Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

13. Eden Rally 6.4.-12.4.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NOVOTNY Pavel





Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, já dostal SR a nastoupil jsem od 7 RZ. Ale stejně se auto nechovalo tak jako v rychlé rally. Na Chirdonheadu jsem v první málem vycestoval ven a skoro v každé zatáčce mi chyběla trakce. Musel jsem úplně změnit styl a čas kdy jít na brzdy. Ale nemohu posoudit jaký byl přechod z asfaltu jelikož jsem to rozmlátil na Plane. Jinak moc díky za textury. Sice jsem se hloupou chybou opět připravil o lepší výsledek, ale zase si poslední TR tím pádem řádně na šotolině bez nervů užívám. Díky.
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 13:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: problem Odpovědět s citátem

Tak ja se taky pridavam k dotazu na zmineny problem s trakci?! Chirdon, prvni leva zatacka, malem jsem sel ven i kdyz jsem si cetl forum a daval si bacha, stejny problem na te tahle leve o kousek dal.
Nejvesti prekvapeni ale pro mne prislo na Pirce tam i zpet kde jsem celou RZ jel na druhy/treti rychl. stupen a klouzalo mi to vic nez na mokru se suchyma gumama. Diky tomu jsem sel v prvnim prujezdu PM ven, kdyz se auto v male rychlosti nekontrolovane klouzalo ven az jsem najel do potoka. Nejsem sice na PM zadny rychlik, ale diky tomuto jsem na kazdy RZ dostal skorem minutu. Mad

_________________
... RBR I´m lovin it ... Image

Geofre eWRC RBR Rally Team
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 16:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BALAS Marek





Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 61
Bydliště: Dolní Loučky

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem v první etapě zaznamenal sníženou přilnavost ale během Chirdonhead sem si na to zvykl a jel bez problémů dál. Sice mě to první esíčko na Chirdonhead taky málem nevyšlo kvůli zmíněnému problému ale trakce nebyla u mě zas až tak hrozná jak píše např. Stěpán.
Jinak ve druhé etapě už je fyzika naprosto v pořádku, přesně jako v Rychlé Rally (tedy alespoň u mě, nevím jak u ostatních).

P.S: Jak to vypadá s galerií z Eden Rally? Screny už mám opět nachystány Wink

_________________
RT--WRC-- Czech RBR Team - Subaru Impreza N12
RBR Czech Fansite - http://rbrfan.onlineracing.cz
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 16:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak zatím jedno info k problému z pluginem. Vypršel nějaký certifikát, potřebný k provozu zabezpečeného přihlášení. Wally na tom už pracuje, tak snad do večera to bude zase OK. Dám vědět kdy to zase pojede.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 16:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já se taky přidám k problému s trakcí a celkovému ovládání.Takže já měl tento problém taky,auto nejenom že nemělo normální trakci,ale jakoby na pocit špatně reagoval předek vozu,kdy pořád ne a ne zatočit,jak když má o 300kg víc.A rozhodně si nemyslim,že je to 6 odjetýma RZtama,pač např. v Euru při 12RZ takový problém nemám a to ani pocitově,ani časově.Ano,auto jede o něco pomalejš,ale takový rozdíl tam určitě není.Možná,že by to mohlo být kvůli pneu,ale nevim.
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 17:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETEREK Petr





Založen: 22. 12. 2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HARAZIM Jan napsal:
Klucí, můž emi někdo poradit ohledně textur? Já už sem fakt z toho zmatenej... včera jsem posílal Michalovi Šenkovi jeden texťák na otestování..Michal našel, kde by mohla být chyba a poslal mi zpět v mailu odkaz na stažení opravnýho souboru...Stáhnul jsem, vložil podle instrukcí do Maps (pravděpodobně jsem měl něco s harwood Forest, proto mi nešly textury...).v single rally VŠE chodí tak jak má...Změnily se mi konečně i textury Francie, Harwood Forest také jde bez problémů.... Celej šťastnej, že konečně budu moct odjet Team Rally jsem se pokusil vlézt do shakedownu....No a ejhle....WRONG TEXTURES....

A ted co s tím proboha? Jak říkám, v singlu mi vše chodí...Fakt nevim jak dál, jsem, mírně řečeno, rozhořčen...

můžu se prosimtě zeptat jak se ti to nakonec povedlo vyřešit? já mam podobnej problém odjel jsem 1. etapu a týmovej test kde HF nebyl ale do ofiko shaku ani do 2. etapy mě to nepustí v rychly rally přitom textury jsou tak nevim.

_________________
vodonoš týmu REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 19:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud máš TotalComander zkontroluj si velikost souborů viz obr
Mě to do druhé etapy v pohodě pustí, pokud budeš mít některý soubor s jinou velikostí napiš p.m.ko a pořešíme to Wink

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 19:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PETEREK Petr: Já jsem ještě neměl možnost odjet 2.etapu, ale po tvým komentáři se pomalu začínám bát, že mě to do ní taky nepustí Sad Sad Koukni na ten obrázek, co poslal Dufs....já mam všechny velikosti souborů shodný jako Tomáš, ale do shaku mě to tak ynechtělo pustit..pak jsem teda zkusil rovnou 1.etapu a pohoda.... vypadá to, že budeme mít stejnej problém Sad v singlu mam taky všechno v pohodě....budu to muset odjet zítra, tak jsem zvědavej... Rolling Eyes

_________________
Image
Image
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 19:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETEREK Petr





Založen: 22. 12. 2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak velikosti souborů jsou stejný.

_________________
vodonoš týmu REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 20:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám zprávu od Wallyho! Můžeme opět zapnout zabezpečené přihlašování! Mělo by už být vše OK.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 21:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tohle už je na mě moc Rolling Eyes předposledni RZ,takhle rozjetou TR jsem ještě neměl a 20metru pred cilem to zabouchnu do smrcku Rolling Eyes Ještě že už je konec Mad Ted jenom rychle zapomenou Confused
Příspěvek Zaslal: st duben 09, 2008 22:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ehm......když je někdo vyvolený, tak je prostě vyvolený.....neuvěřitelné Shocked

http://www.youtube.com/watch?v=vpVsOLBkxrk

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: čt duben 10, 2008 0:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FIST Test





Založen: 18. 05. 2007
Příspěvky: 185
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No to by mě teda zajímalo jak to děláte.Já šktrtla o pidi stromeček a hned jsem byla bez vody.Jak to děláte že jdete čumákem na strom a nic se vám nestane??Poradtě co jste si tam dali za Cheat
Příspěvek Zaslal: čt duben 10, 2008 6:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na Chirdonu II jsem měl ve stejném místě podobný problém, byl jsem pozdě na brzdy a šel jsem taky ven. Olízal jsem těch pár stromů co byly omlácené od ptíci a vrátil se bez úhony na trať. Každopádně moje evo by takovou ránu nepřežilo ani náhodou.
http://www.youtube.com/watch?v=rMq0oMhxE7o

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: čt duben 10, 2008 7:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

re Pták:
Ty vole tak teď už nechápu vůbec nic Evil or Very Mad

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: čt duben 10, 2008 8:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
Strana 9 z 12

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme