Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Diskuze o superrally v dalším ročníku Team Rally
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaky system superrally pro sezonu 2008/09 preferujete ?
1. SR pen. 5 min, SR sekce cela jedna etapa
40%
 40%  [ 61 ]
2. SR pen. 5 min, SR sekce dve na etapu, popr. tri v pripade SS
25%
 25%  [ 38 ]
3. SR pen. 2,5 min, SR sekce cela jedna etapa
5%
 5%  [ 8 ]
4. SR pen. 2,5 min, SR sekce dve na etapu, popr. tri v pripade SS
15%
 15%  [ 23 ]
5. Bez superrally
13%
 13%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 150

Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, nějak nestíhám. Takto máte zcela pravdu, byl jsem přehlasován... Very Happy
Příspěvek Zaslal: so srpen 16, 2008 6:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PREISINGER Peter





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 80
Bydliště: Bratislava

Příspěvek Předmět: Nazor Odpovědět s citátem

Ja som naskocil do TR2007 ako novacik a musim povedat ze sa mi naozaj stavalo ze jazdci speedaci ktory aj crashli a mali SR 15 ci 20 minut skoncili v cieli predomnou - taky co vedia a crashli 1-2 RSky pred zachytnym bodom a dostali "len" 5-10 min boli predomnou prakticky vseci. A to je asi najvacsi problem - nie je predsa jedno ci jazdec havaruje na RS1 alebo napr. na RS11 ? Podla mna by bolo spravodlive aby bola havaria "ocenena" rovnakou porciou trestnych minut bez ohladu na to kde to jazdec rozbie (viem ze plugin to neumoznuje a tu je podla mna priestor na vylepsenie...). A preto v ramci spravodlivosti bud pri zratavani vysledkov automaticky odsuvat tych co mali SR az za jazdcov co dosli bez SR alebo bez SR. Tos tolko moj pohlad na vec - nemienim nim nikoho o nicom presviedcat, len som vyjadril moj pohlad na vec a nechavam s doverou na kompetentnych....

_________________
KC MOTORSPORT - http://www.kcm-rbr.cz/ LADA Cup 21074 - http://rbrslovakia.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: so srpen 16, 2008 7:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo na závodech bourá, nemá tam už co dělat. Mimo to, hádáme se tady o reálnosti a JaPan by nastupoval do druhé sekce etapy po totálce a po půlhodinovém servisu? To je absurdní. Kdo havaruje, neměl by zasáhnout do bojů o příčky nejvyšší. Dávat SR tak, aby měl i havarující šanci něco vyjet je nesmysl. Je tam jen proto, aby vůbec někdo dojel do cíle. Záchytka na konci etapy a SR 5 min je správné. Jsem pro to, aby se nic neměnilo. Kdo chce body ať podá kvalitní a kompletní výkon.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá srpen 29, 2008 0:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOPIC Jiri





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Lučice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to: Bica
Svatá pravda! Nevim jak ostatní, ale ja když dal ranu a chytil penale - okamžitá ztráta motivace a styl jizdy Arrow "když to nekam třísknu podruhé, nevadí" Pro mě SR znamená v podstatě odstoupení.... Pak mi je totiz k nicemu řikat si, kdybych nedal ranu, mohl jsem byt v prvni trojce.....

_________________
HSF - N4 "Hopkins"
http://www.lucice-motorsport.czechian.net/
Příspěvek Zaslal: pá srpen 29, 2008 2:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine, neber si mne do úst ano ? Takové řeči o totálce si nech. Není to tady o mně. O totálce jsem tady mluvil s tím, že by bylo dobré omezit servis při SR např. na 60 min a kdo by jej překročil, už by nemohl nastoupit.

A o celém SR v RBR a reálnosti jsem mluvil především z toho důvodu, že se může stát, že se někdo vyseká, udělá kotrmelce a auto jede dál. Druhý skoro zastaví a jemně ťukne a motor v pytli.... toto jsou právě ty okamžiky, které mi vadí.
Příspěvek Zaslal: pá srpen 29, 2008 8:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KULHANEK Ales





Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 197
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hlasoval jsem pro moznost 1) a plne souhlasim s Jirkou B. je videt, ze v tymu mame stejny nazor...

_________________
Aluna
S.A.D.A.C. Motorsport
TR - Mitsubishi Lancer Evo 9 Gr.N4
WCN - Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A8
Příspěvek Zaslal: pá srpen 29, 2008 8:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CECH Mira





Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Hodkovice n/M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim a jen přidám svůj pohled na závodění obecně.RBR je skvělá hra a jelikož jsem soutěživej človíček,tak nehledim na svoje možnosti,taktiku a další podobné aspekty,které můj výkon ovlivňují akorát negativně,ale snažim se porazit každýho.Jestliže moje možnosti stačí na desátý místo,tak OK,ale je mi špatně z takový taktiky jet na 60% a vono to nakonec na body dá.Prostě sednu k volantu nevnímám okolí a jedu jak nejlíp umim a to je pak pocit,když to ještě dá na super flek.V TR RM jsem ve čvrté RZ šel s Puntem asi ve 120 do stromu (bokem) a konec.45 minut penále a v druhé etapě jsem to psichicky nevydržel a to trápení jsem předčasně ukončil.Problém je v tom abych získal body tak bych musel jet na těch 60% a to neumim.Z pěti závodů jsem v S1600 tři nedojel a dvakrát do první desítky.

_________________
Míra Čech - Maximálně si užívám RBR a maximálně se snažím aby si RBR neužívalo mě.
Příspěvek Zaslal: so prosinec 20, 2008 13:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
GARAZIJA Radek





Založen: 16. 12. 2006
Příspěvky: 58
Bydliště: Frýdlant

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No a pokud dostaneš 40 minut penalizaci , je prakticky nemožné , aby si došáhl třeba jen na jediný bod . Z toho důvodu , aspoň pro mě se druhá etapa stává nezajímavá a člověk už se jenom veze bez jakékoliv motivace .
Příspěvek Zaslal: so prosinec 20, 2008 20:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, to je přesně co jsem říkal před začátkem TR. SR takto pojaté je skoro zbytečné.

Pokud někdo takto havaruje, tak je zbytečné jet druhou etapu. Tak se mi to stalo v tomto ročníku již dvakrát. Neměl jsem dostatek času a bez sebemenší šance na jakýkoli slušný výsledek jsem druhou etapu nejel...
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 21, 2008 20:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

je pravda, že by se nějaký opatření mělo udělat, ale spíš než zkracovat SR, bych rozdal nějaký body za etapu

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 21, 2008 22:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši, klídek! To už tady bylo a určitě to řešit nebudem. Tak se zbytečně neopakujte...

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 21, 2008 22:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jaj, kdyz to rupnu, tak si druhou odjedu pro radost, srovnani s konkurenci a napraveni chute, ne? samozrejme pokud nejsem v casove tisni.

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 21, 2008 23:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOLARIK Tomas





Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 7

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Míra Čech : To,že jedeš na 100% je tvá volba,ale pak tady nepiš,že ti je blbě z nějaký 60% taktiky. O tom také rally je.

_________________
www.rallyfans-katovice.wz.cz
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 26, 2008 17:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOLARIK Tomas





Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 7

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A myslím si,že neni ani pravda, když to rozbiji,že je druhá etapa zbytečná.Já jako průměrný jezdec (snad Wink ) si rád porovnám časy s dalšími soupeři.

_________________
www.rallyfans-katovice.wz.cz
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 26, 2008 17:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CECH Mira





Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Hodkovice n/M

Příspěvek Předmět: Kolařík Tomáš Odpovědět s citátem

Ok s tou nevolností jsem to ani tak nemyslel,ať si každej jede jak chce.

_________________
Míra Čech - Maximálně si užívám RBR a maximálně se snažím aby si RBR neužívalo mě.
Příspěvek Zaslal: út prosinec 30, 2008 22:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme