Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

PADANI RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vašku já mám z padáním problémy od samýho začátku co to jezdím a už na třetím komplu,podle všeho by to chtělo asi ještě jeden kompl speciálně jen a jen na RBR a nic jinýho v tom ani nepoužít nebo už nevím co Laughing .Je fakt že na tomhle novým mi to padá o trošku míň,ale zasejc to pořád zamrzá takže bych řekl že to je ještě horší.Ale ne jen v RBR,zamrzá mi to i v klidu ale to už odbočuju.
Ze začátku jsem si tam nahrával do RBR různý modifikace a bylo mi řečeno že čím víc tam toho je co tam nepatří,tím je to horší,jenže i když jsem jezdil jen s čístou instalací bez úprav jen s pár autama tak to bylo pořád stejný.S tímhle bych taky potřeboval poradit...

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: pá leden 08, 2010 12:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vašku a jak jsi na tom s chlazením PC Question Mě to padalo a sekalo se, když jsem měl vysokou teplotu PC. Nebo může být jen zaprášený a ucpaný větráček...

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: pá leden 08, 2010 12:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOCOUREK Vasek





Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mam 2 měsíce starej počítač,na starym to běželo v pohodě.s chlazenim jsem v pohodě-dirt2,cod6,wolfenstein,všechny tady ty hry běžej naprosto v pohodě bez 1 spadnutí,dělá to jenom RBR a díky koumákum co podváděli v TR se změnili pravidla,málokdy to spadne na startu rz,většinou to spadne během rz,tak nemam nárok na reset,minulej závod TR v pohodě a ž do 4 rz před cílem-tu to vubec nenačetlo ani po resetech a to se zrovna dařilo rozjeto na 6-7 místo v S1600,no a ted co je TR tak mi to spadlo během 2 rz,už ani nejsem nominovanej,protože nemam šanci dojet.Když mi to spadne tak pak dole na liště mam napsáno -ovladač zobrazeníNVLDDMKM přestal odpovídat a byl obnoven.Asi si moc nezajezdim Sad
Příspěvek Zaslal: pá leden 08, 2010 14:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vašku napadla mě jedna vě, kvli které jsem měl kdysi nestabilní RBR já. Bude to znít možná něuvěřitelně, ale byly to ovladače zvuku. To, že je na zvuk RBR haklivé se ví. Zkus dát sarší ovadače. Na nové mašině máš určitě ty nejnovější a v tom by mohl být zakopaný pes

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá leden 08, 2010 14:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOCOUREK Vasek





Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no tak ted tosamí v ICCS na 3 rz,už mně to nebaví,ještě se pokusim ten zvuk a jestli to bude furt padat tak mažu RBR z počítače Sad
Příspěvek Zaslal: pá leden 08, 2010 15:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MATEJKA Miroslav





Založen: 24. 04. 2008
Příspěvky: 27
Bydliště: Vlčice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, po cca ročním ježdění tak řka bez problému se po nasazení nového volantu ted stává že při jizdě hra zamrzne (1-2) vteřiny a schodí to celej
comp jako při resetu, třeba hned v 2-3 rz. Nemá s tím nekdo nákou
zkušenos?
Příspěvek Zaslal: st leden 13, 2010 19:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETRZELKA Tomas





Založen: 23. 04. 2009
Příspěvky: 22
Bydliště: Domažlice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tahle hra je stará .Nepadne 20 turnajů a potom při důležitém turnaji v poháru když jde o první místo tak padne v druhé etapě.Mám na to jen velmi málo času takže nemohu jezdit každý den.Resety turnaje to je další otázka někdo resetuje během 12 hodin což se dá někdo vůbec.Tato hra není vůbec vychytaná a už aby přišlo něco nového na stejný způsob ale to asi těžko.A tak přemýšlím že skončím už mě to nebaví.(myslím že je nás víc).
Příspěvek Zaslal: čt leden 14, 2010 12:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mam taky problém s padáním. Mam téměř stejnou konfiguraci jako před pár měsíci, změnila se jen zvukovka a pár drobností, ale od tý doby si RBR na tomhle kompu nezahraju, po pár minutách se hra sekne a musim resetovat. Vim že je to zvukovkou (Creative SOUND BLASTER X-Fi ), ale nějak nevim co s tím. Pokud má někdo shodnou zvuk. kartu a rbr mu běží tak nějak stabilně, mohl by mi poskytnout ovladač? Díky

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: čt leden 14, 2010 23:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAVLAS Martin





Založen: 21. 01. 2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Obecně je známo ze creative je na ovladace mrcha. Samozrejme je mozne ze errory jsou zpusobovane ovladaci, ale take to muze byt samotnym HW, ja jsem s tímto měl take problemy. Obecne muzu rici, ze vsechny me problem kolem RBR byly vzdy se zvukem.

V prve rade bych zkusil zjistit jaky presny model zvukove karty mate. Pokud mate jakykoliv model serie X-FI krom modelu AUDIO, tak to bude na 100% problematika softwaru Pokud mate verzi AUDIO, tak vas nepotesim Tuto kartu jsem mel a byly sni velke problemy, ktere jsem resil zde: http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?p=54090&highlight=#54090

zkrátka a proste jsem s tou kartou vzdy dostal modrou SMRT.

Jak jsem jiz zminoval, tak creative je na ovladace tatar, existuje tzv daniel support pack, který je v podstate predistibuovanou formou oficiálních ovladacu. Ja sam je uzívám a jsem s nimi maximalne spokojen.

Zde je odkaz ke stazeni:
http://forums.creative.com/t5/Sound-Blaster/SB-X-Fi-Series-Support-Pack-2-0-05-15-2009/td-p/527485

* jedna se o nejnovejsi verzi, ktera obsahuje kompletni reseni pro zvukovou kartu. Snad vam to pomuze

_________________
SAS Krmelín rally team
Příspěvek Zaslal: pá leden 15, 2010 0:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dík za odpověď. Už to sosám, snad to pomůže. Vz. AUDIO nemám tak se uvidí.

EDIT: tak když spustim setup, tak mi to po zvolení jazyka hodí hlášku že to nemůže detekovat podporovaný hardwar Sad

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá leden 15, 2010 6:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAVLAS Martin





Založen: 21. 01. 2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no, tak pak je jasne ze nemate X-FI kartu, v tom pripade zkuste bud toto:
http://forums.creative.com/t5/Sound-Blaster/SB-Audigy-Series-Support-Pack-3-6-11-09-2009/td-p/540934

a nebo toto:
http://forums.creative.com/t5/Sound-Blaster/SB-P17X-Series-Support-Pack-1-6-OUTDATED-AudigySE-Value-LS/m-p/527290

Snad to jeden z techto balicku bude, jinak to bude pak znacne komplikovane

_________________
SAS Krmelín rally team
Příspěvek Zaslal: po leden 18, 2010 12:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No ja mám SB X-Fi Xtreme Audio, poslední ovladače+EAX console a nemůžu si to vynachválit. Spíš bych hledal problém nejen v samotné kartě ale v celé sestavě ve smyslu : jak si spolu rozumějí jednotlivé komponenty.

Velké problémy s padáním jsem měl, když jsem využíval integrovanou zvukovku - nechvalně známou AC97.
Příspěvek Zaslal: po leden 18, 2010 18:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HRIDEL Petr





Založen: 01. 02. 2007
Příspěvky: 1
Bydliště: Č.B.Čtyři Dvory

Příspěvek Předmět: padne to, ale tak že se restartuje PC Odpovědět s citátem

Prosim pomoc
Padá mě to tak že se vždy restartuje PC.Padá to ruzně ne jenom v jednom místě.Hraju i náročnější hry na grafiku než je RBR a tam je to v pohodě.Grafika Asus AH4650,Athlon XP1800 zdroj 400W,zakl.deska ASRock.
Dříve jsem měl grafiku Gforce 6600 a zakl.deska MSI a vše šlapalo v pohodě potom to po pár letech postupně odešlo a po výměmě to začalo zlobit.
Příspěvek Zaslal: so leden 23, 2010 15:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
moralles





Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

stalo se nekomu, ze mu to vytuhlo pri loadingu do :

60 Frazier Wells II je to otocena trat ze? takze kdyz mam naistalovenej file RBRReversedRC3.exe tak by to melo byt v pohode.

vcera me to dost nastvalo kdyz odjedete 4RZ a pri 5 RZ se mi to zaseklo na loading.

error RUNTIME richardburnrally_SSE.exe (co je vlastne to No_SSE.exe a SSE.exe)

_________________
C2Q Q8200 | 4GB ram | HD2600pro | 24" BenQ LED
MOTO: GSX-R 750 K4 RIZLAhttp://www.motorkari.cz/profil/RobinR/ |
http://hdsunset.blogspot.com/
Příspěvek Zaslal: po únor 01, 2010 11:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Morales : tak to asi mám podobný problém....při načítání Rz 7 v ICCS jsem se dozvěděl na rozloučenou se závodem : RUNTIME ERROR. ABNORMAL PROGRAM TERMINATION....taky vím kulový...
Příspěvek Zaslal: po únor 01, 2010 15:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme