Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zakázaný setup??
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LABAK Tomas





Založen: 10. 01. 2008
Příspěvky: 113

Příspěvek Předmět: Zakázaný setup?? Odpovědět s citátem

chtěl jsem se zeptat co je to zakázaný setup a kde najdu ňáké hodnoty jak od jakých hodnot po jaké hodnoty smím nastavit auto????

_________________
http://www.maxpowerleague.cz/
Příspěvek Zaslal: ne srpen 17, 2008 10:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

zakázaný setup je jakákoliv hodnota nastavená mimo povolené meze. Ty najdeš u každé fyziky auta v souboru readme

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne srpen 17, 2008 10:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tomas Labak: V každé fyzice je soubor read me. Kdyby sis ho přečetl, tak to víš. Limity zjistíš lehko. Pokud nastavuješ auto ve hře, tak Tě to za limity nepustí automaticky.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: ne srpen 17, 2008 11:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LABAK Tomas





Založen: 10. 01. 2008
Příspěvky: 113

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

právě že jsem nastavoval auto ve hře a za limity mi to pustilo a pak když jsem chtěl závodit tak mi to psalo zakázaný setup!

_________________
http://www.maxpowerleague.cz/
Příspěvek Zaslal: ne srpen 31, 2008 11:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A nemáš náhodou staženou NEW fyziku ? Pak Tě to nepustí, protože ta je zatím JEN testovací Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne srpen 31, 2008 11:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

LABAK Tomas napsal:
právě že jsem nastavoval auto ve hře a za limity mi to pustilo a pak když jsem chtěl závodit tak mi to psalo zakázaný setup!


To jednoduše není možné. Leda bys nastavoval auto na šotolinu z asfaltového defaultu a naopak. To je jediná možnost.


Jirka Haze: Kontrola setupu nemá nic co dočinění s tím, jestli je fyzika povolená nebo ne. Nejprve by to mělo napsat, že nemáš auto vhodné pro turnaj a setupem se vůbec nezabývat. Pokud by se to nějak dostalo až ke kontrole setupu, tak ta si bere limity přímo z té fyziky a je jí jedno, co za fyziku to je. Takže tímhle to není.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: ne srpen 31, 2008 12:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Trošku oživím toto vlákno Wink
Stáhl jsem si replay od pár jezdců skupiny N4, konkrétně z TR S.A.D.A.C. Rally RZ 12 a 19. Po vytažení setupu jsem zjistil, že 3 jezdci mají 1-2 hodnoty MIMO povolený rozsah limitů u tlumičů Shocked Jednolo se ve 2 případech o zpětný ráz a kompresi a v jednom případě o kompresi. Dle readme je krok nastavení: 0,5 kN/m/s od 3-8.5, 2-7.5 kN/m/s. Hodnoty setů však byly tuším 4.1 4.2 6.9, tedy o 1-2 desetiny jiné. Není to asi nijak rozhodující,ale jak se tam ty hodnoty dostaly Question Shocked Když jsem dal upravit danou hodnotu,krok byl správně 0.5,ale místo 4,4.5,5, bylo 4.1 4.6 5.1 atd. Kde je tedy chyba Question Nechci nikoho očerňovat z podvodu,ale .... Jména zatím nebudu zveřejňovat,mohlo by se stát,že mě někdo nařkne, že jsem proti někomu zaujatý ... Rolling Eyes

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: pá listopad 27, 2009 10:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Haze: toho dosáhneš tak, že tam strčíš setup z jiného auta, kde tyto hodnoty lze nastavit. Podle mě k tomu došlo jen nedopatřením, mě se to též stalo a přišel jsem na to vlastně vždy jen náhodou, protože ani ve snu mě nenapadlo, že na jednom autě lze hodnoty měnit po 0,1 a na druhém pouze po 0,5 KN/m/s.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: pá listopad 27, 2009 11:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HORENOVSKY Vitek





Založen: 19. 09. 2009
Příspěvky: 99
Bydliště: Pardubice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Me se pro zmenu stalo, ze jsem chtel jet Finsko se setupem pro CZ Asfalt a nepustilo me to. Vypsalo to asi 20 veci mimo. Vse ostatni s tim jde jezdit ale snih ne.
Příspěvek Zaslal: ne listopad 29, 2009 22:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VEVERKA Lukas





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 406
Bydliště: Nošovice u F-M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

horenovsky vitek to se mi stava porad s soto setupem se nedostanu do francie

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne listopad 29, 2009 23:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to tím, že fyzika na asfalt je jiná než na šoto! Naopak šoto fyzika je stejná jako sněhová!
Příspěvek Zaslal: ne listopad 29, 2009 23:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jirka Haze - Pokud se toto prokáže v TR jakožto ,že rpl je jasný důkaz Tak penalizace se za to ,že setup neodpovídal platné fyzice vozu rozdávali již v TR 2007 http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=1491&postdays=0&postorder=asc&start=285
Důvod byl tenkrat zřejmě stejný . Setup ze staré fyziky Idea

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: po listopad 30, 2009 16:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tady ale martine vzniká úplně jiný problém než byl v TR. Tam byly mapy v zakázaných hodnotách, které nejdou v rychlé rally nastavit. Naopak tlumiče v "mezi" hodnotě jsou jiný problém. Koukl jsem do setupu a lítám v tom taky, protože když se dávali nové fyziky, tak se řeklo, že stačí otevřít v rychlé rally setup a položku zkusit změnit na jinou hodnotu a zpátky, čímž se měla automaticky dostat do správných mezí, což se u map diffů stane. Jak vidno nestalo se tak u tlumičů, kde se celý krok posune. Krok u položky je 0,5 a plugin to povolí do online hry, tím to pro mě bylo daný jako OK. Tohle je v celku zajímavá chybka kontroly, kterou bych řešil domluvou Laughing

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: po listopad 30, 2009 17:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
SEKERA Rostislav





Založen: 30. 12. 2006
Příspěvky: 49

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MIKSOVSKY Jakub napsal:
Jak vidno nestalo se tak u tlumičů, kde se celý krok posune. Krok u položky je 0,5 a plugin to povolí do online hry, tím to pro mě bylo daný jako OK. Tohle je v celku zajímavá chybka kontroly, kterou bych řešil domluvou Laughing

jenze pokud to budes menit v textaku treba po 0,1 tak te plugin pusti, tim padem se ale stava omezni fyziky (krok po 0,5 u s1600) zbytecny, jak chces dokazat ze to nebyl umysl. jak psal Haze tyka se to vice lidi i treba ted v HSFpodniku. mohl by se k tomu nekdo z vedeni TR vyjadrit at je jasno?
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 04, 2009 18:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAYER Jiri





Založen: 19. 10. 2005
Příspěvky: 56
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ono je to vcelku jednoduché zeptam se takto : Odpovídal setup platným fyzikám pro danou třídu v TR ? Pokud ano vše je ok ale pokud ne měla by přijít samozdřejmě penalizace a použiju jednu větu kterou tenkrat napsal Chrast .... "Nemůžeme chtít aby plugin zatím sám kontroloval všechno. Část zodpovědnosti musíme nést každý sám." a je to věta pravě ohledně špatnych setupů kdy dostali kluci penale za nedovolené hodnoty v nastavení. Netvrdím že to někdo udělal umyslně třeba si sosnul setup ani do něj nekoukal ale to už je zodpovědnost čistě jezdce s čím jde na start velkého podniku Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 04, 2009 19:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme