Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Prosim o radu

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní








Příspěvek Předmět: Prosim o radu Odpovědět s citátem

Jelikož to hraju jen občas po večerech a hlavně můj synek přes den, tak vas ani nezatěžuju problémem jak se dostat k vám na turnaje. Ale mohl by mě prosim nekdo poradit, jestli se dá někde nastavovat druh pneu na určitý závod? Myslím tím jestli neexistuje nějakej prográmek ktery to umožní . Hrajeme totiž jen sezónu nebo rychlej závod nebo R.B.Chall. A to auto nesnesitelně nesedí a jediny co se tam dá na pneu nastavit je tlak. Včera jsem si stahl RBRSingleRallyPlugin a RBRQuickStagePlugin a tam se to dá nastavit, ale zase info o trati tam neni, takže nevím jaky ty pneu. Ale jednou jsem si dal pneu na asfalt na asfaltovou trat a je to uplne super proti rychlemu zavodu co se nabízí v zakl. menu. Kdyby to tak šlo nastavovat i tam ,misto toho tlaku v pneu. Tak prosim poradte jestli neco je, aby to fungovalo i tam, Díky
Příspěvek Zaslal: út říjen 04, 2005 18:45
Návrat nahoru
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tam ti to to nasazuje gumy samo podle typu trati, ze to nesedi je asi tvuj pocit.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: út říjen 04, 2005 19:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To neni CMR nebo něco podobnýho kde je to auto skoro jak přilepený. Very Happy

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út říjen 04, 2005 19:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MICHAL Martin napsal:
Tam ti to to nasazuje gumy samo podle typu trati, ze to nesedi je asi tvuj pocit.

No právě kdyz dám rychlou rally tak to vubec nesedí a kdyz si to v pluginu nastavím tak je to uplne jina jizda. Myslím si ze jsem dost zrucnej ale abych jezdil driftem kazdou mírnou zatacku na asfaltu, tak to je moc. A colin to je úplná smrt, tam to chovaní aut je strasny.Po této strance je RBR nejlepsí, tady je to nejpřirozenější. Ale kdyz uz jsem tady, tak by me zajimalo proc nemam v pluginu na vyběr online a offline.
Příspěvek Zaslal: út říjen 04, 2005 20:08
Návrat nahoru
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz jedes rychlou rally tak se to da taky nastavit, pred odstartovani na zkousku dej nastaveni a udelej si celej setup, pneumatiky mas zvoleny automaticky SPRAVNE na typ trati co jsi si vybral.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: út říjen 04, 2005 20:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A ještě jedna věc, jaký je rozdíl mezi normalním spouštěcím eXE souborem a tim RichardBurnsRally_SSE.exe co me tam dohodil te patch 1.02 ? dik
Příspěvek Zaslal: st říjen 05, 2005 18:43
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme