Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Přejezdová mapa
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi tohle mě vůbec nenapadlo ale fakt je že je to dost dobrej nápad,aspoň se to neznechutí a neomrzí hned za tejden když se to bude jezdit furt dokola a svůj smysl to má,jak jednou někdo psal ,když bych dojel jednu RZ a jel několik kiláku abych se postavil zase na to místo odkud jsem přijel,to fakt nemá logiku ale před servisem je to fakt dobrej nápad,když už to bude muset bejt povinný tak jsem pro aby to bylo před servisem Wink

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: ne červenec 26, 2009 14:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Moment, ted mě asi blbě chápete. Já nepíšu nic o tom, aby se dal přejezd nejet. Prostě odjet bys ho musel. Ale narážím na to, co píše Roman. Co když nebudu mít tolik času? Tak proto bych chtěl, aby se dalo beztrestně a bez nutnosti žádosti o reset dočasně opustit turnaj a vrátit se do něj třeba o den později. To by šlo třeba jen z okna s menu jak je odstartovat do RZ, takže ne během RZ či přejezdu třeba.

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: ne červenec 26, 2009 23:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENY Martin





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Mělník - Czech Republik

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je zajímavé číst některé příspěvky. Když se nějaký pátek zpátky začalo mluvit, že se tvoří přejezdové, všichni byli nadržený jako stepní bizoni a když se konečně dostáváme k jejich brzkému využití, má s tím plno lidí problémy. Tak co vlasně chcete ??? Myslím, že některé příspěvky jsou i trochu nefér k těm, kdo tyto věci pro NÁS ostaní ve svém volném čase tvoří.
Samozřejmě i já osobně zastávám názor, že přejezd by měl být při tvorbě turnaje položkou volitelnou a jejich použití možné jen v turnajích od dejme tomu obtížnosti středni a tyto turnaje by měli být nějak označeny, že se jede i s přejezdy. Pak je jen na každém, zda turnaj pojede, či né.
V každém závodě někdo určuje pravidla (tady autor turnaje) a kdo do turnaje vstupuje, souhlasí s nimi. Pokud se mu nezamlouvají, nebude přeci nastupovat na start, nikdo ho nenutí.
Příspěvek Zaslal: po červenec 27, 2009 20:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARASEK Zdenek





Založen: 09. 04. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na přejezdové mapy se moc těším a obdivuju a budu finančně podporovat tvůrce tratí či přejezdů. Jinak jsem pro, aby byly přejezdy při tvoření turnaje volitelné, ve hře už pak bez možnosti vypnout/přeskočit. A pokud to budou přejezdy české, tak samozřejmě jen do českých turnajů.
Příspěvek Zaslal: po červenec 27, 2009 20:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

líbí se mi ten nápad, že by byl přejezd před servisem Idea Idea Idea Idea na tom fakt něco je Wink

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: út červenec 28, 2009 9:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KNOTEK Michal





Založen: 29. 06. 2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ten nápad je skvělý a ta trať z videa úžasná. Jen se mi kvůli teto otázce nechtelo zakládat nové téma. Nešel by upravit plugin abych viděl na trati i cizí auta. Třeba kdyby byli pomalejší tak abych je viděl jak jsem je dojel atd...
Příspěvek Zaslal: po srpen 10, 2009 12:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zamysli se. Kdyby to šlo, tak by to bylo k ničemu, protože auto, které to už odjelo by nemohlo zareagovat na to, že jsi za ním. A myslím, že podobný věcí by se našlo spousta. Prostě to by to bylo náročné a spíš by to byl krok k horšímu. To už mi příjde smysluplnější naprogramovat defekty (podobné sci-fi).

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: po srpen 10, 2009 12:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VONDRA Honza





Založen: 15. 08. 2009
Příspěvky: 169

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

už aby to bylo, to prostě bude maskr
Příspěvek Zaslal: út září 29, 2009 11:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Satin Tom





Založen: 18. 03. 2009
Příspěvky: 53

Příspěvek Předmět: prejezdovka Odpovědět s citátem

ja doufam ze co nejdriv a doufam ze sa jim to povede
Příspěvek Zaslal: ne říjen 25, 2009 8:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HERTL Jaroslav





Založen: 24. 06. 2007
Příspěvky: 24

Příspěvek Předmět: přerušení turnaje Odpovědět s citátem

Ahoj, to přerušení turnaje a případné dojetí je zajímavá myšlenka. Já např. dělám u energetiky a máme celý týden v kuse službu. A když rozjedu velký turnaj např. TR a po 2 RZ mi volají poruchu musím odjet a když se po hod. nebo dvou vrátím bud je to seklé nebo vypadlé a pod. Docela by se to hodilo.
Příspěvek Zaslal: ne říjen 25, 2009 11:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VEVERKA Lukas





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 406
Bydliště: Nošovice u F-M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mam dotaz : je to zajimavy napad s tema přejezdama ale budou tam i civilní auta ?

a ješte k tomu videni jinych aut : jestli chceš videt mě na přejezdu ( a já tebe ) musíš mit nainstalovane stejne auto i skin jako já což je velmi nepravdepodobne aby nekdo např z KCM mel subaru impreza WRC06 ( auto by se mohlo v nekterych připadech shodovat to jo ) s jejich zelenym skinem - a ja bych mel subaru impreza N12 se skinem svojeho týma tak pochybuju že chlapik z KCM bude mit nááhodou nainstalovany muj skin s mojim jmenem vlajkou a autem . to by jsme všeci museli mit na disku misto 1000 Gb a ne jen 8 slotu na auta ale nekonečno. konec

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po listopad 02, 2009 21:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MISAK Vit





Založen: 09. 03. 2007
Příspěvky: 77
Bydliště: Račice u Vyškova

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SPERGL Martin napsal:
Já jsem pro použití ve všech turnajích... ale aby zakladatel turnaje mohl vybrat zda se přejezdy pojedou nebo ne. A když už tam budou, tak povinně pro všechny. Ten kdo nebude chtít turnaj s přejezdovou mapou jet, si může najít přece jiný turnájek Smile


S tímto názorem plně souhlasím , pořád jste to chtěli a teď když to bude , tak to nechcete jezdit? To musí autora fakt hřát na duši Sad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so listopad 21, 2009 15:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZAK Jaroslav





Založen: 04. 03. 2009
Příspěvky: 253
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to bude sranda až to někdo na přejezdu rozbije a nebude moci dále pokračovat Very Happy
Příspěvek Zaslal: út listopad 24, 2009 9:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HINGAR Jan





Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 51

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Doufám že mě teď na dálku nezabijete když se zeptám jak jste pokročili, vím že před rokem jste psali že to bude tak přibližně za rok Rolling Eyes ... Vím že to není žádná sranda něco takovýho udělat, a doufám že tento projekt nezanikne... ptám se abych mohl klidně spát Embarassed
Příspěvek Zaslal: ne listopad 29, 2009 18:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak spi a čekej. Na tohle ti nikdo neodpoví a tvůrci jsou na podobné otázky hodně alergičtí.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne listopad 29, 2009 18:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další
Strana 16 z 17

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme