Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Tanner
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Tanner Odpovědět s citátem

Nejaky cas jsem vahal, jestli Vas obtezovat s blbym dotazem, ale verim ze to zvladnete Smile

Na teto RZ se mi zle nedari Sad Sice jsem uz s usilim prekonal rekord trate, ale kdyz si dam doma sampionat, tak tady dostanu vzdycky 5 az 10s. Sice na ostatnich si najedu naskok, ale i tady v turnajich ztracim Sad Muzete mi nejak poradit? Muj setup je dostatecny a zkousel jsem i setup jednoho predniho ceskeho jezdce. Rezete nejak "vyrazne"? Mozna se moc drzim cesty. Dejte nejakou uzitecnou radu. Jo a ghost by mi asi nepomohl, s nema neumim jezdit, strasne mi tam prekazi Smile
Příspěvek Zaslal: pá září 16, 2005 11:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ing.-Santus





Založen: 21. 08. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: PRAHA

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No kámo, mam podobnej problém....ani ten rekord jsem ještě nepřekonal. Musim se do toho dát. Byly časy kdy jsem na prvnim čekpointu dostával 7 vteřin, to už naštěstí dávno nepaltí Smile Taky bych snes nějakou radu. Ono je to dost technický a já si nejsem jistej jestli zatáčky řežu správně. Jezdíte do čtyřek přes ručku? Já jo a nejsem si jistej jestli mě to nebrzdí, ale když tam najedu bez ručky tam musim strašně zpomalit, tak nevim...jsem nab.

_________________
Ing. Santus
Příspěvek Zaslal: po září 19, 2005 20:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOHOUT Pavel





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 170
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sem rád, že to tady zaznělo! Mam úplně stejnej problém. Tahle RZ je pro mě úplně zakletá...I když neudělam chybu a jedu slušně, tak v šampionátu vždycky ztratim ty vteřinky, který sem poctivě sbíral na ostatních tratích. Taky by mě zajímalo, kde je zakopanej pes
Příspěvek Zaslal: po září 19, 2005 23:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ing.-Santus napsal:
Jezdíte do čtyřek přes ručku? Já jo a nejsem si jistej jestli mě to nebrzdí, ale když tam najedu bez ručky tam musim strašně zpomalit, tak nevim...jsem nab.
Ja bych rek, ze rucka na ctverky neni. To tak leda utrhnes a jedes bokem, coz oceni divaci ale ne stopky. To je bud na brzdeni levou, nebo pustit plyn a zatocit viz pokrocila skola.
Příspěvek Zaslal: út září 20, 2005 16:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já nevím kluci,já mám blbej volant že nemůžu brzdit levou nohou,a Tanner mám 2:55,ale vím,že tam jsou ještě mezery,a jediný co bych k tomu řekl,že se dost získá "mírným"řezáním zatáček,ale fakt v mezích pravidel - maximálně půlka auta víc NE!!!!! no a myslím,a zkoušel jsem to se standartním nastavením a na 1 pokus 3:00
A jinak já osobně tady jezdím dost zatáček bokem
Příspěvek Zaslal: út září 20, 2005 18:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ing.-Santus





Založen: 21. 08. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: PRAHA

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Ja bych rek, ze rucka na ctverky neni. To tak leda utrhnes a jedes bokem, coz oceni divaci ale ne stopky. To je bud na brzdeni levou, nebo pustit plyn a zatocit viz pokrocila skola.


No, já mam stejnel volant co ty (Mrkvosoft Force Feedback Wheel, doufám že jsem se nesek Smile a když do čtyřky brzdim levou, tak se mi zdá, že mě to brzdí. Ručku tam šoupnu jen lehce, jen abych se trošku přetočil...ale zkusim to přes levou jak radíš, dík Smile

_________________
Ing. Santus
Příspěvek Zaslal: út září 20, 2005 23:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ing.-Santus napsal:
Hrouda napsal:
Ja bych rek, ze rucka na ctverky neni. To tak leda utrhnes a jedes bokem, coz oceni divaci ale ne stopky. To je bud na brzdeni levou, nebo pustit plyn a zatocit viz pokrocila skola.


No, já mam stejnel volant co ty (Mrkvosoft Force Feedback Wheel, doufám že jsem se nesek Smile a když do čtyřky brzdim levou, tak se mi zdá, že mě to brzdí. Ručku tam šoupnu jen lehce, jen abych se trošku přetočil...ale zkusim to přes levou jak radíš, dík Smile


Ani já tuhle zkoušku nedávám. Je hodně obtížná, špatný výhled, úzké tratě, hodně nerovností a horizontů.... Mysím, že není problém (po příslušně dlouhém tréninku) se dostat pod 3minuty. Na ručku do 4 bych nejezdil - jenom v krizovce. L-foot braking odvede stejnou práci a především tím máš plnou kontrolu nad rychlostí během a zatáčky a na jejím výjezdu. Vůbec je velmi důležité se dostat do správného tempa, mít dokonale zmapovanou trať a mít v mozku vypálenou ideální stopu a rychlost. Jako ostatně u všech ostatních RZ....

P.S.: vím, že to sem nepatří, ale chci vzdát čest tragicky zesnulému Michaelu Parkovi. Bude ve světě rallysportu velmi chybět....
Příspěvek Zaslal: čt září 22, 2005 13:06
Návrat nahoru
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sakra, zapomnel jsem se prihlasit....
Jsem zodpovedny za ten predchozi prispevek,
Jirik
Příspěvek Zaslal: čt září 22, 2005 13:13
Návrat nahoru
Ing.-Santus





Založen: 21. 08. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: PRAHA

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dík za rady, jezdim do čtyřek přes levou a zlepšil jsem se na většině tratí v průměru o šest vteřin. Wink Na tanneru mam teď 3:05:15 ale nevim jestli dokážu jet ještě víc krejzi...asi to ještě víc řezat.

_________________
Ing. Santus
Příspěvek Zaslal: čt září 22, 2005 22:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous Jirik napsal:
Vůbec je velmi důležité se dostat do správného tempa, mít dokonale zmapovanou trať a mít v mozku vypálenou ideální stopu a rychlost. Jako ostatně u všech ostatních RZ....
Ja teda nemam dokonale zmapovane trate a do mozku jsem nic nepalil. Nejhorsi je, kdyz tusim ze "tady nekde" je blba zatacka, ktera mi nejde a ... uz jsem v ni Sad Vubec je spousta mist v RBR, ktere mi porad delaji problemy, ale nikdy jsem si k tomu nesedl, s umyslem trenovat konkretni RZ nebo snad usek. Nicmene jsem temer vsechny RZ zvladl, jen ten Tanner me nejde Smile
Rekord mam 3:03.82, ale asi malo rezu. Kdyz ja to rezani nemam rad Smile Jo a taky mam respekt ke konci, kde jsou uzky petky a sraz. Tam se blbe odhaduje breakingpoint.
Příspěvek Zaslal: po září 26, 2005 10:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ing.-Santus





Založen: 21. 08. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: PRAHA

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to jsem na tom stejně Smile např. v Cote D'Arbroz ta trojka kombinovaná se čtyřkou, tam nevim jak to pořádně projíždět a taky jsem si k tomu nesed abych trénoval jen tenhle úsek, jsem línej Smile

_________________
Ing. Santus
Příspěvek Zaslal: út září 27, 2005 23:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ing.-Santus napsal:
Tak to jsem na tom stejně Smile např. v Cote D'Arbroz ta trojka kombinovaná se čtyřkou, tam nevim jak to pořádně projíždět a taky jsem si k tomu nesed abych trénoval jen tenhle úsek, jsem línej Smile
U me to ani neni otazka lenosti, ale spis casu Sad Kdyz se k tomu dostanu, tak si radeji neco zajedu jen tak pro radost. Kazdopadne bych se nechtel dostat do stavu, ze pred turnajem budu celej tyden jezdit porad dokola to samy pres deset hodin abych si to najel. To u pak neni zabava. Me se libi, kdyz po i po nekolika tydnech jedu nejakou RZ a matne si to vybavuju a bez navigatora bych daleko nedojel. Nakonec v reale treba japonsko taky jeli pred rokem.
Vcera jsem se k tomu zase dostal a zacal novy Championship. A ted vaham, jestli mam Tanner nekolikrat projet v treninku a nebo se tam vrhnout a cekat, kolik zase ztratim.
Příspěvek Zaslal: čt září 29, 2005 8:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ing.-Santus





Založen: 21. 08. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: PRAHA

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Normálně se do toho vrhni po hlavě, trénink je pro lůzry Very Happy

_________________
Ing. Santus
Příspěvek Zaslal: čt září 29, 2005 14:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem tu to RZ jel.Dal jsem turnaj kde je a zajel jsem 3:06 a to jsem ju nejel hodně dlouho s WRC a udělal jsem několik chyb.Tak docela dobrý.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: čt září 29, 2005 15:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ing.-Santus napsal:
Normálně se do toho vrhni po hlavě, trénink je pro lůzry Very Happy
Tak jsem do toho vlitnul a s jednim couvanim 3:22. Dobry je, ze jsem ztratil jen 2s, jelo se totiz za deste. No a tanner zpatky jsem jel s mokryma gumama za sucha tak taky nic-moc. Takze zase vim prd. Ale ostatni RZ jsem vyhral a celkove naskok minuta. Sef je spokojenej, slibil jsem mu, ze tento sampionat vyhraju. Na sotoline Mitsubishi pekne sedi, tak jsem zvedavej na Francii Smile

p.s. Jeste jsem mel cas, tak jsem dal on-line turnaj a ejhle, Japonsko. Tak jsem vlitnul do Tanneru, zdalo se mi, ze jedu rychle a jen 3:09. Jeste budu muset zjistit, co znamena N4. Zadnou fyziku jsem nestahoval a ve dvou turnajich jsem mel N4 :-0
Příspěvek Zaslal: čt září 29, 2005 21:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme