Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Nastavení Gamepadu

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mykotoxin





Založen: 31. 01. 2008
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Nastavení Gamepadu Odpovědět s citátem

Dobrý den,

nedávno jsem si koupil gamepad, přesněji Logitech Cordless Rumblepad 2. A zajímalo by mě jestli i někdo jiný jezdí na gamepadu a jestli ano tak jak ho má nastavený. Tím myslím čím co ovládá, přesněji jestli plyn a brzdu ovládáte levým analogovým talčítkem a pravím tlačítkem zatáčíte. Nebo popřípadě jinak. A také jestli by jste měli nějaké rady čím co ovládat.

Děkuji za názor
Příspěvek Zaslal: čt leden 31, 2008 23:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUHA Vaclav





Založen: 01. 12. 2006
Příspěvky: 148

Příspěvek Předmět: Re: Nastavení Gamepadu Odpovědět s citátem

Mykotoxin napsal:
Dobrý den,

nedávno jsem si koupil gamepad, přesněji Logitech Cordless Rumblepad 2. A zajímalo by mě jestli i někdo jiný jezdí na gamepadu a jestli ano tak jak ho má nastavený. Tím myslím čím co ovládá, přesněji jestli plyn a brzdu ovládáte levým analogovým talčítkem a pravím tlačítkem zatáčíte. Nebo popřípadě jinak. A také jestli by jste měli nějaké rady čím co ovládat.

Děkuji za názor


nevim, jestli tady nekoho s gamepadem najdes. Zalezi na tom, jaky ma tlacitka....jestli je to ten klasickej "tlacitkovej" nastavoval bych to jako klavesnici (filtrovani a tak). Jestli ma takovy ty dve analogovy packy, jezdil bych rozhodne s tim....sice realnost trpi, ale je to nejschudnejsi reseni

_________________
Proč vzhlížet k světlým zítřkům, když vždy když se probudím je dnes?
- Murphy
Příspěvek Zaslal: čt leden 31, 2008 23:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mykotoxin





Založen: 31. 01. 2008
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

děkuji za rychlou rekci. Můj gamepad má dvě analogové páčky. A právě proto mě zajímalo, jak by jste je radily používat. jestli jednou páčkou mám přidávat plyn a brzdit a tou druhou zatánčet a nebo jinak.

Také by mě zajimalo co jsi myslel tou reálností. Asi to že by jsi spýše doporučil volant? Jestli ano, zajímalo by mě jaký volant by jsi(te) doporučil(i)
pro úplného začátečníka a jaký typ by byl dobrý pro tuto hru.

Děkuji
Příspěvek Zaslal: čt leden 31, 2008 23:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,nevím jestly poradím,pomužu nebo tak Twisted Evil Před lety,ještě za dob CMR2 a Playstationu 1 jsem hraval na podobnem joystiku,zatačeni sem měl na leve páčce a plyn s brzdou na pravé Laughing To byly časy
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2008 0:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KULHANEK Ales





Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 197
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem jezdil CMR2 na kompu na gamepadu a zatacel jsem klobouckem (packou), ale plyn a brzdu jsem mel na tlacitka, aby kdyz se zmacknou najednou to melo ucinek jako brzdeni levou... Wink

_________________
Aluna
S.A.D.A.C. Motorsport
TR - Mitsubishi Lancer Evo 9 Gr.N4
WCN - Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A8
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2008 8:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já jen k volantu pro začátečníky: rozhodně nějaký s FF, a bral bych asi značku Logitech. Dále záleží,kolik do něj chceš investovat,rozhodně kup NOVÝ volant. Kolem 1.500 je Logitech Formula Force EX(RX), ten by mohl stačit propzatím (též jej vlastním 1.5 roků Wink ) Lepší je pak DFP kolem 2.100,- (uvažuji o něm) a úplně u nás na špici je G25 a ten je cca 5-6 litrů Rolling Eyes Hodně lidí zrazuje od Logitech MOMO Exclamation Exclamation Exclamation

P.S. Jinak CMR jsem jezdil na PS1 levá páčka zatáčení,tlačítka v pravo rychlost a brzda... Cool

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2008 10:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUHA Vaclav





Založen: 01. 12. 2006
Příspěvky: 148

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

rozhodně top je Logitech G25... oddelena saltr paka, dva motory na FF, spojka, prostě orgáč Very Happy

_________________
Proč vzhlížet k světlým zítřkům, když vždy když se probudím je dnes?
- Murphy
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2008 11:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPERGL Martin





Založen: 03. 08. 2007
Příspěvky: 230

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj - G25 Exclamation Fakt bomba - pravý kov, pravá kůže Twisted Evil A ten pocit z jízdy... Laughing
Jinak na PS jsem hrával rally na levým analogu řízení a na tlačítkách plyn, brzda a ručka.
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2008 12:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mykotoxin





Založen: 31. 01. 2008
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Všem děkuji za odpovědi a asi teda budu uvažovat o volantu, ale zatím určítě budu jezdit na gamepadu.

fakt všem dík Cool
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2008 23:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme