Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RBR pod linuxom
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
michalxo





Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 10

Příspěvek Předmět: RBR pod linuxom Odpovědět s citátem

Zdravim, len Vam oznamujem, ze RBR uz fici aj pod linuxom. Aktualne som ho prave skusal cez wine 0.9.56. Ide v pohode, akurat tam je este jeden bug. Nevidno stromy a taketo detaily. Inak sa to da hrat podla mna plnohodnotne (nemam volant, tak neviem ako to je s nimi.. keyb driver :-/ ). Myslim, ze do par tyzdnov/mesiacov to uz bude hratelne uplne na 100% (tym myslim, ze sa tam nestratia stromy, a pod.. Smile )

Edited: prave som si vsimol, ze som to supol do nespravneho vlakna na trate, tak sa ospravedlnujem Smile (potom pls vymazte tento edit, thx Smile )
------------------------------
přesunuto moderátor
Příspěvek Zaslal: st březen 05, 2008 20:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

linux? Laughing nesranduj, vykopavky nic pre mna, a RBR je vytvoreny simulator pre volant a nie pre keyboard

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: čt březen 06, 2008 7:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

michalxo:
Jo můžu potvrdit, už jsem to taky zkoušel. Bohužel mám starou sestavu (2002) s ATi 9100 a pod Lin nemám zrovna nejlepší ovladače, takže hraji ve WIN Crying or Very sad . Jestli funguje volant jsem nezkoušel, ale mělo by to běžet.

MARGECANSKY Martin:
Ohledně té klávesnice souhlasím, ale jsou tací borci, kteří jsou rychlejší než na volantech. Nechtělo se mi tomu věřit, ale třeba SKROBAN Adrian... Shocked

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: čt březen 06, 2008 10:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
FISERA Jan





Založen: 03. 08. 2006
Příspěvky: 216

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

TO MARGECANSKY Martin: Clovece, existuje tady ve foru nejaky tema, kde bys neposlal pisatele do kytek? Pro mne je to celkem zajimava informace, ze RBR jede na Linuxu. Ne, ze bych ho pouzival... rozhodne je to pro mne zajimavejsi informace, nez tvuj nazor ze RBR na klavesnici nema cenu. A myslim ze toto uz jsi nam dneska napsal v jinem tematu...

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt březen 06, 2008 11:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HALADEJ Jan





Založen: 07. 10. 2006
Příspěvky: 133
Bydliště: Považská Bystrica

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No keby má Linux DirectX, tak by som sa na Windows od toho komerčného Microsoftu ani nepozrel.

_________________
Tuning.sk Rallye Team
TEAM WEB
God save rally and its crews.
Příspěvek Zaslal: čt březen 06, 2008 15:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FISERA Jan napsal:
TO MARGECANSKY Martin: Clovece, existuje tady ve foru nejaky tema, kde bys neposlal pisatele do kytek? Pro mne je to celkem zajimava informace, ze RBR jede na Linuxu. Ne, ze bych ho pouzival... rozhodne je to pro mne zajimavejsi informace, nez tvuj nazor ze RBR na klavesnici nema cenu. A myslim ze toto uz jsi nam dneska napsal v jinem tematu...


Ja som niekoho poslal do kytek? keby sa tak stalo, vyzeralo by to uplne ale "uplne inak"Laughing jaaaaaaaj toz moj nazor tak co sa rozculujes? Wink

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: pá březen 07, 2008 13:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine, pokud nemas nic, co by mohlo ctenare daneho tematu alespon minimalne zajimat, tak k tomu tematu neprispivej. To je jedna ze zakladnich zasad chovani se ve foru. Pokud te tedy RBR pod Linuxem nezajima, tak do teto diskuze nijak nezasahuj.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: pá březen 07, 2008 14:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ok sorry

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: pá březen 07, 2008 14:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KADLEC Vladimir





Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FYI pod Linuxem volanty funguji, nektere i s force feedbackem. Live For Speed funguje v Linuxu na volantech od Logitechu i s force feedbackem, s mirne hacklym wine.

_________________
7-segmentovka pro zobrazeni prevodu
Příspěvek Zaslal: po březen 10, 2008 15:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
michalxo





Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 10

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je v poho hosi Smile Cakal som, ze niekto bude mat kecy, ze linux blabla.

Ten bug nam potvrdili, tzn. ze by ho mali opravit Smile Kedy, to uz neviem Smile
Ma to prioritu 2, cize celkom vysoko zo stupnice 1-5 (1-najvyssia).
Sem tam som zaznamenal obcasny vypadok hry, ale ked uz ta hra spadne, tak zo sebou nevezme aj system ako vo win Smile
Btw ten DirectX tam je tusim emulovany alebo ako to je spravene, pretoze rozdiel v grafike som nezbadal (okrem toho bugu bez stromov Smile ) Je to haluz jazdit po "otvorenej/viditelnej ceste na mile" Smile /aspon si clovek vychutnava krajinku/ Smile
Příspěvek Zaslal: ne březen 16, 2008 14:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michalxo





Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 10

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RBR konecne fici tak ako ma Smile
Dokonca lepsie ako vo windoze. Problem sa da vyriesit po vypnuti GLSL v regedite.. (aspon u mna.. niektorym to fici s enabled a inym vobec Rolling Eyes )

Konecne si uzijem jazdu aj s prekazkami vo viditelnosti a uz to nebude nebojacna jazda bez stromov (ked tam nie su, tak si clovek dovoli viac Smile )

Este skusit volant a bye bye WIN takmer uplne Smile
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 11:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GALLO Martin





Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 15

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

hej to je pro mě super informace potřebuju pro linux jen dvě věci Il2 a rbr takže tedˇuž možná konečně kopnu xp do kšáá ... hlavně vím že se tí mmohu zabejvat .. jinak já mám joy a na něm jen zatáčím .. protože zatáčet analogově to prostě chce ... a jinak řadím manuálně a zbytek zvládám na keyb.. joy mám jen pro to zatáčení ... volant sem testoval .. teda nějakej levnej a děs běs ... možná nějaký drahý by šel lépe .. ale joy je joy ...
Příspěvek Zaslal: so srpen 16, 2008 22:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
GALLO Martin





Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 15

Příspěvek Předmět: heelllppp .. plugin a linux Odpovědět s citátem

zdravím tak burns mi jede v linucu ale plugin ne ... ve hře v nastaveni ani neni zobrazen ... japato .. zkušenost ???? piště a díky ! no a při nabíháni p´to hodí chybku visual basic C .. ohledně DLL knihoven ... takže jakto že vám to jede ...
Příspěvek Zaslal: so září 20, 2008 19:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TOMKO Marek





Založen: 28. 09. 2008
Příspěvky: 62

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RBR funguje v Ubuntu 8,04, ale ma to jeden hacik. Aspon u mna.
Hra sa nevie spojit s internetom, cize ziadne turnaje sa nekonaju... Sad
Příspěvek Zaslal: pá říjen 03, 2008 16:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GALLO Martin





Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 15

Příspěvek Předmět: ubuntu a RBR Odpovědět s citátem

tak tak v ubuntu to jede ale pludin ne jde o knihovny dll co nekde scházejí .. makám na tom... jen není moc času ...
Příspěvek Zaslal: ne říjen 05, 2008 15:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme