Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rally school stage
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Rally school stage Odpovědět s citátem

Se mi zda, ze se nejak neobnovuje rekord, sposta lidi to zajelo rychleji nez richard a ja tam psano asi 2 minuty ci co?!?

Jakej mate zajetej na tyhle trati rekord?? ja 1:15:13
chtel jsem to jednou zopakovat a bliz nez pul sekundy jsem od toho casu nebyl Smile)
Příspěvek Zaslal: so březen 19, 2005 1:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MRNUSTIK Radek





Založen: 22. 02. 2005
Příspěvky: 90
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam 1:18:29
Příspěvek Zaslal: ne březen 20, 2005 11:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsem ten rekord u Rally school opravil. Bohužel se nebraly v potaz výsledky pod 1:40 Sad
Příspěvek Zaslal: po březen 21, 2005 0:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: Rally school stage Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Se mi zda, ze se nejak neobnovuje rekord, sposta lidi to zajelo rychleji nez richard a ja tam psano asi 2 minuty ci co?!?

Jakej mate zajetej na tyhle trati rekord?? ja 1:15:13
chtel jsem to jednou zopakovat a bliz nez pul sekundy jsem od toho casu nebyl Smile)


Ja mam neco pres 1:17. Uprime jedes po trati, nebo rekneme "zesiroka". Dival jsem se na nejake casy na inetu kolem 1:15 a tam to brali obcas hodne travou, zborili plutek, a brod vypadal, ze to jeli 10 zasebou a jednou to skok vysel Smile
Příspěvek Zaslal: ne březen 27, 2005 21:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A kde jsi se na to dival na netu? No tech 1:15:13 se mi uz nikdy nepodarilo ani zopakovat, pod tech 16 sekund to jde, ale neni to jednoduche. Plot jsem nikdy nezboril Prvni sikanu si trochu zkratim, ale jedu ji na plny plyn a pak jeste zkratim tu posledni sikanu pred cilem, ale do brodu se neda jet na plny plyn, to je nesmysl, to auto nekam vyleti, tam se brzdit musi Smile)
Příspěvek Zaslal: po březen 28, 2005 19:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
A kde jsi se na to dival na netu? No tech 1:15:13 se mi uz nikdy nepodarilo ani zopakovat, pod tech 16 sekund to jde, ale neni to jednoduche. Plot jsem nikdy nezboril Prvni sikanu si trochu zkratim, ale jedu ji na plny plyn a pak jeste zkratim tu posledni sikanu pred cilem, ale do brodu se neda jet na plny plyn, to je nesmysl, to auto nekam vyleti, tam se brzdit musi Smile


Tak se mrkni na http://www.swedishsimracers.com/rbr/rallies.cfm?rally=1&stage=71 tech 1:15 uz davno neplati Smile rekord je 1:12.93 a da se tam stahnout i reply. Cas 1:16 je az na 111 miste Shocked

mimochodem, vcera jsem jel tvoje 2xjaponsko a protoze jsem podcenil pripravu, tak jsem prvni RZ na mokru nezvladl a kdyz jsem videl na konci o kolik jsem zaostal, tak jsem si to zle vycital Smile
Příspěvek Zaslal: st březen 30, 2005 17:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podivam se na to... Ale moc tomu neverim, to musi byt nejaky podvod... Mrku se na to Sad
Příspěvek Zaslal: st březen 30, 2005 21:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Podivam se na to... Ale moc tomu neverim, to musi byt nejaky podvod... Mrku se na to Sad


Dival jsem se a nejak podezrele mu to sedi. Nebal bych se tipnout, ze ma upravenou fyziku.
Příspěvek Zaslal: čt březen 31, 2005 14:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Beru zpet, da se to v pohode zajet Smile) Hral jsem mozna 3 HODINY Školu a z casu 1:15:13 jsem se zlepsil na 1:14:86 cili za 2 roky to zvladnu Smile) Ja fakt nevim, vsechny ty casy co tam jsou se mi zdaji nejake divne, dival jsem se jeste na Chirdonhead a oni to zajedou o 10 sec rychleji a Noiker o 20 sec. To je proste blbost... Jako je fakt, ze neco maji nechutne nacakane, ale na te skole by to 2 sce nemohlo dat... Ja tedy nemam volant s feedbackem a nemuzu brzdit levou, ale porad nevim jestli by to stacilo...
Jenom mimochodem, nezda se ti, ze po prujezdu 1. brodu na plny plyn, protoze se mi zda, ze brzdi az za nim mu to nejak malo skocilo? Smile)
Příspěvek Zaslal: čt březen 31, 2005 19:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Beru zpet, da se to v pohode zajet Smile) Hral jsem mozna 3 HODINY Školu a z casu 1:15:13 jsem se zlepsil na 1:14:86 cili za 2 roky to zvladnu Smile) Ja fakt nevim, vsechny ty casy co tam jsou se mi zdaji nejake divne, dival jsem se jeste na Chirdonhead a oni to zajedou o 10 sec rychleji a Noiker o 20 sec. To je proste blbost... Jako je fakt, ze neco maji nechutne nacakane, ale na te skole by to 2 sce nemohlo dat... Ja tedy nemam volant s feedbackem a nemuzu brzdit levou, ale porad nevim jestli by to stacilo...
Jenom mimochodem, nezda se ti, ze po prujezdu 1. brodu na plny plyn, protoze se mi zda, ze brzdi az za nim mu to nejak malo skocilo? Smile)


Bohuzel takove casy uz zajizdis napr ve skole normalne. Driv jsi mel skolu za najakych 1:17 a ted 1:15. Neni ti to blbe Smile Myslim si, ze to maji nechutne najete a navigator je jen orientacni. Uz vi presne jak si do ktere zatacky najet, kdy brzdit, kde to hodi ... Zajimave by bylo srovnani na uplne nove RZ, kterou nikdo nezna Smile
A jak pises, brod i treba brzdeni do zatacek maji hrozne klidne a kratke, ale nechci jim krivdit, ze maji upravenou fyziku.
Příspěvek Zaslal: po duben 11, 2005 15:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jednou jsem jezdil s hodně měkkym nastavením, a v tý rally škole mi to na brodu v plný rychlosti skoro ani neskočilo, takže je to asi taky v nastavení...
Příspěvek Zaslal: po duben 11, 2005 16:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ing.-Santus





Založen: 21. 08. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: PRAHA

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

S jakým autem to zajíždíte? Já jsem rád za svůj čas 1:21:91, hehe. Asi budu muset víc trénovat pfffff...
Příspěvek Zaslal: út srpen 23, 2005 23:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Auten to neni Sad Jezdim s Imprezou a mam to za 1:14 ostatni vetsinou jezdi s Xarou, je mozna lepsi, ale auto nic nevyresi
Příspěvek Zaslal: st srpen 24, 2005 14:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ing.-Santus





Založen: 21. 08. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: PRAHA

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem ani moc nedoufal v to, že je to autem Smile Asi jde dost o nastavení, tomu ale teda nerozumim, se vsadim že štelování zabere hodiny, na to nemam nervy. Taky jsem koukal na některý ty dema....zajímavý.
Příspěvek Zaslal: st srpen 24, 2005 21:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Posli mi mail a ja ti poslu svoje nastavni na skolu. Je to na imprezu
Příspěvek Zaslal: st srpen 24, 2005 21:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme