu takhle se hádat,já bych vůbec neřešil věci jak je udělaný MČR prostě a jednoduše - kdo chce jezdit mčr pravidla jsou daná a hotovo,a ohledně toho hlasování to třeba byla chyba,ale stalo se, tak je to ponaučení pro příště a hotovo a není do toho potřeba pořád rýt,tak VÁS tímto prosím(všechny aktéry:lol: ) už to neřešte to hlasování a jména.díky

_________________
POLAK Tomas (nijanek)
Příspěvek Zaslal: pá listopad 04, 2005 20:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K tomu ze se loguju kdyz chci do nekoho sit jako Skorpion Bych se ohradil. Kazdy me znam pod timhle nickem a kdo me nezna tak jeho problem, bude to nejspis nekdo kdo nejel treba minule sampionaty atd. (Ale na tom nezalezi). Jako Petr JANKŮ mam 2!! prispevky. Ja nikdy nebudu pouzivat Petr JANKŮ. To je proste jenom kvuli pravidlum. Takovejch je tu vic, treba Stelly atd. A Mam dole obrazek se svym jmenem, toho si snad kazdy vsimnul. Miku ja nechapu proc me porad osocujes z neceho co jsem neudelal. Alespon se priste podivej kolik ma Petr JANKU prispevku. Diky

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: pá listopad 04, 2005 21:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
K tomu ze se loguju kdyz chci do nekoho sit jako Skorpion Bych se ohradil. Kazdy me znam pod timhle nickem a kdo me nezna tak jeho problem, bude to nejspis nekdo kdo nejel treba minule sampionaty atd. (Ale na tom nezalezi). Jako Petr JANKŮ mam 2!! prispevky. Ja nikdy nebudu pouzivat Petr JANKŮ. To je proste jenom kvuli pravidlum. Takovejch je tu vic, treba Stelly atd. A Mam dole obrazek se svym jmenem, toho si snad kazdy vsimnul. Miku ja nechapu proc me porad osocujes z neceho co jsem neudelal. Alespon se priste podivej kolik ma Petr JANKU prispevku. Diky



ok končím diskusi
Příspěvek Zaslal: pá listopad 04, 2005 22:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud se pojede střední, tak budu docela přešlej. Nebude to mít to kouzlo. Nechápu na co si příznivci středního poškození stěžujou. Když to neumím, nejezdím... Skuteční jezdci si taky hlasujou o realističnosti ? Třeba Solberg před závodem...co ??
Jednoznačně jsem pro realistické a poslal jsem taky pro to hlas. Rolling Eyes Rolling Eyes

Pyros2004
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 30, 2005 20:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARTA Roman napsal:
Pokud se pojede střední, tak budu docela přešlej. Nebude to mít to kouzlo. Nechápu na co si příznivci středního poškození stěžujou. Když to neumím, nejezdím... Skuteční jezdci si taky hlasujou o realističnosti ? Třeba Solberg před závodem...co ??
Jednoznačně jsem pro realistické a poslal jsem taky pro to hlas. Rolling Eyes Rolling Eyes

Pyros2004


Ja o sobe netvrdim, ze sem nejak dobrej, to ne, ale tebe si snad jeste dam kuliferdo Very HappyVery Happy

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 30, 2005 20:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
BARTA Roman napsal:
Pokud se pojede střední, tak budu docela přešlej. Nebude to mít to kouzlo. Nechápu na co si příznivci středního poškození stěžujou. Když to neumím, nejezdím... Skuteční jezdci si taky hlasujou o realističnosti ? Třeba Solberg před závodem...co ??
Jednoznačně jsem pro realistické a poslal jsem taky pro to hlas. Rolling Eyes Rolling Eyes

Pyros2004


Ja o sobe netvrdim, ze sem nejak dobrej, to ne, ale tebe si snad jeste dam kuliferdo Very HappyVery Happy


Přijímám výzvu Smile Very Happy

Pyros2004
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 30, 2005 20:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARTA Roman napsal:
Pokud se pojede střední, tak budu docela přešlej. Nebude to mít to kouzlo. Nechápu na co si příznivci středního poškození stěžujou. Když to neumím, nejezdím... Skuteční jezdci si taky hlasujou o realističnosti ? Třeba Solberg před závodem...co ??
Jednoznačně jsem pro realistické a poslal jsem taky pro to hlas. Rolling Eyes Rolling Eyes

Pyros2004
Tady šlo o to že v RBR jsou u reálného poškození kolikrát i blbosti.Proto se hlasovalo tolik i pro střední. Wink JInak mě je to celkem jedno já když narazím tak ve velké rychlosti. Very Happy

P.S. To je dost že už pojedeš. Mr. Green

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 30, 2005 20:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PRIKRYL Roman napsal:
BARTA Roman napsal:
Pokud se pojede střední, tak budu docela přešlej. Nebude to mít to kouzlo. Nechápu na co si příznivci středního poškození stěžujou. Když to neumím, nejezdím... Skuteční jezdci si taky hlasujou o realističnosti ? Třeba Solberg před závodem...co ??
Jednoznačně jsem pro realistické a poslal jsem taky pro to hlas. Rolling Eyes Rolling Eyes

Pyros2004
Tady šlo o to že v RBR jsou u reálného poškození kolikrát i blbosti.Proto se hlasovalo tolik i pro střední. Wink JInak mě je to celkem jedno já když narazím tak ve velké rychlosti. Very Happy

P.S. To je dost že už pojedeš. Mr. Green

Very Happy
No, pravda při Shakedownu by se mi zrovna hodilo střední Very Happy Vlít sem do lesa - dvou stromům se se vyhnul a třetí vcelku v male rychlosti sem trefil - Finito=superrally Very Happy Ale na druhou stranu, kdybych nebyl blbej a měl správný setupy, tak se mi to nestalo.

Pyros2004
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 30, 2005 20:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 z 9

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme