Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Ruseni tymu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JILEMNICKY Marek





Založen: 06. 12. 2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VYSKA Tomas napsal:
HRBACEK David napsal:
S tím rušením malých týmů naprosto souhlasím, podle mě to ani v míň jak třech lidech nemá cenu hrát si na tým!!! Rolling Eyes

a jakou cenu ma nabirat do tymu cloveka, ktereho vubec neznas, a nikdy asi neuvidis a ktereho defacto nepotrebujes, jen proto, ze ti to nekdo "naridi"...

Souhlasím.. Rušení aktivních "rodinných" týmů se mi taky moc nezamlouvá.
Ve světě jezdí soukromníci? Jezdí... A proč by se to mělo rušit. Podmínkou by ale musela být aktivita.
Já osobně bych si mimo týmů posvítil na jezdce a to na neaktivisty, na jezdce nicků jako Idiot či ABC100 atp. a na jezdce s dvěma jmény. Zrovna nedávno jsem narazil na jednoho Poláka, nebudu jmenovat, který aktivně využíval dva nicky tipu jméno Příjmení, PŘÍJMENÍ jméno. Tam bych provedl čistky
Ale to je pouze můj názor
Cool
Příspěvek Zaslal: út září 23, 2008 9:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GAJDOSIK Ivo





Založen: 25. 08. 2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Kroměříž [Zl]

Příspěvek Předmět: Re: Ruseni tymu Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
Ahoj,
- Jednou tydne, pravdepodobne behem noci z nedele na pondeli, se projdou tymy mimo ochranou lhutu a opet se zrusi ty ktere budou mit 3 a mene AKTIVNICH clenu. Aktivni znamena to, ze jezdci opravdu jezdi na pluginu, zadne mrtve duse. Predem upozornuju, ze vychytavky typu "zalozim si 4 profily a budu mit tym sam pro sebe" se budou kontrolovat a po zasluze odmenovat.

VYSKA Tomas napsal:
a jakou cenu ma nabirat do tymu cloveka, ktereho vubec neznas, a nikdy asi neuvidis a ktereho defacto nepotrebujes, jen proto, ze ti to nekdo "naridi"...

JILEMNICKY Marek
Souhlasím.. Rušení aktivních "rodinných" týmů se mi taky moc nezamlouvá.
Ve světě jezdí soukromníci? Jezdí... A proč by se to mělo rušit. Podmínkou by ale musela být aktivita.
Já osobně bych si mimo týmů posvítil na jezdce a to na neaktivisty, na jezdce nicků jako Idiot či ABC100 atp. a na jezdce s dvěma jmény. Zrovna nedávno jsem narazil na jednoho Poláka, nebudu jmenovat, který aktivně využíval dva nicky tipu jméno Příjmení, PŘÍJMENÍ jméno. Tam bych provedl čistky


S tou aktivitou tak docela nesouhlasím. Čimš chci taky narazit na "problém rodinných týmů".
Přece jaké je to rešení,že budeme v týmu čtyři a z toho jen dva budeme jezdit velké pohary a ti zbylí dva budou relativně aktivně jezdit na pluginu,avšak ne poháry. Věřím totiž tomu,že by tak byla postavena jistá část týmů,aby splnili týmové normativy. Stav by to víceméně nezlepšilo.
Proto bych navrhoval:
Tým o min 2 lidech v jedné třídě aktivně jezdící min 1 (2) velké poháry s účastí min 75% odjetých soutěží v nich.
Zmizí tím mrtvé duše a zároveň se tím jasně stanoví,že pokud chci jezdit za tým,ježdění volných turnajů je málo!!
Nám z malých týmů jde hlavně o vzájemný hec,radost a zábavu,tak nám to prosím neberte..
Toť můj názor

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RC7E-14iAZc
Příspěvek Zaslal: út září 23, 2008 20:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ale tady nikdo snad nenutí nikoho jezdit velké poháry Exclamation Pouze se řeší, zda se zruší teamy o 3 a méně jezdcích Idea Jezdci musí být aktivní a jezdit na pluginu, je ale jedno jaké závody a turnaje Idea

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út září 23, 2008 22:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GAJDOSIK Ivo





Založen: 25. 08. 2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Kroměříž [Zl]

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HAZE Jiri napsal:
Ale tady nikdo snad nenutí nikoho jezdit velké poháry Exclamation Pouze se řeší, zda se zruší teamy o 3 a méně jezdcích Idea Jezdci musí být aktivní a jezdit na pluginu, je ale jedno jaké závody a turnaje Idea


No a to právě trochu nechápu..Přece pokud chci jezdit jenom na pluginu,tak nepotřebuju být v týmu a účast v něm pak pro mě ztrácí smysl..nebo mě opravte..a naopak bych zavedl že pokud se chci účastnit poháru,tak bych v týmu být měl. Pak by se s největší pravděpodobností docílilo vašeho záměru mít jen velké týmy.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RC7E-14iAZc
Příspěvek Zaslal: st září 24, 2008 10:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SIMCIK Petr





Založen: 16. 10. 2005
Příspěvky: 23
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s rušením mrtvých duších po 6-ti měsících. Minimální počet jedců v temu jsou tři.

_________________
Anvel Racing Team
Příspěvek Zaslal: čt září 25, 2008 0:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LUKES Petr





Založen: 24. 02. 2008
Příspěvky: 4

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
to VAREKA Patrik:
Souhlasim, tahle zmena je cilena proti miniaturnim tymum. Neznamena to, ze musi nutne zaniknout - klidne si muzete delat web, skiny na auta, testovaci turnaje a ja nevim co vsechno - ale nepocitejte s podporou na tehle strankach.


VAREKA Patrik napsal:
ja pochybuji ze pokud zrušíte týmy (aktivní) a jsou tam kvalitni jezdci ale ne dost rychli oproti profíkum že ho vezme někdo jako je třeba montek hsf a dalši mega týmy ja si myslím ze je to vuči aktivnim tymum nefer to se budem divat jak bojuje deset mega tymu a říkat si hmm ti jedou
PS: nic proti velkym tymum aby si nekdo nemyslel



Tak tohle je přesně můj názor. Obávám se, že limit na počet členů teamu povede finálně ke snížení konkurence a úpadku, neb to zabrání vstupu nových teamů. Málokdo začne a do měsíce sežene 3 další, a do neznámého teamu taky nikdo nepůjde. Dobré jezdce si z rozpadlých teamů vyzobou zavedený teamy, ale co s ostatníma. Budou tu pak quoty, že každej velkej tema musí přijmout i takový jezdce? Myslím, že drtivá většina jezdců z menších teamů chtějí jezdit, protože je to prostě baví, a pocit i malýho teamu je motivuje a snaží se proniknout mezi ty větší. A občas i takovej team může vyrůst a ohrožovat ty, co na špici usínají na vavřínech, a myslel jsem, že o to tu jde. V opačným případě není třeba hrát a soutěžit online.

Jinak chci říct, že si vážím práce a snahy, kterou kolem pluginu Wally a spol. dělá. A myslím, že je to jeden z nejlepších serverů tohoto typu. Už jen proto, jak se vyvíjí. A vážně, chci jim za to poděkovat...

Jediné, co mi mrzí, že tohle vlákno se tvářilo, že bylo založeno, aby lidi mohli vyjádřit svůj názor na redukci teamů. A přijde mi, že tu padlo realitivně dost konstruktivních názorů, jak to udělat. Nicméně jsou všechny ignorovány. Chápu, že jste se rozhodli, ale pak se nebylo třeba ptát na názory.

Osobně nemám problém rozšířit a sehnat lidi pro svůj team, ale s rušením opravdu aktivních teamů nesouhlasím. Pokud tedy budete mít někdo problém s tím, že by se Váš team rozpadl a ocitli byste se tím na volné noze, budu rád, když se k nám připojíte. Velmi ocením někoho, kdo se rád hrabe v setupech, případně kdo by se chtěl starat o teamové stránky. Jezdce přivítám samozřejmě také. Takže kdo jezdíte pro radost a jste odhodlaný to nandat "velikánům", napište vzkaz. Držím všem menším teamům palce a bojujte...
Příspěvek Zaslal: čt září 25, 2008 19:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENY Martin





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Mělník - Czech Republik

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Právě tu bylo v předchozím příspěvku řečeno něco, co tu plno diskutujících ani nepostřehlo. Tahle diskuse je jako házet hrách na stěnu, snažíte se tu presentovat své návrhy, ale už tu bylo jednou citováno:
"Ctyri jezdci v tymu je minimum. Na tom jsme se dohodli s Wallym a nebudem to uz menit"
Takže, kdo chcete diskutovat, mějte na paměti, 4 a více.
Příspěvek Zaslal: čt září 25, 2008 22:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

hlavně jste se všichni probudili brzo, ví se to už půl roku, že to tak bude...mohli jste se ozvat než se to zavedlo.

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: čt září 25, 2008 23:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NADVORNIK Tomas





Založen: 25. 10. 2005
Příspěvky: 105
Bydliště: Kraslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já jsem pro.. mrtvoly mazat! Jen ten počet členů v týmu.. no podle mě, min 3. by klidně mohlo být... a rodinný tým není přeci nic špatnýho Smile

_________________
KCM team - Škoda Fabia WRC 06
- Pežooo 207 s2000
vrrrrrn vrrrnn!
http://www.kcm-rbr.cz/
Příspěvek Zaslal: pá září 26, 2008 0:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

LUKES Petr napsal:
Málokdo začne a do měsíce sežene 3 další, a do neznámého teamu taky nikdo nepůjde.

No, prave naopak - novy manazer si bude muset napred domluvit lidi a pak teprve zalozit tym.

LUKES Petr napsal:
Jediné, co mi mrzí, že tohle vlákno se tvářilo, že bylo založeno, aby lidi mohli vyjádřit svůj názor na redukci teamů.

Dovoluju si upozornit, ze tohle tema tu uz visi pul roku, a vyjadroval se k tomu nekdo?

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: pá září 26, 2008 8:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj všem,

dlouho jsem na foru nebyl, a to jen proto, že mi všechno dokonale šlape a nemám tudíž potřebu řešit nějaké problémy ohledně RBR. Tím chci vyjádřit svůj dík všem, kteří nějakým způsobem přispěli k vytvoření RBR onlibneracing...klobouk dolů

k tomuto tematu: doufám, že pozorněSmile jsem pročetl všechny příspěvky na toto téma a chci také vyjádřit svůj názor.

V reálném životě makám jako šroub, od nevidím do nevidím...a k hraní her se dostanu poslední dobou zřídkakdy. Ale když už, tak jezdím online a ctím barvy svého týmu a žasnu nad dosaženými časy některých rivalů. Atmosféra je tu parádní, už ani nehraju střílečky:) Prostě jezdím jen s Vámi, lidi, páč mě to fakt baví a mám z toho radost...
... myslím si, že by jste mohli vytvořit srovnávací pohár týmů a zvolit si, kolik týmů by tu vlastně tak mohlo jezdit, aby to vše bylo dostatečně přehledné a jasné, pohár by mohl mít osm podniků po 7 dnech a jestli dobře počítám, což není jistýSmile... tak do Vánoc by bylo pořešíno a od příštího roku by jezdil jen omezený počet týmů, podle toho, jak by se umístili v poháru týmů. A třeba jednou za půl roku by se mohl "Výběrový cup" zopakovat a dát tak příležitost nově vznikajícím týmům. Nehledě na počet jezdců v týmu (ale alespoň 4 - 2krát2 ve 2 skupinách)
Koneckonců, kdo chce jezdit, může i bez týmu a jestli bude dobrej, může se třeba dělat draft jednou za půl roku před "Výběrovým cupem" a může se tak dostat do týmu, či zkusit štěstí na vlastní pěst a sehnat ještě 3 členy na nový tým a prubnoutten "Výběrový cup" s novým týmem...

toť můj názor, ale je mi to celkem fuk, jen bych rád pomohl malým týmům v motivaci, protože je to přeci jen trochu nespravedlivé vůči nim, tak ať mají aspoň nějakou šanci...Dík za čas a trpělivost při čtení tohoto příspěvku...RBR Zdar!

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: pá září 26, 2008 21:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
GAJDOSIK Ivo





Založen: 25. 08. 2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Kroměříž [Zl]

Příspěvek Předmět: Konečné stanovisko? Odpovědět s citátem

Přesně tak jak je psáno o pár řádků výše.."dlouho jsem na foru nebyl, a to jen proto, že mi všechno dokonale šlape a nemám tudíž potřebu řešit nějaké problémy ohledně RBR." <- velká pochvala pro VásSmile
Proto taky ten humbuk až po přidání upozornění na toto téma v části "Události na serveru",kde už si přece jenom všimne více lidí. Myslím že v celém vlákně je hned několik zajimavých návrhů,s jedním převládajícím.. a to nechat malé týmy,pokud jsou aktivní..
A ikdyž jsem jako ostatní četl,že jste se s Wallym již dohodli,nechcete to stanovisko ještě jednou přehodnotit?
Díky za odpověď a za všechno,co pro nás děláte,jste neskuteční borci!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RC7E-14iAZc
Příspěvek Zaslal: so září 27, 2008 19:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Rodinný tým Odpovědět s citátem

Ahoj.
Je tu spousta info i názorů s kterými vcelku souhlasím. Nechápu ale jednu záležitost ohledně "rodinných týmů".
Nikde není stanovena jejich definice, ale předpokládám že se jedná o případ, kdy na jednom PC jezdí víc "hráčů" a že toto je "zakázané"? Proč?
Znamená to snad, že pokud doma chce soutěžit víc lidí, tak musí mít každý svůj vlastní PC?
U nás je to prozatím tak, že se dost často sejdem a jezdíme dohromady, je to velká prča. Do konce roku by si měl Milan pořídit "vlastní železo" a tím pádem z mého budu jezdit jen já s Dášou. Ale i tak Milan má syny a ti budou chtít jezdit určitě taky, když už budou mít RBR doma. A to nemluvím o bráchovi. Ten se se svým synem taky chystá vstoupit do tohoto krásného kolotoče.

V každém případě Vám, provozovatelům pluginu, chci vyseknou velkou poklonu za tak zajímavou a propracovanou možnost, zazávodit si RBR proti ostatním nadšencům tohoto "sportu". Jste fakt machři, to se musí nechat.
Držím Vám palce do další činnosti.

PS: prosím o objasnění celé záležitosti. Dík Faustýn
Příspěvek Zaslal: po říjen 06, 2008 21:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BEZSTAROSTI Jiri





Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 711

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak určitě to není o tom že by několik lidí nesmělo jezdit na jednom počítači... Very Happy Jde o to, aby týmy nebyly z méně než 4 jezdců, jak jich bude víc, tak je asi úplně jedno jestli to je nebo není rodinný tým (myšleno jako rodinna v jednom týmu). Wink

_________________
WALDA Motorsport - Jiří Bezstarosti - S1600 4EVER
Příspěvek Zaslal: po říjen 06, 2008 21:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Rodinný tým Odpovědět s citátem

Ahoj Jirko.
To se Ti řekne, Ty jsi bezStarosti.
Reaguji s hrůzou v očích na úplně první příspěvekv tomto vlákně - založím si 4 profily . . . Jak to chtějí diferencovat? Mám docela nahnáno. právě jsem investoval do volantu a byl bych pěkně vykolejen, pokud bych byl odměněn. Předpokládám, že Ty nejsi ten kdo o tom rozhoduje, ale i tak dík za odpověď. Faustýn
Příspěvek Zaslal: po říjen 06, 2008 21:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme