Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Pořadatelé
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K těm pořadatelům bych řekl, z praktických zkušeností, že si tady někdo plete pořadatele s fotografy a kameramany. Aspoň jak jsem si všiml, tak ti ve žlutých vestách mají buď foťák nebo kameru a pořadatelé jsou v oranžových vestách uklizení u diváků a nikam nelezou. Tak to pak vypadá, že pořadatelé rádi skáčou k trati, což je nesmysl. Spíš i v reálné rally ti co chtějí fotit a kamerovat, rádi lezou tam, kam nemají. A on si pak člověk zvykne, že se tím chlápkem, co na trati zůstal dá projet. Ale ne každým, to prostě člověk musí skousnout. Taky mi tihle skokani zkazily dobře rozjetý závody, když vyskočí z kukuřice těsně před auto s foťákem, a jde o to neleknout se a ustát to. No ono by taky pak šlo všechno snadno, mít uklizenou trať.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: ne listopad 30, 2008 19:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOLECEK Jirka





Založen: 04. 10. 2008
Příspěvky: 47
Bydliště: Chomutov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám strašný problém s diváky a pořadately ve Falstone 2. V jedné specifické pravé zatáčce v závěrečné sekci v 90% štrychnu dva panďuláky zadkem.

_________________
Best Regards

Jiri Holecek
Virtual Rally Driver
Manager of the
Czech DM Engineering
Škoda Fabia RS Kitcar

http://www.cdme.webnode.cz
Příspěvek Zaslal: ne leden 04, 2009 9:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme