Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zhasínanie motora počas závodu
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Zhasínanie motora počas závodu Odpovědět s citátem

Chcem sa opýtať či je súčasťou hry aj samovoľné vypnutie motora počas RZ. Niekedy aj dvakrát v jednej RZ. Musím potom zastaviť a niekoľkokrát zaradiť rýchlosť až mi motor naskočí. Trvá to niekedy aj 5 sekúnd ! Jazdím automat na klávesy !
Díky za odpoveď alebo za radu čo treba nastaviť !
Příspěvek Zaslal: út březen 04, 2008 8:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkontroluj nastavení spojky. I když si myslím, že by to mělo být v pořádku, protože jinak bys to auto na klávesnici asi ani nerozjel.

Pokud bude nastavení spojky a pomocníka spojky v pořádku, zkus změnit styl jízdy, protože bude problém asi tam.

A pro jistotu zkontroluj na jaké klávese máš nastartování motoru. Až ti to chcípne mohl bys rychleji nastartovat.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: út březen 04, 2008 8:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Idem to vyskúšať ! Vďaka za radu ! Bude to asi tou jazdou, lebo sa mi to stáva dosť často pri nerovnostiach a skokoch.
Ešte som zabudol, že niekedy, ak nechám auto ísť ďalej so zhasnutým motorom, tak mi niekedy motor pri zaraďovaní rýchlosti naskočí.
Příspěvek Zaslal: út březen 04, 2008 8:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No mě se to taky občas stane, ale jak píše Karel je to ve stylu jízdy. Když zhasne tak nemusiš vždy zastavit Very Happy Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: út březen 04, 2008 8:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ďakujem za rady. Je to určite v tej mojej technike jazdy. Myslel som si, že sa to dá niekde settnigs hry zrušiť.
Příspěvek Zaslal: út březen 04, 2008 9:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že je to tím, že brzdíš, když je auto na nějakém hrbolu. Jak kola ztratí přilnavost, zablokují se a motor chcípne. Občas se to stane každému. Nějak omezit ve smyslu změny v nastavení hry, tak to určitě nejde

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: út březen 04, 2008 11:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak s tým pribrzdením je to pravda už som to skúšal. Takže technika jazdy je ttňo, čo to spôsobuje. Eše raz ďakujem.
Příspěvek Zaslal: út březen 04, 2008 16:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám trošku jiný problém: Dnes mi jekékoliv auto při jízdě začalo ztrácet výkon,spadly otáčky a auto se skoro zastavilo,nereagovalo vůbec na plyn.po chvilce (2-6 sec.) nejednou otáčky zase vyskočily a jelo se dál Shocked Kde by mohl být problém Question S hrou jsem nic nedělal,pouze jsem ve čtvrtek dával new volant DFP. Udělalo mi to na Polu,Fiestě i Puntu... (šotolině i asfaltu). Ale toto dělá až DNES.... je to při jízdě do kopce - Bisanne II,Chirdonu-rovinka,Poříčí-rovinka-né skoky... vše mám zapojené jak má být,provedl jsem i reinstal ovladačů na volant (lgs501) Confused

P.S.: Dělá to nepravidelně,třeba 4 rz nic,pak jednou a zase nic.Někdy to udělá i 2x za rz Twisted Evil

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne březen 09, 2008 18:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RAFAJ David





Založen: 04. 07. 2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Lázy 11(VS)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím čím to je, ale DFP mi taky občas odělá, prostě vypadnou pedály a musím je rychle prošlápnout, aby se znovu nakalibrovaly. Sranda je to pred zatáčkou, když ti to zablokuje kola a jestě zastaví motor. Pár turnajů sem si zanadával. Přeinstaloval vše co šlo včetně Windowsů a pak se s tím naučil žít Sad Myslím, že je to zdrojem, ale stále nějak nemám čas ho vyměnit, jak půjdu upgradovat vyzkouším a dám vědět.
Příspěvek Zaslal: čt březen 13, 2008 23:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PROCHAZKA Marek





Založen: 26. 07. 2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Plzeň, Neurazy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A zkoušeli ste před každým spuštěním RBR znovu zkalibrovat volant? Mě to dělalo u G25, tak ted před každým spuštěním RBR vytáhnu volant z USB a zase zandam. Možná to taky dělaj spuštěné programy. Před spuštěním RBR vypnu z procesů hlavně antivirák a pokud máte grafiku od ATI, tak povypínat i tu. Od ATI by tam měli být procesy - v textu je ATI a další by měl být MOM.exe a možná ještě jeden proces s velkýma písmenama. Určitě z procesů povypínat programy, který by mohli šahat na net. Je to jen má teorie, že se musí vypnout programy, které by mohli šahat na net. Zatím jsem tím snad pomohl dvoum lidem + to funguje u mě, tak snad jsem vám trochu pomohl.
Příspěvek Zaslal: út červen 17, 2008 4:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To jirka Haze: no já když jsem měl DFP tak právě tyto ovladače dělaly problémy (lgs501) jsou určené spíš na G25 když jsem nainstaloval lgs 460 tak vše šlapalo ok pokud je ale budeš přeinstalovávat tak je nezapomeň odebrat i z registrů!

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út červen 17, 2008 10:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo díky za info ,ale od té doby to již neudělalo ani jednou Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt červen 19, 2008 15:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KLIMA Zdenek





Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 216
Bydliště: Smržov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no já mám lgs502 a ani jednou to neudělalo a mám DFP. Laughing

_________________
Image
http://www.zk-rallyefoto.cz - fotky z rally
http://www.hellspy.cz/?hd=1713956 - super stahování souborů a filmů
Příspěvek Zaslal: čt červen 19, 2008 19:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BEZDEK Filip





Založen: 06. 04. 2008
Příspěvky: 280
Bydliště: valašské klobouky

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mne to u imprezy WRC 06 dělá taky......někdy to neudělá vůbec někdy to udělá i 4 krát za 1 RZ a mnoho krát jsem se už vyboural. pomoc uvítám rád.

_________________
Red Bull, Bujaček RBR Team
Citroën DS3 WRC
Příspěvek Zaslal: pá červen 20, 2008 21:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Filipe sory, ale asi jsi totalní debil Evil or Very Mad . Asi tři odkazy nad tebou je to popsané a ty jak magor to napíšeš znova. Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: pá červen 20, 2008 21:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme