Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Diskuze o superrally v dalším ročníku Team Rally
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaky system superrally pro sezonu 2008/09 preferujete ?
1. SR pen. 5 min, SR sekce cela jedna etapa
40%
 40%  [ 61 ]
2. SR pen. 5 min, SR sekce dve na etapu, popr. tri v pripade SS
25%
 25%  [ 38 ]
3. SR pen. 2,5 min, SR sekce cela jedna etapa
5%
 5%  [ 8 ]
4. SR pen. 2,5 min, SR sekce dve na etapu, popr. tri v pripade SS
15%
 15%  [ 23 ]
5. Bez superrally
13%
 13%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 150

Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Diskuze o superrally v dalším ročníku Team Rally Odpovědět s citátem

Na základě diskuze o superrally v další sezóně jsem si dovolil založit toto hlasování a přesunout celou diskuzi sem, dokud nebude toto téma pro další sezónu zcela uzavřeno.

POZOR: v hlasování je chybně uvedena penalizace 2,5 min, přičemž plugin umožňuje pouze 1, 2, 3 a 5 min. PRO BODY 3 A 4 TEDY PLATÍ PENALIZACE 3 MIN!!!


Naposledy upravil PANCOCHA Jaroslav dne st srpen 06, 2008 15:01, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: st srpen 06, 2008 13:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když už sem zadáváš toto hlasování, nebylo by lepší se napřed nad tím zamyslet? Co je to za blbost penalizace 2,5min? Proč by se měl kvůli tomu přeprogramovávat plugin? S těchto variant jsou pro mě přijatelné max dvě. A to ta druhá pouze částečně. Ostatní varianty jsou bezpředmětné.
SR zůstane 5min. Pokud někdo havaruje a odstoupí, nemá mít nárok bojovat o nejvyšší příčky. To už bych tam radši SR nedal vůbec. Ale vzhledem k loňským výsledkům by třeba v závodě bodovalo jenom šest jezdců a to nechci. Takže SR rozhodně zůstane.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st srpen 06, 2008 14:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VANIK Jan





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 144

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych chtěl aby SR bylo tak, jaký byl původní návrh - 5 minut a záchytným bodem jen konec etapy. Některé už to potom nemotivuje, ale pro tým je každý bod dobrý a taky je druhá etapa dobrá v rámci tréninku a hlavně časového poměření, alespoň tedy ve třídě A8, protože taková konkurence se snad nikde jinde neschází, v tom může konkurovat maximálně BRC.
Příspěvek Zaslal: st srpen 06, 2008 14:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michale, omlouvám se za ty 2,5 min. Už mi to nemyslí... původně jsem to minulý rok rozebíral a počítal, že vzhledem k reálnému MS to vychází tak na 2 až 2,5 min. No a teď jsem měl nějak zafixované, že tam 2,5 tj. 150 s penalizace je...

No, takže to rychle opravím na těch správných 180 s.
Příspěvek Zaslal: st srpen 06, 2008 14:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

3 minuty mi pride ako dobra alternatíva!! Wink
Příspěvek Zaslal: st srpen 06, 2008 15:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POKORNY Lubomir





Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 105

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem pro stávající systém tak jak fungoval v Team Rally 2007. Nepatřím k nejlepším jezdcům a dělám spoustu chyb, ale právě to že je v jedné etapě více SR, mě motivovalo abych TR jezdil a těšil se na ní. Protože když už jsem to rozbyl, tak jsem si řekl, fajn, dobrý výsledek neudělám, ale můžu si projet ještě hodně RZ užít si textury a zajet třeba dobrý čas v jednotlivých RZ.....to je ta motivace pro nás průměrné a podprůměrné jezdce. Myslím, že když bude jen SR po etapě, tak se na to spousta lidí vykašle, když z 24 RZ si nakonec zajede třeba jen 12....ale to je jen můj názor. Ano v reálu to taky funguje jen po etapě, ale při vší úctě ke všem, nikdy v RBR nedocílíte úplnou realitu. Snížení počtu SR podle mě odradíte průměrnější a a méně dobré hráče...pokud je někdo profík a dobrej hráč, tak je mu jedno kolik je SR, stejně je nevyužívá...takže asi tak. Nechal bych to tak jak to je.
Příspěvek Zaslal: st srpen 06, 2008 18:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

POKORNY Lubomir napsal:
Já jsem pro stávající systém tak jak fungoval v Team Rally 2007. Nepatřím k nejlepším jezdcům a dělám spoustu chyb...


mam uplne stejny nazor, ale nechtelo se mi ho sepisovat Wink

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: st srpen 06, 2008 19:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak vzhledem k tomu , že nepředpokládám svou účast v TR krom snad teamové rallye tak není důležitý můj názor .
Ale určitě má smysl mít alespoň dva záchytné body právě kvůli jezdcům , kteří nepatří do špičky a teprve začínají . S tím časem SR je to těžký najít rozumný kompromis , ale osobně bych se přikláněl k 3.min aby byla alespoň nějaká šance a motivace .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt srpen 07, 2008 8:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETRUJ Martin





Založen: 07. 05. 2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Francova Lhota

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím že hlavní slovo má pořadatel a SR 5 min.za každou neodjetou vložku,záchytný bod na konci etapy je dobré řešení.Když s tím prásknu tak stejně namám moc chuti pokračovat dál
Příspěvek Zaslal: čt srpen 07, 2008 18:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja nemam chut pokracovat dal ani kdyz musim volat divaky a ta chut se zmensi jeste vic kdyz vyjedu dva metry mimo trat a samo me to nahodi!

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: čt srpen 07, 2008 21:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FISERA Jan





Založen: 03. 08. 2006
Příspěvky: 216

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Cus,
neda mi to a tak se zeptam... proc snizovat delku SR? Rychly a zkuseny jezdec pri rane uz nema sanci na stazeni lidi kteri jezdi stejnou ligu jako on a nemlati s tim... duvod vidim tedy jen tam, ze pri 3 minutach je pri SR za 1-2RZ realna sance se dostat pred zacatecniky, coz mi prijde nefer.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá srpen 08, 2008 9:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Moje řeč HoFi Smile

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá srpen 08, 2008 9:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

S tím nelze než souhlasit. Nicméně pořád nemám zdůvodnění pro délku SR sekce....
Příspěvek Zaslal: pá srpen 08, 2008 9:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A jak je tomu v reálu ? Když s tím praští někdo ze špičky tak stíhá dojet první pětku (v podání Loeba i nevyšší špici) .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá srpen 08, 2008 11:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honza má pravdu Idea Rolling Eyes

.. no a tady by to mělo být podobné. Můžeme diskutovat o tom, zda je Superrally správná věc, atd. ale tak jak to funguje v reálu by to mělo být i tady, takže proporčně spravit penalizaci a potom by to fungovalo stejně zhruba.

No anebo ... prostě to SR zrušit a každý kdo s tím praští prostě přijde o šanci jet dál... tak jako v Euru.
Příspěvek Zaslal: pá srpen 08, 2008 11:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme