Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Ruseni tymu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BEZSTAROSTI Jiri





Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 711

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V tom případě bych Ti doporučil znova přečíst příspěvek Petra Lukeše, se kterým se nedá než souhlasit. Wink

_________________
WALDA Motorsport - Jiří Bezstarosti - S1600 4EVER
Příspěvek Zaslal: so září 20, 2008 15:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud můžu přidat i můj názor,koUkal jsem na týmy,a je jich tam i dost složených ze dvou jezdců, třeba zahraničních.Možná je pro takový malý tým složený ze dvou lidí těžké shánět někoho třetího.Ale to už se tady taky psalo,proč bych měl mít v týmu několik lidí třeba ze zahraničí se kterými se ani nedomluvím,jen proto aby tým mohl existovat dál,když si v týmu vystačí 2?Mě se to netýká,je to jen můj názor.Takže zrušil bych opravdu jen ty "týmy" co tvoří pouze manažer,a smazal jezdce co nejezdí víc než měsíc nebo dva.Pokud i v těch malých týmech co jsou 2-3 jezdci jezdí třeba jen 1 a ostatní jsou "mrtvé duše",které se smažou,tak by se potom ten tým musel zrušit taky.Jenom názor...
Příspěvek Zaslal: so září 20, 2008 15:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Som tiez pre zrusenie mrtvych dusi a mazanie teamov pozostavajuce z max.2 jazdcov,... Exclamation

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: so září 20, 2008 17:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No mě se rušení týmů bude určitě týkat, protože jsem v něm sám. Ono jde taky o to, jestli někdo má název týmu jenom proto, aby nějaký název měl, nebo aby jezdil za tým s více lidmi, kvůli nominacím a tak podobně. Mě osobně šlo hlavně o to mít název týmu. Takže pokud se teď rozhodne, že budou jen týmy, kteří mají více členů už kvůli výše zmíněnům důvodům, tak se prostě nedá nic dělat a nejsem proti. Budu klidně jezdit i bez jmena týmu. Ale myslím si, že by měli zůstat existovat i týmy, které mají jen dva jezdce. I v realné rally, jsou dvě posádky tým. To jen tak k tomu ode mne.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: so září 20, 2008 19:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky tady napíšu svůj názor.Rušení týmů 2-3 lidí beru jako fakt,takový tým je opravdu tým,jen kvůli názvu,ale stejně nemá šanci.S reálem se to tady nedá srovnávat,protože tady jsou všechna auta zadarmo a lehce dostupná,navíc se to nedělí na týmy,kteří můžou používat třeba jenom Ford,takže klidně můžou mět 10lidí.Jako tým třeba ti dva lidi můžou fungovat furt(skiny,stránky,atd.),jen prostě nesplnili podmínky,tak nebudou mět tým na pluginu.Podle mě jde tady taky trošku o to,aby se prostě manažeři museli trošku činit a snažit se,aby prostě bylo víc dobrých týmů.Na druhou stranu mě ale mrzí to,že některé týmy mají zbytečně třeba 15-20lidí.Něco jako např.hostování by se mi docela líbilo,ale to by bylo asi moc složité.
Příspěvek Zaslal: so září 20, 2008 20:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jak uz jsem jednou psal, dvouclenny tym muze bodovat, takze nevidim zadny duvod, aby mel byt nucen mit vic lidi, zkuste to zvazit..
a jeste jednou bych se rad dotazal na definici aktivity, diky..

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: so září 20, 2008 20:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak odzadu:

Definice aktivity zatim neni pevna. Je nekolik variant, jako aspon jeden odjety turnaj za danou dobu, nebo aspon jedna nominace do poharu - a podobne. Jeste nejsme s Wallym rozhodnuti, jaka varianta zvitezi - navrhy jsou vitany.

Ctyri jezdci v tymu je minimum. Na tom jsme se dohodli s Wallym a nebudem to uz menit. Reknu vam to na rovinu - je tu moc tymu. Vite, kolik jich ted vlastne je? Nebudete tomu verit - 675. A z toho cca 350 ma mene nez 4 cleny. A do TR nanominovalo jezdce 45 tymu, do IRC 2008 69. Staci vam to takhle, nebo vam mam dal vysvetlovat, ze velka spousta tymu nema absolutne zadny smysl a ze cilem je aby manazeri tymu se o tymy skutecne aktivne starali, aktivne se ucastnili velkych turnaju, aktivne komunikovali s jezdci, a podobne?

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: so září 20, 2008 21:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hlasím, že už jsem svůj tým sám zrušil. Vzhledem k tomu, aby bylo do budoucna vše přehlednější, tak nemá cenu čekat, než to někdo udělá za mě. Co se týče aktivity, tak bych navrhoval tak tři měsíce. Možná, že se to někomu bude zdát hodně, ale člověk neví co se může stát a pak mi to připadá dostatečně dlouho, pokud opravdu člověk nemá čas, nebo se k tomu nedostane. A co se týče těch co mají více profilů, tak po tom by se fakt mělo jít, protože je divný, že narazíš na někoho kdo jede svůj druhej turnaj a v pohodě všechny porazí, tak to mi připadá divný.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: ne září 21, 2008 1:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no tak z rušením teamů v celku souhlas ale mazat po třech měsících profil protože jsem nejel Question podívejte třeba na Chrásta ten nejel dva měsíce a v TR nám to stejně nandá Very Happy nebo to dejte na dva a už mu zrušte profil ať máme větší šance Laughing prostě alespoň 6 měsíců Wink

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne září 21, 2008 6:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VOMOCIL Ondrej





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 108

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro pročištění týmů jsem, ono 675 týmů je fakt dost, s definicí aktivity je to těžké a přikláněl bych se taky k 6 měsícům, nevíte co se může stát (zranění, viz. Kubrt nedávno) a pak tady začínat odznova by se mi nechtělo, ale stejně bych začal, ale to je už OT.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne září 21, 2008 9:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě tady není řeč o mazání něčího profilu,ale že v tom týmu,musí být alespoň 4lidi,co pravidelně jezdí,jinak se "tým" zruší.I když mazání některých profilů by taky nebylo od věci,beztak je tady tak 80% profilů zbytečných.Ale to bych nechal alespoň tak po roce neaktivity.
Příspěvek Zaslal: ne září 21, 2008 11:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

S rušením týmů souhlasím, tak jak to je v prvním příspěvku. Cool
Mám takový nápad, možná nerealizovatelný, ale stejně to napíšu. Laughing
Rozdělil bych uživatele na dvě skupiny:

1. Online jezdci (PRIMENI Jmeno, aktivita 1 turnaj třeba za 3 měsíce (došlo by k automatickému upozornění a pokud by jezdec nic neodjel nebo "nezamkl" profil, došlo by k jeho zrušení), "zamknout" profil = prodloužení lhůty celkem třeba na 6 měsíců, ale jezdec by byl označen jako neaktivní)
Rozšíření statistiky jezdců:
- seznam týmu ve kterých daný jezdec působil
- možnost označit se jako "Volný k přestupu" = seznam jezdců bez týmu, nebo těch kteří chtějí přestoupit

2. Uživatelé fóra (volný nick, aktivita - zrušení po 6 měsících kdy se uživatel nepřihlásí na stránky). Pro ty co nechtějí být v týmu, nejezdí poháry, nechtějí zakládat turnaje, ale jen občas zajezdit online a nebo jen potřebují poradit.

=> větší přehlednost pro manažery (kdo jezdí, koho by mohli získat do týmu atd.)

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: ne září 21, 2008 12:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
KYSELY Jiri





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 71
Bydliště: Třinec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Můj názor na věc, jednočlenné týmy určitě zrušit po měsíci, ovšem když jsou v týmu dva, tak v tom nevidím problém, pokud jsou oba aktivní.

- ještě se mi nelíbí čekací lhůta 3 měsíců ..... já bych to dal tak 1 ..... vemte si, někdo založí ..... tým..... shání lidi ... a pak najednou bum, konec a další tři měsíce v tahu ... ten měsíc od ukončení(zrušení) předešlého tým se mi zdá adekvátní.
Příspěvek Zaslal: ne září 21, 2008 14:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
STOCES Jakub





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Pribram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasim stim at se zrusi teamy i o 3jezdcich.........nekdo by namitnul ze v MS taky jezdi 2 az 3 jezdci atd. To sou samy nesmysli tam jede 20 aut MAX se skupine a tady nas jede 100. AQ i ty neaktivni profily bych taky promazaval alespon v tom bude vetsi poradek. Tod muj nazor. Idea
Příspěvek Zaslal: ne září 21, 2008 18:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JURICA Stanislav





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 29
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jako čerstvý manažer týmu docela protestuju. jezdil jsem dva roky v týmu kizzme, před nedávnem jsem odešel a založil vlastní tým proto, že mě přišlo nesmyslné jezdit v týmu kde půlku lidí ani neznám. Ted sme s kamarádem založili tým, jsme tam jenom dva ale bereme to vážně. oba budem jezdit enka takže fakt nevidím důvod proč brat další cizí lidi do týmu. Udělal jsem webovky, skin, sme přihlášeni do TR atd a ted se jako dovím že to všechno bylo k ničemu?? Já sem tým založil proto abych tam mě ljenom lidi co znám. Jako pročistit týmy proč ne, ale řešil bych to trošku s citem. Nerad bych se vzdával mého týmu a ještě neraděj bych bral někoho jiného!!!

Ještě bych dodal že každý velký tým jednou začínal s 2- 3 členama .....
Příspěvek Zaslal: ne září 21, 2008 22:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme