Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

13. Eden Rally 6.4.-12.4.2008
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PELANEK David





Založen: 22. 10. 2006
Příspěvky: 26

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jenom něco málo k poslednímu podniku TR. Ve třídě WRC je to hodně otevřené. Velký souboj bude o 2. místo mezi Miklem a Ptáčkem a taky o absolutní 4. místo bude boj. Že Martine Very Happy . Čistě teoreticky je ve wrc otevřené pořadí od 2. po 5. místo ale to už je opravdu jen teorie. Pro mě je výhoda, že jediný z celé čtveřice bojovníků nemám co ztratit a tak můžu jet uvolněně a přitom pořádnou palbu od začátku. Ale všichni kluci, kteří jsou na vyšších příčkách jsou zkušení harcovníci RBR a určitě si svoje posty pohlídají. Já jsem pořád ještě nováček a tohle je vlastně moje první sezóna s WRC a druhá celkově a tak se ještě budu dlouho učit. Teď mě nejvíc mrzí ty tři zbytečné odstoupení během seriálu TR ale právě z takových chyb se pro příště musím poučit....

Těším se na poslední závod a už i na příští ročník. Děkuji všem, kteří se na celém tomto kolotoči podílejí....

jj máš pravdu - napsal jsem to špatně - psal jsem o celkovém pořadí...


Naposledy upravil PELANEK David dne čt březen 27, 2008 17:17, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: čt březen 27, 2008 8:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jen bych doupravil, že píšeš o celkovém pořadí poháru a né přímo o skupině WRC, tam je to trošku jinak, ale když to projedu tak bych teoreticky mohl mít stejně bodů jako Brudas a dělit se o třetí místo.
V celkovém je to našláplé až moc a ještě k tomu si další rally bude skládat můj hlavní soupeř Twisted Evil
Máme se na co těšit jak tohle nakonec dopadne!

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: čt březen 27, 2008 9:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Davide na zavod s tebou se moc teším a pokusím se udržet 4 místo i když se přiznam že koukam pouze na vysledky ve třídě nežli celkové. Ale rally to bude jistě moooc zajímava sem zvědav co si na nas pan Ptaček nachystá Twisted Evil Ale i ja pojedu v klidu bez nervíku cíl před sezonou už je splněn a překonan. Budu hlavně sledovat boj ve třídě N4 kde naš tym valčí o podium, tak že jakož to manažer SADACu budu sledovat hlavně tuto třídu. Ale ve WRC ti to 4 místo rozhodně nedam zadarmo Twisted Evil Ted sem měl opět v teto rally štěstí tak že skusím svoji taktiku vím že nejsem tak rychlí jako vy ale zato se snažím dojíždět což se jeví jako spravna volba. A na další sezonu už ted se těším a v letní přestavce mě bude TR hoooodně chybět Crying or Very sad II ročník TR bude zřejmě asi o hodně prestižnější nežli ted kdy to hodně jezdcu v uvodu bralo jako normalní turnaj. Stačí se podívat na obsazení všech skupin a oproti začatku je nabito i ve třídě A8 což je super. Myslím že i tymovy manažeři budou mít přez letní přestavku na pilno aby tym připravili tak že obsadí všechny třídy tudíž čekam ve druhem ročníku daleko těžší praci vyjet slušné body i když už mame v tymu jisty plan na další sezonu Twisted Evil A změny planujeme vskutku velké Exclamation Sem moc zvědav na nova pravidla a skupiny které budou zařazeny do TR 08 - 09 Sakra to sem nějak odbočil od tematu jinak tedy na souboj Ptyca - Dufs se moc těším a samozdřejmě i na ten naš Wink

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: čt březen 27, 2008 19:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No podle mě by měl každý WRCař brát nejprestižěji bodování celkové,pač kategorie WRC je nejrychlejší,tedy ani její podstatu v bodování jednotlivců ve třídě moc nechápu.Chápu to u A8,N4 a S1600,tyto jezdce je potřeba odlišit,protože nemají v absolutnim hodnocení,mezi WRCi šanci.Takže já zase vůbec nesleduju v jednotlivcích třidu WRC.
Příspěvek Zaslal: čt březen 27, 2008 20:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Co jsem přichystal za trať?

Původně jsem chtěl asfalt......Strýčky od rána do večera.....jo a přitom měli ještě padat trakaře......ale po Euru a hlavně posledním TR jsem se nechal rád přesvědčit..... že takto ne.

Není to definitivní.....ale na rozjezd cca 6rz bude na asfaltu a zbytek rally kombinace GB a JAPAN......všechny povrchy budou SUCHÉ a NOVÉ, Servis po 3rz-tách a 30min. ......je to prostě poslední závod...tak ať si pěkně zazávodíme......a ať je to hlavně zábava........takto nějak jsem nastavil požadavky, takže teď už je to na jen ředitelství.
Rally zdar.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: čt březen 27, 2008 20:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To zni moc pekne Martas Wink


Naposledy upravil PISTULKA David dne pá březen 28, 2008 0:01, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt březen 27, 2008 21:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ptýco, mám to detailně připraveno a úplně jak píšeš to nevyšlo. Nějak mě uniklo, že by servis měl být po 3. RZ, tak to v jedné etapě nevyšlo. A 30´tam taky všude není. Ale jinak už je to všechno pravda.
Laughing

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt březen 27, 2008 21:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sem na poslední rally taky hodně zvědavý Smile , ta francie a anglie by měla být moje parketa, s japonskem se budu asi trošku prát. Uvidíme jak to dpoadne, každopádně se moc moc těším na další ročník, tam pro mě bude hlavně priorita sbírat bodíky, tento ročník byl pro mě hodně smolný, snad si to vynahradím příště Wink

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: čt březen 27, 2008 22:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak konečně vyleze sluníčko hurrrrá Very Happy Very Happy

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt březen 27, 2008 22:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RESL Jan napsal:
No podle mě by měl každý WRCař brát nejprestižěji bodování celkové,pač kategorie WRC je nejrychlejší,tedy ani její podstatu v bodování jednotlivců ve třídě moc nechápu.Chápu to u A8,N4 a S1600,tyto jezdce je potřeba odlišit,protože nemají v absolutnim hodnocení,mezi WRCi šanci.Takže já zase vůbec nesleduju v jednotlivcích třidu WRC.



No Honzo to maš sice pravdu ale pohary budou rozdavany podle pořadí ve třídach v celkovém pořadí se pohary rozdavat nebudou pokud se nepletu. Tak že proto mě zajíma hlavně pořadí v jednotlivích třídach.

Jinak Ptyco udělal si mě se skladbou rally oooohromnou radost. Konečně si zařadíme na suchu. Moooc se těším jak se poperem s Davidem Twisted Evil Odhazuji rukavice a žadna taktika na dojetí skusím to napalit jako on Laughing V tymech už je rozhodnuto tak nemam co ztratit a byt 5 nebo 4 v konečném pořadí je už celkem jedno. Pro mě to je velky uspěch a pro Davida myslím že tež Wink

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: pá březen 28, 2008 6:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RESL Jan napsal:
No podle mě by měl každý WRCař brát nejprestižěji bodování celkové,pač kategorie WRC je nejrychlejší,tedy ani její podstatu v bodování jednotlivců ve třídě moc nechápu.Chápu to u A8,N4 a S1600,tyto jezdce je potřeba odlišit,protože nemají v absolutnim hodnocení,mezi WRCi šanci.Takže já zase vůbec nesleduju v jednotlivcích třidu WRC.


Já si myslím že pravdu nemáš. Vždycky hodně záleží na tom kdo za tím kolečkem sedí. Viděl jsem hodně WRC co kvalitní Nkař porazil. A to se v reálu do WRC kdejakej jouda vůbec nedostane. Tady s tím může jet kde kdo.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá březen 28, 2008 6:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Co Nkař Michale, kolikrát i 16kař Wink ale jsme OT..

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá březen 28, 2008 7:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

M.SENK:Já přece netvrdim,že nezáleží,kdo zatim kolečkem sedí.Jen tvrdim,pokud by Loeba porazil v MS Ligato s N4,tak že Loeb řekne,že mu to nevadí,že jede slabší třidu a mistr světa je on.Prostě nejrychlejší auta(WRC),jedou do absolutního pořadí a o titul je může teoreticky připravit i Prokop s S1600,obráceně to asi fungovat nemůže,tak jsem to myslel.Prostě jezdec nejsilnější kategorie,by měl jet o mistra absolutního pořadí a né třídy.
Příspěvek Zaslal: so březen 29, 2008 0:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo, já to vidím stejně jako ty. Já třebas vůbec nesleduju, jak jsem na tom ve WRC, ale jen to celkové. Bohužel je to jako vždy na houby Embarassed

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: so březen 29, 2008 9:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PELANEK David





Založen: 22. 10. 2006
Příspěvky: 26

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem měl za to, že směrodatné je absolutní pořadí, které se taky prezentuje na pluginu (myslím v tom sloupci). Abych pravdu řekl tak na pořadí jednotlivců WRC jsem se díval teď po přečtení Vašich příspěvků snad poprvé. No dobře, že to vím. Teď už s tím stejně moc neudělám, protože právě v tom zmiňovaném pořadí jednotlivců WRC mám daleko větší ztrátu než v absolutním, takže je téměř rozhodnuto. Nic to ale nemění na strategii věnec nebo kotrmelec. Naopak ji to umocnilo Smile . Ještě se chci zeptat po které místo se teda budou jednotlivé třídy vyhlašovat popř. odměňovat na vyhlášení Cool . Jestli si třeba odvezu nějaký upomínkový diplom z prvního ročníku TR.....

Těším se na Eden....
Foppa
Příspěvek Zaslal: so březen 29, 2008 12:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
Strana 1 z 12

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme