Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Nove modely aut v turnaji
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chci se jenóm zeptat, jestli nevíte, jak to bude s novým myšákem? Jestli má jinou fyziku (mám na mysli odlišné chování od staršího modelu) a taky jestli budu muset znova dělat nastavení? To by mě fakt nepotěšilo, stejně jako to, že teď vlastně nemám s čím jezdit turnaje - se starým myšákem mě to do nich nepustí a na novýho nemám odkaz na jeho stáhnutí. Takže pokud by někdo věděl, odkud stáhnout novýho myšáka (s fyzikou funkční i v turnajích), tak sem hoďte odkaz prosim. Díkes
Příspěvek Zaslal: st listopad 02, 2005 15:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Me v turnajich fungoval, byl na vyber, ale nez se nacetla RZ, tak to spadlo. SP2 mam, bylo to spusteny pres RBRDll. Me na to pomaha jenom ten zmodeler runtime fix(nebo co to je), ale to zas nemam v pluginech turnaje.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: st listopad 02, 2005 16:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A samozrejme je ke stazeni tady na strankach, fyzika je pribalena.
Teda odkaz je tady na strankach.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: st listopad 02, 2005 16:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
LACIGA Jakub





Založen: 08. 07. 2005
Příspěvky: 172
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MICHAL Martin napsal:
Takze novej mysak uz je povolenej. Dvakrat jsem se s nim zkousel rozjet v turnaji a dvakrat to spadlo. Jsem zvedav na ohlasy pilotu, kteri jsou nominovani do MCR s mysakem N4.


Tak to to samý trápý aj mě pokaždé co to skusím to spadne zkoušel sjem to aj přes rbrdll a ni jako nevím proč nepolite ten starej model kterej jel všem v pohodě a děláte zase jakési pokusi.Myslím že nejsme jediní komu to komu to tak padá a to včeci asi nebudou moct odjed rbr mčr první závod nebo dokonce celou sezonu. toto fakt nechápu.Je to asi past proo ty co chtějí jet s micákem N aby nejeli asi jsme už dojezdily bohužel. nějak to pls pořeště at možeme zaset ještě seznamovací jízdy diky
Příspěvek Zaslal: čt listopad 03, 2005 21:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já sem si novýho myšáka staáhnul, nainstaloval a všechno, ale je modelovaný v zmodelleru a mně auta v něm dělaný nejdou - ani s rbrdll, takže po dlouhé době ježdění s myšákem sem tři dny před zahájením mčr přesedlal na Nkovou imprezu!!!!!!!! Jinak pohoda. Odhaduju, že tak Australskou rally bych mohl odjet v pohodě (to už snad imprezu budu umět řídit.)!!!!!!
Příspěvek Zaslal: čt listopad 03, 2005 22:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LACIGA Jakub





Založen: 08. 07. 2005
Příspěvky: 172
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

LECIAN Lukas napsal:
Tak já sem si novýho myšáka staáhnul, nainstaloval a všechno, ale je modelovaný v zmodelleru a mně auta v něm dělaný nejdou - ani s rbrdll, takže po dlouhé době ježdění s myšákem sem tři dny před zahájením mčr přesedlal na Nkovou imprezu!!!!!!!! Jinak pohoda. Odhaduju, že tak Australskou rally bych mohl odjet v pohodě (to už snad imprezu budu umět řídit.)!!!!!!


A proč jsi nezačal zato bojovat at to dají tak jak to bylo všem to jelo oni asi nechcou vidět micáky inak to nevidím. Jako ty jszdíš určitou domu s micákem apka jako jen kvuli tomu že nejde přestoupíš n asubo to je blbost umíš s micákemtak za to bojuj at možeš jed s ním mě to jako taky sere ale jestli to nepujde tak já to mčr nepojedu
Příspěvek Zaslal: čt listopad 03, 2005 23:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

S úsměvem to pozoruji názory odborníků na to či ono a někdy nestačím kroutit hlavou. Fyzika Subaru N4 je totiž naprosto totožná s Mits. Lancer N4, což znamená, že ty auta se musí chovat NAPROSTO stejně! (maximálně maj jiný zvuk motoru Wink ) Navíc Mitsubishi není jediné auto dělané v Zmodeleru, ale naopak naprostá většina v je dělaná právě v Zmodeleru. A za to, že nějaký auto někomu padá asi nemůžu, ne? Mně taky padaly, ale po použití SPRÁVNÉ knihovny RBRDLL to dalo pokoj.

Ještě mně tu pobavilo, že někdo v turnaji napsal, že jsme u Lancera změnili fyziku a že je to na h... (nebo tak nějak podobně). Tak vězte, že Lancer má stejnou fyziku cca 2 měsíce...
Příspěvek Zaslal: pá listopad 04, 2005 8:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LACIGA Jakub





Založen: 08. 07. 2005
Příspěvky: 172
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
S úsměvem to pozoruji názory odborníků na to či ono a někdy nestačím kroutit hlavou. Fyzika Subaru N4 je totiž naprosto totožná s Mits. Lancer N4, což znamená, že ty auta se musí chovat NAPROSTO stejně! (maximálně maj jiný zvuk motoru Wink ) Navíc Mitsubishi není jediné auto dělané v Zmodeleru, ale naopak naprostá většina v je dělaná právě v Zmodeleru. A za to, že nějaký auto někomu padá asi nemůžu, ne? Mně taky padaly, ale po použití SPRÁVNÉ knihovny RBRDLL to dalo pokoj.

Ještě mně tu pobavilo, že někdo v turnaji napsal, že jsme u Lancera změnili fyziku a že je to na h... (nebo tak nějak podobně). Tak vězte, že Lancer má stejnou fyziku cca 2 měsíce...


Mno tak to se potom máš že ti to je jede mě to jede at s tím dělám co koliv a mám tam daný i to rbrdll co bylo přibalevý u toho modelu a prostě nic a nevím co mám dělat když jse přhlášenej do mčr právěs modelm Micubishi lancer N4 Sad
Příspěvek Zaslal: so listopad 05, 2005 0:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Docela pěkná Nková Impreza: http://www.bhmotorsports.com/download/12027
Půjde pro plugin?

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: st prosinec 14, 2005 18:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bude tady fungovat Impreza N10 od Kazhol teamu?

Impreza N10

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 18, 2005 18:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Krokous





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Cau chlapi, tak nevim jestli delam neco blbe, ale presto ze mam napr. Octavku a ve vyse uvedenem seznamu se pise ze je podporovana pro turnaje ktere ji maji povolenou tak mi to stejne napise ze nemam fyziku 1.02 a do turnaje me to pusti az kdyz smazu slozku physics. To uz ovsem tu octavku v tom turnaji nevidim .
Poradte pls. To same se Subaru Impreza 2005
Příspěvek Zaslal: so prosinec 24, 2005 23:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Krokous napsal:
Cau chlapi, tak nevim jestli delam neco blbe, ale presto ze mam napr. Octavku a ve vyse uvedenem seznamu se pise ze je podporovana pro turnaje ktere ji maji povolenou tak mi to stejne napise ze nemam fyziku 1.02 a do turnaje me to pusti az kdyz smazu slozku physics. To uz ovsem tu octavku v tom turnaji nevidim .
Poradte pls. To same se Subaru Impreza 2005

Nesmíš tam mít složku Physics, ale pouze soubor Physics.rbz. Tu složku musíš smazat.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 25, 2005 10:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOBES Jan





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 196

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Caute,
v turnajich nemuzu jezdit s Mitsubishi sk.N, mam nainstalovany spravny model (misto mitsu wrc) i fyziku. Ostatni auta jsou v pohode. Nevite so s tim ?
Dik
Příspěvek Zaslal: st leden 18, 2006 20:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zalezi jesli myslis Lancer N4 nebo Lancer GrN.Po prechodu na nove fyziky by mel fungovat jen GrN,lepe receno jdou zakladat turnaje jen s nim.

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: st leden 18, 2006 20:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOBES Jan





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 196

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

uz jsem na to prisel a je to ok, dik
Příspěvek Zaslal: st leden 18, 2006 23:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme