Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

PADANI RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DOBROTKA Michal napsal:
Takto:

1. moze to byt samotnou hrou, co viem niekedy sa stane ze to padne... Skus si od niekoho zohnat uz nainstalovanu hru ktora funguje (nepada) a proste si ju skopcit.

2. hovoris ze mas novu masinu - moze to byt neodladenym hardverom. Skus trebarz na zaciatok otvorit skrinku aby sa ti masina lepsie chladila. (podla tvojho popisu tipujem tuto moznost)

Snad pomoze...


Vieš koľko má môj procesor pri závode - 70 stupňov ! a nepadá mi to ! Ale máš pravdu, že treba nájsť vhodný ovládač , hlavne na grafiku ! Nie všetky novšie ovládače ti pomôžu ! Preto aj ja používam starší ovládač, ktorý je funkčný aj pri iných hrách ,viď hore ( GTR2, TOCA Race Driver 3 a pod ).
Příspěvek Zaslal: út březen 25, 2008 10:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DOBROTKA Michal





Založen: 01. 11. 2005
Příspěvky: 4

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je individualne, to moze byt posahany procak, pamate, doska alebo karta... proste treba odladit...
Příspěvek Zaslal: út březen 25, 2008 21:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LAPSANSKY Robert





Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Spišska Nová Ves-Slovensko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takze.Moj problem sa zmenil na toto.RBR mi spadne len pri niektorych turnajoch.Pri nacitani RZ mi zastanie nacitanie so spominanym zvukom BZUUUUM,a zobrazi sa okno MICROSOFT VISUAL C+ + RUNTIME LIBRARY.V okne je text ale anglicky,takze neviem o co presne ide.Stretol sa niekto z niecim takym?
Příspěvek Zaslal: út březen 25, 2008 21:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Robert Lapsansky napsal:
Takze.Moj problem sa zmenil na toto.RBR mi spadne len pri niektorych turnajoch.Pri nacitani RZ mi zastanie nacitanie so spominanym zvukom BZUUUUM,a zobrazi sa okno MICROSOFT VISUAL C+ + RUNTIME LIBRARY.V okne je text ale anglicky,takze neviem o co presne ide.Stretol sa niekto z niecim takym?


eheh,. toto som uz niekde videl, hmmm.... asi pred minutou o topic vyssie... Laughing

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: út březen 25, 2008 22:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Robert Lapsansky napsal:
Takze.Moj problem sa zmenil na toto.RBR mi spadne len pri niektorych turnajoch.Pri nacitani RZ mi zastanie nacitanie so spominanym zvukom BZUUUUM,a zobrazi sa okno MICROSOFT VISUAL C+ + RUNTIME LIBRARY.V okne je text ale anglicky,takze neviem o co presne ide.Stretol sa niekto z niecim takym?


Tu máš link na nainštalovanie MICROSOFT VISUAL C++ :

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=32bc1bee-a3f9-4c13-9c99-220b62a191ee&displaylang=en

Ale určite preinštaluj directx posledná verzia z marca 2008 a ovládač ku grafike. Spúšťaj hru cez RichardBurnsRally_SSE.exe !

Ak ti už pôjde, tak si urob kópiu hry a bude pokoj.
Ešte dodatok : tu je problem v online hre ! Lebo toto padanie hry sa stávalo aj mne a v rýchlej rally alebo sezóne to nikdy nerobilo. Asi v online hre je plugin citlivejší na nastavenie hardwaru,ovládačov, rýchlosť pripojenia k netu - možným chybám v prenose dát .....
Příspěvek Zaslal: st březen 26, 2008 11:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LAPSANSKY Robert





Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Spišska Nová Ves-Slovensko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosim ta Mirko,mohol by si poradik aky ovladac ku grafike mam naistalovat,alebo aky mas ty a kde by som ho mohol stiahnut?Mas pravdu asi to bude tym PLUGINOM,lebo ani mne to nepada ani v sezone,a rychlej relly
Příspěvek Zaslal: čt březen 27, 2008 21:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Robert Lapsansky napsal:
Prosim ta Mirko,mohol by si poradik aky ovladac ku grafike mam naistalovat,alebo aky mas ty a kde by som ho mohol stiahnut?Mas pravdu asi to bude tym PLUGINOM,lebo ani mne to nepada ani v sezone,a rychlej relly


Na tejto stránke sú vylepšené nvidia drivery pre hry : Môžeš si vyskúšať viacero, ale zatiaľ v ľavom okne máš TOP 10 downloads: kde je spomínaný ovládač XTreme-G 163.76 XP 32bit . Mne šlape najlepšie len tento.

http://www.tweakforce.com/index.php?option=com_docman&task=doc_details&gid=778&Itemid=1
Příspěvek Zaslal: po březen 31, 2008 16:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Stanislav





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 77
Bydliště: Doloplazy okr.Prostejov(momentalne UK)

Příspěvek Předmět: Re: PADANI RBR Odpovědět s citátem

cau,chlapi,ja mam podobny problem ale jen pri nacitani czech stage,najede mi to do pulky a pak to napise runtime error a neco o richard burns sse.exe,pri odkliknuti to spadne do windowsu,mam vistu,nevite co s tim? diky moc
Příspěvek Zaslal: ne duben 06, 2008 17:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LAPSANSKY Robert





Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Spišska Nová Ves-Slovensko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

skus ta na nasej teamovej stranke,v DOWNLOAD,celkom dole.Malo by to pomoct.Pocul som ze VISTA je o hovne.pravda?
Příspěvek Zaslal: út duben 08, 2008 21:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No ja uz dalej neviem, nemozem odjazdit skoro ziadny turnaj, furt mi to spadne, volant sa prudko pretoci do lava, monitor vypne a blika, co je s tim sakris, moja zostava.,

AMD Athlon 64 3000+/2,0 GHz, 1500 Ram, 180Gb Hdd, Grafika: Ati Power Color x1950 Pro 512mb/256Bit, Doska: As Rock 939, Zdroj : GEMBIRD 650W

Pc to asi nebude, mozno este tie catalysti tych po****ych Japonskych inzinierov,catalyst mam najnovsiu verziu 8.3., nastavenie mam: AGP8x,Agp read-on,agp write-of, fast write off.,

kde moze byt chyba? dik za rady

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 16:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

zkus fast write on

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 19:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MARGECANSKY Martin napsal:
No ja uz dalej neviem, nemozem odjazdit skoro ziadny turnaj, furt mi to spadne, volant sa prudko pretoci do lava, monitor vypne a blika, co je s tim sakris, moja zostava.,

AMD Athlon 64 3000+/2,0 GHz, 1500 Ram, 180Gb Hdd, Grafika: Ati Power Color x1950 Pro 512mb/256Bit, Doska: As Rock 939, Zdroj : GEMBIRD 650W

Pc to asi nebude, mozno este tie catalysti tych po****ych Japonskych inzinierov,catalyst mam najnovsiu verziu 8.3., nastavenie mam: AGP8x,Agp read-on,agp write-of, fast write off.,

kde moze byt chyba? dik za rady


Mne si písal, že si denne cez dxdiag kontroluješ mašinu ! Ja by som reinštaloval windows. Čo sa týka ovládačov, nie najnovší ovládač ti pomôže, skôr naopak. To platí hlavne u RBR ! Ja som sa vrátil k ovládaču ( mám GF 5700) z roku 2006 !!! a mám pokoj aj so sekaním hry .


Naposledy upravil KUREK Miro dne st duben 09, 2008 21:10, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 20:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak chalani, uz je problem vyrieseny,. TR textury... su totalne nekompatibilne s RBR, aspon umna, 2 etapy TR zvladne ale ak hram vseobecne tak to pada jak... odinstaloval som vsetko,co suvisi s TR a ono to ide jak po masle, a ak mam nainstalovane tie TR textury, robia sa mi take graficke nerovnosti(ciary) po monitore, asik tolko,... dik za rady hosi Wink

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 21:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MICHAL Martin napsal:
zkus fast write on


Ono mi to nejak nechce zapnut, v biose mam on, ak dam v catalyste on, restartujem pc, obrazovka je taka spomalena akosi, takych 5 az 10 minut, asi to testuje alebo co, a potom nic, ziadna zmena sa neprejavi, skusal som to vseliak,

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 21:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MARGECANSKY Martin napsal:
tak chalani, uz je problem vyrieseny,. TR textury... su totalne nekompatibilne s RBR, aspon umna, 2 etapy TR zvladne ale ak hram vseobecne tak to pada jak... odinstaloval som vsetko,co suvisi s TR a ono to ide jak po masle, a ak mam nainstalovane tie TR textury, robia sa mi take graficke nerovnosti(ciary) po monitore, asik tolko,... dik za rady hosi Wink



To som rád, že si to tak rýchlo vyriešil. Ach tie textúry, to bude problém asi aj s tým sekaním v hre.
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 21:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme