Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

11. Carlsbad Rally 24.2.-1.3.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je zcela irelavantní, zda Honza Bittner dostal oficiální zprávu mailem či PM. Nejsme snad někde u soudu či u právníků. Pokud dostal zprávu přes reset, či přes toto fórum pouze, tak budiž, není to uplně nejlepší, ale nemohu se zbavit dojmu, že je to pouze další snaha udělat z pořadatelů blbce.
Edit: Šnek mne informoval v duchu svého výše uvedeného příspěvku, že mu do resetu napsal zamítnutí a oznámení, že kvůli tomu zasedne disciplinární komise. Měl pět dnů, aby se ozval a své jednání vysvětlil. To že se tady ještě pouští do pořadatelů místo vysvětlení je opravdu nepochopitelné.

Když jsem dostal od Šneka zprávu o komisi a prohřešku, tak jsem se prvně ptal, zda to opravdu od Honzy nebyl omyl a zda prostě neposlal špatný DMP. Byl jsem informován, že tomu tak není. V souboru DMP jsou data o pádu hry a ty nesouhlasily s datem v názvu DMP. Tudíž muselo zcela jistě jít o ZÁMĚRNÝ PODVOD. Pokud někdo má jinak nastavený setup (ne podle regulí), zkrátí si trať a tak dále, může to být omyl, může to být účel, ale setup příliš nepomůže, a krácení tratě x kontrola je risk.

Zde se jedná ale o zcela záměrný podvod, o pokus udělaní blbců z pořadatelů a z podniku a pluginu jako celku. A jelikož do konce TR zbývají dvě rally je odebrání licence do konce ročníku zcela na místě. A vzhledem k tomu, že je Honza manažer, je třeba toto zohlednit také v týmu. Já jsem navrhoval konec bodů pro tým do konce TR. Ačkoli je to tvrdé, jak jsem napsal, jsou už pouze dva podniky a není možné nevzít v potaz, že se jedná o manažera.


Je ovšem možné, že se komise celkově mýlí (i když nevím jak by to bylo možné) a stalo se něco uplně jiného a Honza by to zde (když už se to tady rozmazalo) měl ve svém a především v zájmu Carlsbadu vysvětlit. Doufám, že tak učiní.
Příspěvek Zaslal: pá březen 07, 2008 8:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kazdy si sem pise svuj nazor, tak proc nepridat svuj?

Jednani komise tak jak zasedala osobne nepovazuju za korektni. Nebudu tu rozebirat mandat komise, chci se pozastavit nad tim, ze tohle je kriklavy pripad nerespektovani presumpce neviny. Pokud kdekoli jinde zaseda at uz vysetrovaci komise nebo soud, normalni postup je, ze se vsichni seznami s obzalobou, druha strana dostane prostor k obhajobe a teprve potom se komise poradi a urci vinu/nevinu a pripadnou vysi trestu. Jak to dopadlo tady? Sezvala se komise, ktera rozhodne nebyla nestranna, nejak rozhodla aniz by dala Karlovarakovi misto k obhajobe, a co nejhur - vynesla soud dopredu a navic verejne s tim, ze se muze menit.

Pri vsi ucte k p.t. vedeni TR a komisi, tohle spis pripominalo carodejnicky proces nez korektni jednani.

Co se tyka miry a zamernosti faktickeho provineni, o tom psat nebudu. Slysel jsem nazory obou stran a rekl jsem jak Senkovi tak Karlovarakovi co si o kauze myslim, ale tady to opravdu propirat nebudu, vladne tu prilis hysterie.

Howgh.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: pá březen 07, 2008 9:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To co je popisováno výše, jednoznačně hovoří o Honzově vině. Pokud ale opravdu vše takto bylo. Teď je řada na něm a měl by svoje jednání nějakým prokazatelným způsobem vysvětlit. Určitě ne tím, že přestane reagovat. Ostatní, mimo vedení TR a již svolané komise, by se měli zdržet jakéhokoliv hodnocení ke ke kterému nám všem chybí dostatek informací. V současnosti je to věc pouze komise a Honzova a věřím, že se po konečném rozhodnutí výsledek dozvíme.
PS: jen na okraj. Trest, byť přísný, tak jak je navržen, se týká a priori pouze Honzy. To, že postihne i team je jen jeho důsledek se kterým musí každý manager při své činnosti počítat

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá březen 07, 2008 9:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Vašek Korál: Částečně s tebou souhlasím, ale znovu musím říct, že nejsme u soudu a tudíž z toho nedělejme právnicky exaktní věc. Postup možná není standardní, ale navržené postihy nejsou hotová věc. Honza má možnost obhajoby.

A pokud se ozve, a napíše jasně důvody, proč je trest neoprávněný, tak pokud budou jasné a bude se jednat o neoprávněné obvinění (podvod), tak budu první, kdo svůj hlas vezmu zpět. Very Happy
Příspěvek Zaslal: pá březen 07, 2008 9:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Informaci o tom , že bude zasedat kárná komise byla napsána v žádosti o reset . Po té bylo napsáno ve foru že jsem potrestán .

Zatím nikdo nechtěl abych něco vysvětlil .
Proto ani nepíšu co se stalo , jak se to stalo . To že jsem se neozval dřív , předpokládám že pokud mám být řešen tak mě organizátor řekne - teď chci vědět co jsi udělal a proč a to ukáže nebo řekne kárné komisi a ta rozhodne o trestu nebo očištění .
Znovu opakuji nikdo po mě nic nechtěl a o kárné komisi se dozvím z informativního fora - proč to řešit na foru - je to vážný problém a ten se musí vyřešit se vší vážností mezi komisí a mnou a o výsledku informovat zde .

Takže znovu napíši - dokud mě nekontaktuje kárná komise nebo strůjce TR 07 tak nebudu zde na foru psát nic o tom co jsem udělal .

Možná si budete myslet že jsem hnidopich , ale i řešení trestů a v tomto případně vážných musí mít nějakou kulturu obvzlášť pokud se TR 07 považuje za soutěž s vysokou úrovní .

p.s. pro kárnou komisi zde napíši vyditelně jak mě kontaktovat : ICQ 337042073
e-mail : manager@carlsbadteam.me.cz
na 100% budu k zastižení mezi 20:00 a 22:00 dnes .

Jsem připraven to každému říci znovu a vysvětlit .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá březen 07, 2008 10:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHRASTINA Pavel napsal:
STEJSKAL Petr napsal:
Slo me o to, ze mel podle me rozhodnout reditel souteze sam, nekompromisne, bez nejakych oduvodnovacich ci upozornovacich mailu pro Honzu Bittnera. Proste porusils pravidla, budes penalizovan a nezajima me jestli to byl umysl ne omyl.
Jak kdyby na hokeji po vysoke hokejce do obliceje si nechal rozhodci vysvetlovat, jestli to bylo umyslne nebo ne a volal dalsim peti, co si o tom mysli. Proste to byl zakrok na vylouceni a basta. Vhazujeme.


Podívej se Petře, ty jsi ostrý jak žiletka. Kdybys měl zodpovědnost a musel rozhodovat ty, otupěl bys a to značně. Hlavně kvůli takovým jak jsi ty (viz tvůj "inteligentní" post o souboji mezi městy) se Šnek rozhodl pro komisi a dobře udělal. Přestaň hledat chyby v pořadatelích. Ti naprosto evidentní podraz neudělali.


Pavle, prave ta otupelost, jak pises, by byla v tomhle pripade na miste. Mozna muj prispevek byl spatne pochopenej. Michal to mel rozhodnout bez nejakych demokratickych debat, bez svolavani komisi a pokud by se to Honzovi nelibilo, tak by mel volbu tuto soutez nejezdit.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: pá březen 07, 2008 10:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FISERA Jan





Založen: 03. 08. 2006
Příspěvky: 216

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je mi lito, ze se tady vic resi to jaky byl trest a kdo o nem rozhodoval. Poradatel se rozhodl jak uznal za vhodne, tak jeho rozhodnuti respektujte. Predevsim oznacovani rozhodcu za popravci cetu mi prijde hodne nefer. Pochybuju ze oni byli nadseni z toho ze se museji v tomto angazovat, protoze reakce ktere se tu strhly se daly cekat.

To: BITTNER Jan... Honzo promin, ale tys udelal neco nestandardniho (nechci psat zes podvadel, protoze k tomu nemam jediny dukaz. Ten ma zrejme poradatel) a proto prece nemuzes cekat, ze te nekdo bude za rucicku vodit a vytahovat z tebe informace jak k tomu problemu doslo. Urcite by ses v tom mel nejvic angazovat ty a pokud se citis byt bez viny, mel bys to nejak prokazat a ne tu delat zagorku a nechavat forum v hadkach.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá březen 07, 2008 11:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sakra Honzo, nedělěj z toho už větší kovbojku, napiš Michalovi Tvoje vysvětlení, ať se to někam pohne. Takhle se to akorát zase zdrží a bude se to tu nehorázně propírat - jestli to neni teda Tvuj záměr. Tak Ti večer přijde mail s textem : Podej vyvětlení... to snad neni třeba, když víš, že tady na to každej čeká.

edit: obstrukce jak při volbě prezidenta

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: pá březen 07, 2008 11:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BUJACEK Martin





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prijde me to zbytecne vsechno slozite. Honzo je v tvem zajmu to vysvetlit a o objasneni te zadalo uz nekolik lidi kdyz vemu treba jen tohle forum takze bych vysvetlil co se stalo, podvadet si nemusel stat se muze cokoliv, ale poradatel se te nemuze doprosovat, abys neco objasnil to je hlavne tvoje vec Confused Jsem hodne zvedavy jak toto dopadne, ale dokud Honza nerekne co se stalo tak nemuzeme soudit jestli slo o podvod nebo ne, musime pockat na neho vyjadreni!

_________________
Pripravujeme pro vas novy sampionat RBR-CUP 2024!
Příspěvek Zaslal: pá březen 07, 2008 11:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nesouhlas - vec by se mela resit NAPRED interne a PAK TEPRV verejne. Tak je aspon vyzkousena praxe - pokud spolu obe strany komunikuji pres media, je to spatne, spatne a zas spatne.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: pá březen 07, 2008 12:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
Romane nevím co by jsi chtěl více oficialního nežli zpravu ve foru. TR bohužel nema doposud kulate razítko na doporučeny dopis. Crying or Very sad Na Hanze nikdo neutočí a pokud budeš číst pozorně ma 2 dny na odvolaní a vysvětlení proč přepsal dmp soubor Exclamation
Nj ale podle me by to mel dostat emailem a ne pres forum Wink Jinak stemi 5 tymy OK chapu

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá březen 07, 2008 12:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PROCHAZKA Marek





Založen: 26. 07. 2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Plzeň, Neurazy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já fakt nechápu, proč kolem toho děláš Honzo takový tajnosti??? Jednou si manažer, tak se taky podle toho k tomu postav! Nehrozí ti žádný vězení a ani žádná pokuta, tak fakt nechápu proč by si se nemohl přiznat, popřípadě to vyvrátit? TR jezdíme, protože to chceme jezdit a ne že nás to někdo nutí jezdit! TR má svá pravidla a podle nich se má každej řídit. Pokud to někdo nechce dodržovat, tak tu nemá co dělat. Ti kluci nejsou za organizaci těchto závodů placený a dělaj to jen ze své vlastní vůle, takže můžem bejt vůbec rádi, že se někdo takovej najde. A vymlouvat se na to, že ti nikdo neposlal oficiální zprávu, tak to je pěkná hovadina. Je toho plný fórum, tak by si měl bejt od tý dobroty a vyjádřit se alespoň na fóru, protože to je jen v tvém zájmu. Pokud pořadatel řekne, že někdo podvádí, tak to asi tak bude a pokud tomu ten daný nevěří, tak je to jen v jeho zájmu to hned vysvětlit a ne čekat až co bude.
Trest pro celý tým se mě zdá přehnanej. Jestli je to Honzovo první prohřešek, tak by se to snad dalo vyřešit i jinak, než tímto trestem. Ano je to pěkná sviňárna, ale proč by to měl odnést celý tým. Nechal bych tohle jako výstrahu pro všechny co se může stát a napsal bych to i do pravidel TR, že pokud udělá manažer takovýhle prohřešek, tak prostě dostane nějaký trest. Pak už nikdo nebude moct okolo toho tolik debatovat, protože to bude v pravidlech a hotovo.

Myslím, že jelikož trest pro manažery není napsán v pravidlech, tak by se to mělo řešit jako u každého jiného. Prostě Honzovi neumožnit restartování závodu a to už je teď stejně jedno.

Vážím si práce pořadatelů každého poháru a hlavně tvůrce pluginu, protože bez nich by sme si zakládali leda tak velký kulový, takže buďme rádi, že se někdo takový najde a přestaňte podvádět. Pak se to tady akorát rozhádá a řeší se hovadiny namísto dalších závodů a zážitků ze závodu.
Příspěvek Zaslal: pá březen 07, 2008 12:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
Nesouhlas - vec by se mela resit NAPRED interne a PAK TEPRV verejne. Tak je aspon vyzkousena praxe - pokud spolu obe strany komunikuji pres media, je to spatne, spatne a zas spatne.
Naprostej souhlas

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá březen 07, 2008 13:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
Informaci o tom , že bude zasedat kárná komise byla napsána v žádosti o reset . Po té bylo napsáno ve foru že jsem potrestán .

Zatím nikdo nechtěl abych něco vysvětlil .
Proto ani nepíšu co se stalo , jak se to stalo . To že jsem se neozval dřív , předpokládám že pokud mám být řešen tak mě organizátor řekne - teď chci vědět co jsi udělal a proč a to ukáže nebo řekne kárné komisi a ta rozhodne o trestu nebo očištění .
Znovu opakuji nikdo po mě nic nechtěl a o kárné komisi se dozvím z informativního fora - proč to řešit na foru - je to vážný problém a ten se musí vyřešit se vší vážností mezi komisí a mnou a o výsledku informovat zde .

Takže znovu napíši - dokud mě nekontaktuje kárná komise nebo strůjce TR 07 tak nebudu zde na foru psát nic o tom co jsem udělal .

Možná si budete myslet že jsem hnidopich , ale i řešení trestů a v tomto případně vážných musí mít nějakou kulturu obvzlášť pokud se TR 07 považuje za soutěž s vysokou úrovní .

p.s. pro kárnou komisi zde napíši vyditelně jak mě kontaktovat : ICQ 337042073
e-mail : manager@carlsbadteam.me.cz
na 100% budu k zastižení mezi 20:00 a 22:00 dnes .

Jsem připraven to každému říci znovu a vysvětlit .
Myslim že po tomto by mohl někdo Honzovi poslat ten email s žádostí o vysvětlení.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá březen 07, 2008 13:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sakra nechte toho, jste tu jak babky na vsi.
Teď je tu každej druhej chytrej i když ani neví okolnosti.
Dejte prostor organizačnímu týmu a Honzovi ...

_________________
Capi <> WRC.cz Capi
Image
Příspěvek Zaslal: pá březen 07, 2008 13:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Další
Strana 22 z 25

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme