Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rally school stage
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ing.-Santus





Založen: 21. 08. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: PRAHA

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Oukej, dík.

BTW: Nemá někdo setupy na škodárnu?
Příspěvek Zaslal: st srpen 24, 2005 21:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ing.-Santus





Založen: 21. 08. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: PRAHA

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem konečně zjistil jak si nastavit pedály na dvě osy, problém je v tom, že si na to nějak nemůžu zvyknout. Rekord už jem si ale vylepšil na 01:19:52 na základní nastavení...
Příspěvek Zaslal: st srpen 24, 2005 22:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ing.-Santus napsal:
Tak jsem konečně zjistil jak si nastavit pedály na dvě osy, problém je v tom, že si na to nějak nemůžu zvyknout. Rekord už jem si ale vylepšil na 01:19:52 na základní nastavení...


Tak jak sto udělal? Hmm? Jestli to neni tajemství. Díky

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: čt srpen 25, 2005 10:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ing.-Santus





Založen: 21. 08. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: PRAHA

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BLACK*SNIPER napsal:
Tak jak sto udělal? Hmm? Jestli to neni tajemství. Díky


Heh, neni to tajemství, je to přímo v ovladačích volantu. Jsem si týhle volby nikdy nevšim. Jsou tam dva mody, Combined (pro jednu osu) a Separate (pro dvě osy). Pak už jen stačilo naštelovat to v RBR a tradááá brzdim levou....a moc mi to nejde Smile
Příspěvek Zaslal: čt srpen 25, 2005 11:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ok. Díky skusim. Twisted Evil

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: čt srpen 25, 2005 12:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ing.-Santus





Založen: 21. 08. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: PRAHA

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BLACK*SNIPER napsal:
Ok. Díky skusim. Twisted Evil


No podle toho co máš za volant já mám Microsoft FF Wheel.

Škorpíku dík za setapy, se jezdí hned jináč. Zaznamenal jsem další zlepšení na 01:18:40. Akorát se mi tam objevil Bárnsův duch a nějak se ho nemůžu zbavit, hrozně mě irituje, kde ho mam vypnout? Dík.
Příspěvek Zaslal: čt srpen 25, 2005 13:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirik





Založen: 10. 08. 2005
Příspěvky: 3
Bydliště: Havířov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ing.-Santus napsal:
BLACK*SNIPER napsal:
Ok. Díky skusim. Twisted Evil


No podle toho co máš za volant já mám Microsoft FF Wheel.

Škorpíku dík za setapy, se jezdí hned jináč. Zaznamenal jsem další zlepšení na 01:18:40. Akorát se mi tam objevil Bárnsův duch a nějak se ho nemůžu zbavit, hrozně mě irituje, kde ho mam vypnout? Dík.


Hmm, URCITE nejedes Richard Burn's Challenge? A jestli jedes Jednu RZ, mas URCITE vypnuto Predchozi jizdy (nebo tak nějak-posledni polozka v poslednim menu pred spustenim zkousky). Jinak teda nemam ani poneti. Jiným způsobem se ghost car vypnout neda (aspon co ja vim - a mel bych, vzdyt to hraju od podzima:). Pomoci by mohlo, kdybys sobe stahnul RBR Mod Collection (posledni verzi) z www.richardburnsrally.nejhry.cz. Nekde by tam mel byt mod, ktery upravuje (neodstranuje?) ghost cars. Jinak gratulace k separate axis. Na L-foot braking si rychle zvyknes.
Příspěvek Zaslal: čt srpen 25, 2005 16:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ing.-Santus





Založen: 21. 08. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: PRAHA

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jirik napsal:
Hmm, URCITE nejedes Richard Burn's Challenge? A jestli jedes Jednu RZ, mas URCITE vypnuto Predchozi jizdy (nebo tak nějak-posledni polozka v poslednim menu pred spustenim zkousky). Jinak teda nemam ani poneti. Jiným způsobem se ghost car vypnout neda (aspon co ja vim - a mel bych, vzdyt to hraju od podzima:). Pomoci by mohlo, kdybys sobe stahnul RBR Mod Collection (posledni verzi) z www.richardburnsrally.nejhry.cz. Nekde by tam mel byt mod, ktery upravuje (neodstranuje?) ghost cars. Jinak gratulace k separate axis. Na L-foot braking si rychle zvyknes.


No jedu čelenč, ale ještě včera tam ten duch nebyl. RBR Mod Collection mam, juknu se jestli tam tekovej mod je, dík za radu. Ona zas taková tragédie to neni, žejo, budu jezdit rychlou relý. Gratulaci přijímám, mám rád svůj volant Smile
Příspěvek Zaslal: čt srpen 25, 2005 17:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ing.-Santus napsal:
Jirik napsal:
Hmm, URCITE nejedes Richard Burn's Challenge? A jestli jedes Jednu RZ, mas URCITE vypnuto Predchozi jizdy (nebo tak nějak-posledni polozka v poslednim menu pred spustenim zkousky). Jinak teda nemam ani poneti. Jiným způsobem se ghost car vypnout neda (aspon co ja vim - a mel bych, vzdyt to hraju od podzima:). Pomoci by mohlo, kdybys sobe stahnul RBR Mod Collection (posledni verzi) z www.richardburnsrally.nejhry.cz. Nekde by tam mel byt mod, ktery upravuje (neodstranuje?) ghost cars. Jinak gratulace k separate axis. Na L-foot braking si rychle zvyknes.


No jedu čelenč, ale ještě včera tam ten duch nebyl. RBR Mod Collection mam, juknu se jestli tam tekovej mod je, dík za radu. Ona zas taková tragédie to neni, žejo, budu jezdit rychlou relý. Gratulaci přijímám, mám rád svůj volant Smile


Předtím tam ten duch nebyl asi proto, žes byl rychlejší než pan Šampion:)
Příspěvek Zaslal: čt srpen 25, 2005 17:09
Návrat nahoru
Ing.-Santus





Založen: 21. 08. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: PRAHA

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Předtím tam ten duch nebyl asi proto, žes byl rychlejší než pan Šampion:)


To jako myslíš že byl za mnou a neviděl jsem ho? Smile Tak to asi ne Smile) Nebyl tam vůbec to vim jistě...ale to je jedno, nemá cenu tohle řešit.
Příspěvek Zaslal: čt srpen 25, 2005 17:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ing.-Santus napsal:

Škorpíku dík za setapy, se jezdí hned jináč. Zaznamenal jsem další zlepšení na 01:18:40.

Myslis, ze ti pomohly ty setupy, nebo ses vyjezdil? Me totiz Skorpikovy setupy nepomohly. Ale mozna to bylo tim, ze byly dost podobny mym Smile
Příspěvek Zaslal: čt srpen 25, 2005 21:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ing.-Santus





Založen: 21. 08. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: PRAHA

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Myslis, ze ti pomohly ty setupy, nebo ses vyjezdil? Me totiz Skorpikovy setupy nepomohly. Ale mozna to bylo tim, ze byly dost podobny mym Smile


No, asi obojí. trošku jsem se vyjezdil i pomohly setapy. Jsem prvně jezdil se škodárnou se základem a když jsem zkusil subaru a škorpiónův setap, tak se mi jelo o dost líp. Schválně jsem si potom dal zase šáde a vymlel se hned v první šikaně Smile
Příspěvek Zaslal: čt srpen 25, 2005 21:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ing.-Santus napsal:
Hrouda napsal:
Myslis, ze ti pomohly ty setupy, nebo ses vyjezdil? Me totiz Skorpikovy setupy nepomohly. Ale mozna to bylo tim, ze byly dost podobny mym Smile


No, asi obojí. trošku jsem se vyjezdil i pomohly setapy. Jsem prvně jezdil se škodárnou se základem a když jsem zkusil subaru a škorpiónův setap, tak se mi jelo o dost líp. Schválně jsem si potom dal zase šáde a vymlel se hned v první šikaně Smile
Ja jsem byl taky zvedavy na skodovku, tak jsem s ni zkusil jeden championat a byl jsem prekvapenej, jak dobre sedi. Ale ona je dost tezka, a ma kratsi rozvor, tak je potreba jinak najizdet do zatacek. Na rozdil od P307, ktera mi ale vubec nesedla. Jen pet kvaltu a nebyl jsem schopnej nastavit poradne svornost diferencialu. Ted zkusim Xsaru 2005 a potom zpatky s Subaru. Ale Skorpionovi to nerikej, on mi zakazal jezdit s jinyma autama Wink
Příspěvek Zaslal: pá srpen 26, 2005 10:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ing.-Santus





Založen: 21. 08. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: PRAHA

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hehe, já teď jezdim se subaru a mam novej rekord 01:17:49. Když to takhle půjde dál tak bych to aspoň pod těch sedmnáct stáhnout mohl. Ale je mi trošku líto šáde, nejradši bych jezdil s ní ale nechce se mi s**t se setapama...

_________________
Ing. Santus
Příspěvek Zaslal: pá srpen 26, 2005 13:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ing.-Santus napsal:
Hehe, já teď jezdim se subaru a mam novej rekord 01:17:49. Když to takhle půjde dál tak bych to aspoň pod těch sedmnáct stáhnout mohl. Ale je mi trošku líto šáde, nejradši bych jezdil s ní ale nechce se mi s**t se setapama...
Sad Tak ty nebudes souper pro me, jestli budes vsude tak rychlej.
Příspěvek Zaslal: pá srpen 26, 2005 16:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme