Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

PADANI RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj Miro,. aj sekanie to poriesilo, mas pravdu

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 21:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUCERA Stanislav





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 77
Bydliště: Doloplazy okr.Prostejov(momentalne UK)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a jak se jmenuji ty vase stranky,diky
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 23:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

kucera stanislav napsal:
a jak se jmenuji ty vase stranky,diky


to si sa pýtal koho ?
Příspěvek Zaslal: čt duben 10, 2008 15:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Stanislav





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 77
Bydliště: Doloplazy okr.Prostejov(momentalne UK)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

odovidal mi LAPSANSKY Robert,tak jeho,potrebuji poradit ohledne runtimu,padaji mi turnaje,hlavne pribramsky a nevim proc,mam vsechno ale pada to.
Příspěvek Zaslal: čt duben 10, 2008 15:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Stanislav





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 77
Bydliště: Doloplazy okr.Prostejov(momentalne UK)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ty nevis cim to je? dik
Příspěvek Zaslal: čt duben 10, 2008 15:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

kucera stanislav napsal:
ty nevis cim to je? dik


Otázka "padá mi hra" je dosť všeobecná, ale keď píšeš, že ti to robí len pri Příbramských, tak ich znova preinštaluj, aj otočené trate a obrátenú školu .
Ak to nepôjde, tak si prečítaj všetky príspevky od začiatku toho tématu a urob si z toho záver, čo spôsobuje padanie hry.
Nakoniec možno prídeš na to, že lepšie celú hru preinštalovať nanovo a nemusíš sa zdržiavať hľadaním chyby. ICQ ti je k dispozícií.

Tá stránka je http://www.svkmotorsport.wbl.sk/Download.html
Příspěvek Zaslal: čt duben 10, 2008 20:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Stanislav





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 77
Bydliště: Doloplazy okr.Prostejov(momentalne UK)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

diky moc,budu zkouset dal,ja uz jsem vsechno zkusil,vsechno preinstaloval dvakrat ale kdyz je v nejakym turnaji cz stage tak mi to ve tretine necitani spadne do windows,ale uz se mi i stalo ze mi pribram najela,ta posledni co byla ted v turnajich,to byla vyjimka a nevim proc,ja uz mel radost ze to jde atak jsem zkusil turnaj czech stage a spadlo to zase,jediny co jsem vypozoroval je ze u trati stryckuv okruh v s hakedownu mam napsanou delku 0.00km a ten turnaj jmenem pribram to tam mel napsany u prvni rz taky 0.0km,ten mi najel,ostatni kde je napsany napr.6.4km tak ten mi spadne,nevim jestli to ma na to vliv ale uz hledam kazdou blbost,tak jeste jednou diky zxa odpovedi.
Příspěvek Zaslal: čt duben 10, 2008 20:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tých 0,0 km mám v šejku aj ja ! To nie je problém.
Příspěvek Zaslal: čt duben 10, 2008 21:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RYBAR Jan





Založen: 17. 02. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Zarnovica/Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pani nema niekto nahodou taky problem ako ja???....hra mi spadne skoro vzdy ked sa ide prechod z povodnej trate na Falstone II...hra mi pri nacitani tejto RZ spadne do WIN...mam aj .DMP subor takze ak sa niekto vyzna v tom tak by to mohol pozriet...

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po květen 19, 2008 19:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

toto dělá i mě když je nějaký turnaj kde je i Falstone II ,tak mi to většinou padne do win.Jestli to je ale po orig. RZ nebo ne to už nevím

_________________
Ford Fiesta S1600

http://www.kcm-rbr.cz/
Příspěvek Zaslal: po květen 19, 2008 21:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes som išiel turnaj ENGLAND a stalo sa mi to po dlhom čase znova, keď má načítať Falstone II, tak to spadne do WIN. Nerobí to ale vždy. Skúšal som naschvál turnaje s Falstone II ,ale spadne mi to možno jedenkrát z desiatich.
Aj som to po prvom padnutí všetko preinštaloval, ale aj tak sa to občas stane. Je to podivuhodná hra. Nikdy nevieš čo ti vyvedie. Very Happy
Příspěvek Zaslal: ne červen 15, 2008 15:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ULIK Marek





Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 156
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Zdravím... Odpovědět s citátem

už jsem tu jednou řešil problém s grafikou a teď mám na Vás ještě jednu otázku.
Když jedu RZ, všechno v pohodě, najednou se do sluchátek ozve zasyčení a vím, že hra se stopne.
Na simracing.cz mi jeden borec psal, že je třeba pošolichat grafiku v configu, sice už neví jak, ale je to prý grafikou. Asi má pravdu, protože jinak provozuju hry jako GTR2, Assassins Creed, PES2008 a třeba tu poblázněnou arkádu CMR Dirt na plný detaily a je to v naprosté pohodě.
Tak se ptám, zda-li prosím nevíte kde se ta grafika nastavuje, krom toho jednoduchýho okénka, kde toho zrovna moc nenastavim?

Předem díky za jakoukoli radu
Příspěvek Zaslal: so červen 21, 2008 12:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HERTL Jaroslav





Založen: 24. 06. 2007
Příspěvky: 24

Příspěvek Předmět: pád na plochu Odpovědět s citátem

Tak jsem vše pročetl, ale není to co potřebuju. Mě padá hra pouze při načítání RZ Oslí-Strýčkovy a to jen občas. Minulý týden jsem takto přišel o pár pohárků kdy jsem vypadl z průběžného 1 nebo 2 místa. Přeinstaloval jsem celou příbram a pod a nic. Ve středu jsem přeinsta. celé RBR a do dneška byl klid, ale večer zase pád na plochu. Rz se načte naskončí auto na startu a pak tma a plocha. Nevíte čím to může být a máte někdo stejný problém. Proč jen tato RZ, při jiných mi to ještě nikdy nepadlo. Díky za rady.
Příspěvek Zaslal: ne srpen 10, 2008 21:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když už je tady řeč o tom padání,já mám na padání štestí (nebo smůlu?),když mi to aspoň 2x denně nespadne tak se sam divím.Ale chci se zeptat za jakých podmínek se vytvoří ten soubor DMP?Až do nedávna jsem si myslel že při každém pádu hry,i při výpadku proudu,bohužel v posledním závodě RBR4-CUP jsem zjistil že při elektrice ne.Pak mi bylo řečeno že při každém pádu kromě elektriky ale nedávno jsem jel závod,spadlo mi to hned při načítání první RZ,zkusil jsem si hned rozjet znova,už se mi to stalo že při první RZ když se neodstartuje tak se můžu vrátit,hra naběhla a hned po dokončení RZ1 když naskakovali výsledky to spadlo znova.Většinou mi to padá při načítání.Koukal jsem do DMP a nic se nevytvořilo ani při jednom pádu.Tak jsem si říkal že kdyby se mi to stalo v nějakém větším turnaji tak bych bez DMP byl zase v pr.... a nikdo by mi zas nevěřil že mi to takhle spadlo.Jak se teda dá dokázat že hra padá když se mi DMP nevytvořií? Včera mi to spadlo zase ale to už se DMPčko zase vytvořilo
Příspěvek Zaslal: po srpen 11, 2008 17:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To se dokázat nedá. Také mě to párkrát postihlo... Crying or Very sad

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: po srpen 11, 2008 18:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme