Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SEDLACEK Josef





Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 91
Bydliště: Ostrožská Lhota

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem pro rovnost v pohledech, některé pohledy totiž jsou jasně rychlejší než druhé. Jsou tu jezdci kteří si jezdí reál pohled jen tak z dobrého požitku a jsou tu jezdci které nezajímá nic víc než to být nejrychlejší. Osobně jsem přemýšlel tuhle myšlenku hodit do nějakého cupu, ale v TR by to bylo ještě lepší. I když vím že tohle neprojde. Ale je to tak!!!
Příspěvek Zaslal: po červenec 27, 2009 13:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Toto je diskuze o ničem a navíc je to nesmysl. V RBR je pohledu dost, každý si jezdí to, co mu nejvíce vyhovuje a maximálně si to užije. To samé mi přijde s řazením. Někdo jede automat, někdo manuál. Já jezdím manual,ale pro rovnost chci,aby všichni jezdili manual jako já,aby to bylo realnější. Blbost, ať si jezdí každý co chce, co mu vyhovuje a hlavně ať ho to baví, takhle by to odradilo spoustu lidí. A co více, jak se tady už řešilo, pohled z kabiny nemá s realem moc společného, protože v realu vidíte více a máte přehled. Jestli jsou tady rozumní lidé a já vím,že jsou,tento návrh nikdy neprojde. Jezdíme přece pro zabavu,ne?

PS: Jezdím nárazník

_________________
http://sadac.tym.cz/
Příspěvek Zaslal: po červenec 27, 2009 13:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím že není rychlejších pohledů, jsou jen rychlejší jezdci Smile

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: po červenec 27, 2009 15:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo,pohled z kabiny jde nastavit tak,že vidíš skoro stejně jako z nárazníku.Nejreálnější určitě je,což se o pohledu z nárazníku rozhodně říct nedá.A pokud jde třeba o možnost nastavení si pohledu 5m nad auto,tak potom se dá říct,že všichni jedeme po jiné RZ,protože tam třeba horizont nebude horizont Wink .To že by to odradilo spoustu lidí je myslim vcelku jedno.Už tato složitější samotná hra odradila spoustu lidí a přesto jsem rád,že je tak obtížná,jak je.Ale jinak je mi to vcelku jedno a protože to stejně nejde pohlídat,nemá cenu to tady už dál řešit.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po červenec 27, 2009 18:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

S posledním názorem naprosto souhlasím. "nemá cenu to tady dál řešit"
Hlídat to nejde, tím je to vyřešeno. Tak jako já třeba nejsem schopen nic zajet s pohledem z auta, tak Chrást nic nezajede s pohledem z nárazníku. Teda aspoň mě to jednou tvrdil. Smile

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po červenec 27, 2009 19:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRATOCHVIL Roman





Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Čína,Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jezdím pohled ze židle,můžu se zůčastnit dalšího ročníku TR? Shocked

_________________
Krtek
SUPER ZELENĚ ZELENÝ ADMIN
http://www.hsfrt.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: po červenec 27, 2009 21:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Krtku ty aby jsi to neosladil:D
Příspěvek Zaslal: po červenec 27, 2009 21:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
Strana 26 z 26

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme